Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
460
Favori
839.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hediyeli eğitim kampanyası ne zaman bitiyor
  • grimer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,29 eylülde gelecek gözüküyor umarım daha erken gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilhanozan İ kullanıcısına yanıt
    Stoklar bitmediği sürece 29 ekim

• drmartin00 D kullanıcısına yanıt
    Tablet için aldığım ürünler geldi tablet gelmedi yani anlayacağın çin daha hızlı appledan 😀

• Arkadaşlar Merhaba! İnternetten 2. el 1 nesil Pencil almak istiyorum fakat millet bokunu çıkarmış. Sıfırı 750-800 arası fiyat varken adam ikinci el ürüne bu fiyatları istiyor. Sizden ricam sadece yazı, not almak ve amatör çizim yapmak için önerebileceğiniz ve 7. Nesil iPad e uygun kalem var mı ?

• Cok bilgili degilim yardimci olup fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim. Sonbaharda yeni ipad air cikar mi diye beklemeli mi yoksa hazir kulaklik hediyesi varken ipad pro 11 mi alinmali? Ozellik acisindan yeni air proyu gecebilir mi? Yeni air prodan cok da ucuza gelmez sanirim kulakligi da satinca. Ne dusunuyorsunuz ne onerirsiniz? Ipad pro alinabiliyorken airi bekleyip bakmak cok mantikli degil sanki
  • Xxchandxx X kullanıcısına yanıt
    Hocam pro da 120hz ekran ve 4 hoparlör var air 4 ün pro yu geçme şansı yok bence

• _mia _ kullanıcısına yanıt
    Samsungun sanırım 2018 sonrası modellerine oluyor bizim evdeki 2017 model uygun değil nette listesi var uyumluluk

• Arkadaşlar Air için Goojodoq un kalemlerinden hangisini alalım. Tavsiyeleriniz nelerdir.
    Çizim performansı önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu goojodoq dan aldığınız ve memnun kaldığınız ekran koruyucu ve kalemler için link atabilirseniz çok faydalı olur. Belki konusu burası değil ama ipad alanlar için faydalı olacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xxchandxx

Cok bilgili degilim yardimci olup fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim. Sonbaharda yeni ipad air cikar mi diye beklemeli mi yoksa hazir kulaklik hediyesi varken ipad pro 11 mi alinmali? Ozellik acisindan yeni air proyu gecebilir mi? Yeni air prodan cok da ucuza gelmez sanirim kulakligi da satinca. Ne dusunuyorsunuz ne onerirsiniz? Ipad pro alinabiliyorken airi bekleyip bakmak cok mantikli degil sanki
    Öyle bir şey olması mümkün değil. Zaten bu prolar yeni çıktı air serisi prodan iyi olursa ki mümkün değil Apple kendi ayağına sıkar. Bence yeni çıkacağı söylentileri dolaşan air bile 2018 iPad prodan iyi olmaz diye düşünüyorum..

• Airpods hemen satıldı valla iyi oldu. 3200 TL den daha düşük fiyata Air 3 almış olduk. 👍

• Apple arcade üyeliği paylaşmak isteyen var mı?
    6 kişilik oluyor
    36lira
    1yıllık parasını önceden atıcak kişiler iletişime geçsin lütfen

• urtur kullanıcısına yanıt
    kaça sattın hocam
  • DeveloperAli kullanıcısına yanıt
    850 TL ye sattım. Dün ilana koymuştum Letgo'ya. Sabah anlaştık. Öğlen gibi teslim ettim.

• Arkadaşlar merhaba. Air 3 cihazım için Aliexpress'ten kılıf almayı planlıyorum. Kupon ile 9 dolar'a geliyor. Aşağıya bırakacağım satıcıdan kılıf veya herhangi bir ürün almış olan ve memnun olan varsa yorum almak isterim. ePacket ile gönderim sağlıyormuş, bu kargoyu takip edebiliyoruz değil mi? Ve tahmini kaç gün içinde geliyor acaba? Teşekkürler.

Ürün linki :https://tr.aliexpress.com/item/4001178031643.html?spm=a2g0o.cart.0.0.1e3e3c00KeEG1q&mp=1
  • mevlutucar kullanıcısına yanıt
    Aliexpress standart shipping mağdurları ana konusuna yazın hocam orda kargonun kitabını yazanlar var. İlla bilen biri çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 30 Ağustos 2020; 10:6:34 >
  • Bugün saat 15 sularında iPad Air AirPods hediyesi ile birlikte sipariş vermiştim biraz önce mail geldi müşteri başına ürün adedi sınırlamalarını aştığı için iptal edilmiş.

• nasıl yani daha öncedemi almıştınız
  • ölücü4545 Ö kullanıcısına yanıt
    yıl içinde 2 sanırım

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.