Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.179
Cevap
297
Favori
412.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1227
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Favoriye Eklediklerim 297
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • catik (97 mesaj) burak335 (72 mesaj) xweser (60 mesaj) Mustafa SARI. (50 mesaj) hvl00 (44 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1259 mesaj) Mobil (1283 mesaj) Tablet (123 mesaj) (4 mesaj) Mini (255 mesaj) Uygulama (692 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    225 Mesaj

Amerika’da Ekim ayı içinde çıkacağı kesin. O yüzden Kasım sonu Aralık başı burda olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Myhres7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj

jelatinli şekliylemi kullandınız? Yoksa hiç bir koruma olmadan mı?

|
    |
    Gravaze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hvl00

Ben Apple resmî sitesinden aldım. Bana geldikten sonra aradım dediki telefondaki arkadaş 2 gün içinde bize haber vermeniz gerekiyor prosedür olarak. Sonra bana bir mail adresi verdi ve ona öğrenci belgeni at dedi. Bu kadar. Olmazsa bazen Apple store ile ilgili sıkıntı olabiliyormuş.

Öğrenci olduğunun ıspatlanmasına gerek olmadığını söyledi birçok arkadaş. Apple sizi zorunlu mu tuttu bu konuda?

• Yüzbaşı
    770 Mesaj

Hiç gerek yok hocam o kadar vermeye cam sonuçta ha paperlike olsa verinde tablette değmez diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kimbehicayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: deniz5042

jelatinli şekliylemi kullandınız? Yoksa hiç bir koruma olmadan mı?

Yok hocam jelatin vs yok direkt cihazı kullanıyorum. Aldığım gün gibi alet, 4. smart cover'ımı kullanıyorum ve başka hiçbir koruma önlemi vs yok cihazda. Cihazı atıp tutmadım, hiç düşürmedim, temiz kullanırım elektronik aletlerimi ama bu ipad'i çok taşıdım, üniversite son sınıftaydım aldığımda günlük okula götürdüm, sürekli çantamda gezdi laptopla birlikte. Zaten çok taşıyacağım için küçük olsun diye bu cihazı tercih etmiştim, bir gün pişman etmedi. Fotoğraftan ne derece belli olur bilemiyorum ama yine de bırakayım bir foto:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/aa/c5/04/aac504b2f3f20eb402dde9578246366e.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |

• Teğmen
    143 Mesaj
    iPad 8 güzel ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı görüntüyü bozmayan? Öyle abartı tempered falan olmasına gerek de yok görüntü/hissiyat bozulacaksa

• Yarbay
    2392 Mesaj
    Arkadaşlar IPad 8 i görüp alabileceğimiz bir yer yok mu teknoloji marketleri vs?

• Er
    10 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Venture

iPad 8 güzel ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı görüntüyü bozmayan? Öyle abartı tempered falan olmasına gerek de yok görüntü/hissiyat bozulacaksa

Aynı soruya ilave yapayım. Önerebileceğiniz kalem tavsiyeleri var mı ?

• Çavuş
    60 Mesaj

Vatan bilgisayardan aldım ben dün sonuncuyu 😀

|
    |
    Eléctronics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    352 Mesaj

Bi Xcode getirmediler şu ipade

|
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj

İlave yaptığınız soruya cevap vereyim :D

Ben Apple Pencil aldım, başka kalem niye arıyorsunuz ki?

|
    |
    shalom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    124 Mesaj

İyi ki aramışsınız yoksa sıkıntı olabilirdi gibi bir şey dedi telefondaki ama zorunlu mu bilmiyorum.

|
    |
    Cicihost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: apocalipse

Vatan bilgisayardan aldım ben dün sonuncuyu 😀

32 gb in sonuncusunu da bugün sabah aldım. ben de hocam vatan Topkapı'dan 128 gb kalmamıştı

• Çavuş
    60 Mesaj

Bütün tabletler yok satıyor maalesef 😂 her yer aynıdır muhtemelen. Vatan bilgisayarın sitesinden stokta mağazalara bakıp, bulunduğu ilde olup olmadığını kontrol edip almak isteyenler alabilirler.

|
    |
    yetkiliağabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    60 Mesaj

Pahalı olduğu için olabilir 😂

ben mesela 2. Sınıfa başlayan kızımın derslerinde kullanması için aldım. Apple Pencil almayı düşünüyorum ama gereksiz mi olur diye de düşünmüyor değilim...

|
    |
    The Venture kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    quote:

Pahalı olduğu için olabilir 😂

ben mesela 2. Sınıfa başlayan kızımın derslerinde kullanması için aldım. Apple Pencil almayı düşünüyorum ama gereksiz mi olur diye de düşünmüyor değilim...

ekrana parmakla dokunmak yerine kalemle dokunmak ciddi fark yaratıyor. en basiti elimin yorulmadıgını hissediyorum. gerçekten çok rahat oluyor. not alma çizim vs. de bambaşka bir deneyim.

• Yarbay
    2392 Mesaj

Hayırlı olsun hocam eğitim indirimi ile mi aldınız? 😃

|
    |
    apocalipse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    60 Mesaj

Teşekkür ederim... Vatan da eğitim indirimi var mı bilmiyorum ben normal aldım 3200 e. İki paraf kartla ödedim 100+100 puan aldım sadece 🙃

|
    |
    Eléctronics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    60 Mesaj

Muhakkak dediğiniz gibi kullanımda kolaylık sağlayacaktır almak da fayda vardır.

yukarıda arkadaşın “kalem önerisi olan var mı?” sorusuna istinaden alternatif kalem kullananların deneyimini öğrenmek gerekiyor aslında. Baktığımızda 10 liraya da kalem olmasına rağmen Apple Pencil 900 TL ye yakın fiyattan satılıyor. Açıkçası benim de tereddütlerim var sonuçta çok profesyonel çizim işi için kullanmayacağımız aksesuarı almalı mıyız? Daha ucuz alternatiflere mi yönelmeli miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apocalipse -- 15 Ekim 2020; 23:32:25 >
    |
    |
    beytepeli06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4964 Mesaj
    quote:

Muhakkak dediğiniz gibi kullanımda kolaylık sağlayacaktır almak da fayda vardır.

yukarıda arkadaşın “kalem önerisi olan var mı?” sorusuna istinaden alternatif kalem kullananların deneyimini öğrenmek gerekiyor aslında. Baktığımızda 10 liraya da kalem olmasına rağmen Apple Pencil 900 TL ye yakın fiyattan satılıyor. Açıkçası benim de tereddütlerim var sonuçta çok profesyonel çizim işi için kullanmayacağımız aksesuarı almalı mıyız? Daha ucuz alternatiflere mi yönelmeli miyiz?

Valla hocam 2 -3 hafta kadar önce bonus ve media markt kampanyası ile 700 küsüre satıldı pencil 2 aldık. Burdan 3 arkadaş felan da aldı. Yani mutlaka takip etmeli. Çok önyargılıydım kaleme. Altı üstü kalem ne olabilir ki diyordum ama pencilsiz tablet direksiyonuz araba gibiymiş. Bütçe uygunsa orjinal öneririm. Sanırım çinden alternatifler var ama ne kadar dayanır bilmem. Logitech çıkarmış 500-600 sanırım. Bence black friday felan gibi Kampanyalar takip etmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,031
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.