Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben Apple resmî sitesinden aldım. Bana geldikten sonra aradım dediki telefondaki arkadaş 2 gün içinde bize haber vermeniz gerekiyor prosedür olarak. Sonra bana bir mail adresi verdi ve ona öğrenci belgeni at dedi. Bu kadar. Olmazsa bazen Apple store ile ilgili sıkıntı olabiliyormuş.

• Zorluda airpods ve eğitim indirimi geçerli mi ? Kasımda teslimat gösteriyor site sipariş vermeye çekindim çok uzak diye tarih

• Myhres7 M kullanıcısına yanıt

Daha Amerika’da bile tarih belli değil orda çıktıktan sonra buraya 1 ay geliş süresi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heyxme H kullanıcısına yanıt
    O zaman önümüzdeki ay orda çıksa Aralıkta bizde demek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yarın ön siparişe açılıp, diğer cuma 23ünde gönderileceği ile ilgili söylentiler var nette. iPhone lardaki gibi bir sarkma olacağını düşünmüyorum. Bu ay içerisinde bizde de satışa sunulur.

Amerika’da Ekim ayı içinde çıkacağı kesin. O yüzden Kasım sonu Aralık başı burda olur

• Gravaze kullanıcısına yanıt

jelatinli şekliylemi kullandınız? Yoksa hiç bir koruma olmadan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hvl00

Ben Apple resmî sitesinden aldım. Bana geldikten sonra aradım dediki telefondaki arkadaş 2 gün içinde bize haber vermeniz gerekiyor prosedür olarak. Sonra bana bir mail adresi verdi ve ona öğrenci belgeni at dedi. Bu kadar. Olmazsa bazen Apple store ile ilgili sıkıntı olabiliyormuş.

Öğrenci olduğunun ıspatlanmasına gerek olmadığını söyledi birçok arkadaş. Apple sizi zorunlu mu tuttu bu konuda?

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Hiç gerek yok hocam o kadar vermeye cam sonuçta ha paperlike olsa verinde tablette değmez diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz5042

jelatinli şekliylemi kullandınız? Yoksa hiç bir koruma olmadan mı?

Yok hocam jelatin vs yok direkt cihazı kullanıyorum. Aldığım gün gibi alet, 4. smart cover'ımı kullanıyorum ve başka hiçbir koruma önlemi vs yok cihazda. Cihazı atıp tutmadım, hiç düşürmedim, temiz kullanırım elektronik aletlerimi ama bu ipad'i çok taşıdım, üniversite son sınıftaydım aldığımda günlük okula götürdüm, sürekli çantamda gezdi laptopla birlikte. Zaten çok taşıyacağım için küçük olsun diye bu cihazı tercih etmiştim, bir gün pişman etmedi. Fotoğraftan ne derece belli olur bilemiyorum ama yine de bırakayım bir foto:

• iPad 8 güzel ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı görüntüyü bozmayan? Öyle abartı tempered falan olmasına gerek de yok görüntü/hissiyat bozulacaksa

• Arkadaşlar IPad 8 i görüp alabileceğimiz bir yer yok mu teknoloji marketleri vs?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Venture

iPad 8 güzel ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı görüntüyü bozmayan? Öyle abartı tempered falan olmasına gerek de yok görüntü/hissiyat bozulacaksa

Aynı soruya ilave yapayım. Önerebileceğiniz kalem tavsiyeleri var mı ?

• Eléctronics kullanıcısına yanıt

Vatan bilgisayardan aldım ben dün sonuncuyu 😀

• Bi Xcode getirmediler şu ipade

• shalom kullanıcısına yanıt

İlave yaptığınız soruya cevap vereyim :D

Ben Apple Pencil aldım, başka kalem niye arıyorsunuz ki?

• Cicihost C kullanıcısına yanıt

İyi ki aramışsınız yoksa sıkıntı olabilirdi gibi bir şey dedi telefondaki ama zorunlu mu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: apocalipse

Vatan bilgisayardan aldım ben dün sonuncuyu 😀

32 gb in sonuncusunu da bugün sabah aldım. ben de hocam vatan Topkapı'dan 128 gb kalmamıştı

• yetkiliağabey Y kullanıcısına yanıt

Bütün tabletler yok satıyor maalesef 😂 her yer aynıdır muhtemelen. Vatan bilgisayarın sitesinden stokta mağazalara bakıp, bulunduğu ilde olup olmadığını kontrol edip almak isteyenler alabilirler.

• The Venture kullanıcısına yanıt

Pahalı olduğu için olabilir 😂

ben mesela 2. Sınıfa başlayan kızımın derslerinde kullanması için aldım. Apple Pencil almayı düşünüyorum ama gereksiz mi olur diye de düşünmüyor değilim...

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.