Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: witchead

pozitif teknoloji'de ipad air 3 stokları yenilenmiş.

Air 3 lerin çoğunda kronik dokunmatik sorunu var, bazen 2-3 saniye donuyor forumda bir kaç kişi aynı sorundan şikayetçi..

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    air 3 stoğunu beklemeyip ipad 8 aldığım için biraz pişmandım. bir tık iyi geldi bu bilgi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: witchead

air 3 stoğunu beklemeyip ipad 8 aldığım için biraz pişmandım. bir tık iyi geldi bu bilgi

Öyle tabi de her cihazda oluyor mudur onu bilemem :) Air 3, iPad 8 den boyut, hafıza ve ekran olarak tabi çok daha iyi. Almışsın artık hayrını gör hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Air 3 lerin çoğunda kronik dokunmatik sorunu var, bazen 2-3 saniye donuyor forumda bir kaç kişi aynı sorundan şikayetçi..

Alıntıları Göster
    2019 da belirli ay da üretilenlerde varmış. yeni serilerde yok.

https://support.apple.com/tr-tr/ipad-air-3rd-gen-program-for-blank-screen-issue

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 16 Ekim 2020; 12:34:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

2019 da belirli ay da üretilenlerde varmış. yeni serilerde yok.

https://support.apple.com/tr-tr/ipad-air-3rd-gen-program-for-blank-screen-issue

Alıntıları Göster

Dediğim sorun ekran kararması değil, dokunmatik algılamaması. Bu sorunu 2 ay önce apple storeden aldığım üründe yaşadım. Ürün satın aldıktan 2-3 hafta sonra geldi büyük ihtimal yeni üretimdi.

• quote:

Dediğim sorun ekran kararması değil, dokunmatik algılamaması. Bu sorunu 2 ay önce apple storeden aldığım üründe yaşadım. Ürün satın aldıktan 2-3 hafta sonra geldi büyük ihtimal yeni üretimdi.

Alıntıları Göster
    ne oldu? iade mi ettiniz?

• xweser X kullanıcısına yanıt
    İade süreci geçmişti uygun fiyata sattım

• quote:

İade süreci geçmişti uygun fiyata sattım
    şans işi olmuş sizin ki. sorunsuz kullananlar da var.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Diyorum ya hocam forumda bir kaç kişide vardı. Herkes de olacak diye bir şey yok :)

• quote:

Diyorum ya hocam forumda bir kaç kişide vardı. Herkes de olacak diye bir şey yok :)

Yüz binlerce üründen bir kısmında yaşanan bir sorun Kronik olarak adlandırılamaz. Öyle olsa bile Apple ürününü değiştirir.

İnsanları yanlış yönlendirmeyin !

• hakkan H kullanıcısına yanıt
    Dostum bir kaç kişide aynı sorun varsa benim gözümde kronikti. İşaretlere dikkat edelim.

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Birkaç tanede gürünen şey size göre kronikse siz hiçbirşey almayın çünkü dünyadaki herşey size göre kronik arızalı

• Air4 ne zaman satışta ?

• ender E kullanıcısına yanıt

Amerika'da bugün itibariyle ön siparişe açıldı ve 23ünde teslim edileceği taahhüt ediliyor. TR'de de yakında ön siparişe açılacağını umut ediyorum. En kötü önümüzdeki hafta 23ünde direkt ön sipariş olmadan direkt siparişe açılır.

• destektekiler air4 için bir süre veremiyor , matepad pro ile arasında kalıyorum ikisinde de aynı takımı toplasak eğitim indirimiyle bile 2000 lira fark oluyor ama uzun ömürlülük için verilir mi bilemiyorum...

• Air 4 modeliyle kulaklık hediye verseler çok tatlı olurdu. İyi satardı. Yeni işlemcisiyle uzun süre kullanılacak bir model.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Air 4 modeliyle kulaklık hediye verseler çok tatlı olurdu. İyi satardı. Yeni işlemcisiyle uzun süre kullanılacak bir model.
    Kulaklıksız da bayağı satacaklar. Yeni ürün gelmeye yakın tüketmek amaçlı yaparlar anca kulaklıklı kampanyayı. Kimse boşuna beklemesin. Adamlar tok satıcı.

• carlitoss kullanıcısına yanıt
    Millet kulaklıklı kulaksızlık bakmadan satın almak istiyor. Air3 ün yanına stoğunu temizlemek için verdiler. Şimdi kulaklık vermek için nedenleri yok

• Ipad 8’i eğitim indirimi ile satan teknoloji marketi var mı? Vatan, Teknosa vs.

• Eléctronics kullanıcısına yanıt

mediamark satıyor yüzde 8 indirim yapıyorlar

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.