Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 Eylül diye açıklandı yeni Apple etkinliği,o zamana kadar beklemeyi düşünüyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

10 Eylül diye açıklandı yeni Apple etkinliği,o zamana kadar beklemeyi düşünüyorum açıkçası.
    kaynak?
  • grimer kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de air 3 siparişi verdim. Yurtdışı alışverişe çok yabancıyım. Siz Aliexpressten hangi ürünleri aldınız ve ne kadar sürede geldi, hangi kargo? Rica etsem aldığınız ürünlerin linkleriyle birlikte biraz yol gösterici bilgi verir misiniz? Çünkü sizin yaptığınız gibi yapmayı düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

ben de oyle dusunuyorum ama ipad air tanitilmasi beklenmiyor eylul ayinda, ipad tanitilmasi bekleniyor ve bu kampanya sadece ipad icin gecerli oldugu icin kafam karisip loop a giriyorum :D

Alıntıları Göster
    Yanlışınız var kampanya Ipad Air için de geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Yanlışınız var kampanya Ipad Air için de geçerli.

Alıntıları Göster
    Ipad Air için geçerli değil demedim, eylülde ipad Air ın tanıtılması beklenmiyor dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni modelin Ekim gibi tanıtılacağını düşünüyorum.
  • Ipad Air'in yanında öğrenci kampanyasıyla AirPods da veriliyor. Bu kampanya sadece Apple mağazasında mı geçerli yoksa MediaMarkt'tan alsam da faydalanabilir miyim?
  • uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    Sadece apple in kendi internet sitesi ile istanbuldaki 2 ana magazasinda gecerli.

• kelebekxax K kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba benim aldığım ürünün linki;
    https://tr.aliexpress.com/item/4000203666411.html

10 Günde elime ulaştı. PTT kargo ile geliyor. Gümrük vergisi ve gümrüğe sunma ücretini kapıda ödüyorsun. Ben direkt PTT şubesinden alıyorum ödemeyi de oraya yapıyorum. Bu satıcıdan air 1 için de kılıf almıştım hiçbir problem yaşamadım ürünü hala kullanıyorum.

Eğer kılıf alacaksınız ekran filmini de ekleyip alın bence, ben Türkiye den bir ekran filmi aldım çok kötü çıktı üstten açılma yaptı. Amazon Dan aldığım İçin ürünü göndermeden ücret iadesi yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Kovboy

Sadece apple in kendi internet sitesi ile istanbuldaki 2 ana magazasinda gecerli.
    Apple'ın sitesinde çok uzun bir teslimat tarihi var. 1 ay kadar. Bu maksimum durum mu yoksa gerçekten 1 ayı buluyor mu? Daha önce alışveriş yapmış mıydınız?
    Ben de yeni aldim. Pro icin konusursam hem kendimden hem de forumda yazilanlari da okudugumdan belirtilen tarihler icinde geliyor diyebilirim. Tarih geldiginde birkac gun icinde kargoluyorlar. Son gune kalma olmuyor genelde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Kovboy

Ben de yeni aldim. Pro icin konusursam hem kendimden hem de forumda yazilanlari da okudugumdan belirtilen tarihler icinde geliyor diyebilirim. Tarih geldiginde birkac gun icinde kargoluyorlar. Son gune kalma olmuyor genelde.
    Ben ders ağırlıklı kullanacağım cihazı. Not almak ve çizim yapmak için. iPad Air mi tercih etmeliyim yoksa 7. nesil mi? 7. nesilin A10 çipi olması düşündürüyor açıkçası. Siz ne dersiniz?
    Kesinlikle Air 3. Daha iyi performans, True tone ekran, daha büyük ekran, daha yüksek hafıza ve mini ve ipad 7'den ekstra olarakk Klavye için bağlantı noktası da var Air'in.(Mini'de olmadığını biliyorum, 7'den emin değilim.) Kendim 3 aydır kullanıyorum çok memnunum Air'den.

• quote:

Orijinalden alıntı: mevlutucar

Kesinlikle Air 3. Daha iyi performans, True tone ekran, daha büyük ekran, daha yüksek hafıza ve mini ve ipad 7'den ekstra olarakk Klavye için bağlantı noktası da var Air'in.(Mini'de olmadığını biliyorum, 7'den emin değilim.) Kendim 3 aydır kullanıyorum çok memnunum Air'den.
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihagaeshi

Ben ders ağırlıklı kullanacağım cihazı. Not almak ve çizim yapmak için. iPad Air mi tercih etmeliyim yoksa 7. nesil mi? 7. nesilin A10 çipi olması düşündürüyor açıkçası. Siz ne dersiniz?

Alıntıları Göster
    Sadece lamine ekran icin air 3 tercih edilir gerisini saymiyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tabii butce meselesi bunlar hep. İmkaniniz varsa ve ikisi arasinda kaldiysaniz air alin derim. Cunku daha uzun sure guncelleme alir, islemci ve ekran farki da var. Ayrica kampanya ile gelen kulakligi da satabilirsiniz. 800-900 arasi alicisi oluyor.

• grimer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 🙏

• 11 Ağustos'ta verdiğim 3-10 Eylül teslim gözüken iPad Air siparişim az önce kargoya verildi. Yanında aldığım Apple Pencil ve hediye Airpods ertesi gün kargoya verilmişti. Almadan önce benim gibi merak eden olur diye yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Sadece lamine ekran icin air 3 tercih edilir gerisini saymiyorum bile.

Alıntıları Göster
    Lamine ekran nedir? Ve pratikte ne etkisi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Ben de 14 ağustosta verdim siparişi. Daha işleniyor

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.