Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.698
Cevap
458
Favori
842.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siz nasıl nereden satıyorsunuz Bursadayım ben
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    sizinkisi çok iyi şanş ama :)
  • https://www.logitech.com/en-us/products/ipad-keyboards/folio-touch.920-009743.html

Bu müthiş bi klavye. tam istediğim duruş pozisyonları var. Ve güzel bir koruma sağlıyor.

Ama malesef sadece 11inç için ön satışta.
    Neden 12.9inçlik model için çıkarmıyorlar cidden ilginç doğrusu
  • Matebook D15 ile Air 3 arasında kaldım.
    İnternet,film,Office gibi işler için kullanıyorum PC olursa oyunda oynarım arada sırada.
    Hangisini tercih etmeliyim ? Özellikle bu airpods hediyesi beni biraz cezbediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar geçen hafta apple storedan eğitim indirimiyle ipad pro 11 2020 aldım. teslimatı 17 eylülden sonra gözüküyor. yabancı forumlara baktığımda sonbaharda daha güçlü ipad pro çıkabileceğini söylüyorlar siz ne düşünüyorsunuz? çok uzun süredir iyi bir ipad için para biriktiriyorum açıkçası yeni ipad çıkarsa üzülürüm o yüzden. yeni ipad3-ipad4 vakası olabileceğini söyleyenler var. sizce geldikten sonra geri iade etmeli miyim?
  • starkreis S kullanıcısına yanıt
    Yeni ipad pro değil , air yada en ucuz versiyonun 8.jenerasyonu bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Compengineer06 -- 25 Ağustos 2020; 12:50:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkes 8 i bekle ya da air al demis ama fiyat farklarindan bahsetmemis, 800 e hediye kulakligi satinca bile 3200 civari fiyati var air in, 7 ise sanirim 1800-1900 filan civari olsa gerek (yakin zamanda o fiyata aldiydim mediamarkttan) .. neredeyse 1 e 2 fiyat farki var deger mi bilemem

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    7'ye kulaklık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r_celik22 -- 25 Ağustos 2020; 13:21:25 >
  • Compengineer06 kullanıcısına yanıt
    8.nesil kesin.Air imkansız

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    7 nin fiyatı 2.5- 2.6k şimdi hocam ve 7. Nesile airpods vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 25 Ağustos 2020; 13:31:9 >
  • r_celik22 R kullanıcısına yanıt
    Yazdigim yanlis anlasildi, ben hatali ifade ettim belki .. 4000 kusurden 800 kulakligi cikariyorum ve air 3200 lere geliyor , ama 7 inci nesil (eksiklerine ragmen) 1.800 lerde .. ciddi fark var oransal olarak

Tabi kisisel tercih

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Kulaklik vermedigini biliyorum ama aldim 2.000 gibi bir rakama 200 de puan iadesi vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Kulaklik vermedigini biliyorum ama aldim 2.000 gibi bir rakama 200 de puan iadesi vardi
    Nerden aldınız hangi yöntemle 1.800 e geldi acaba açıklarmısınız özelden sormadım bilerek başkası da merak edebilir diye
  • mustafaerdurmus kullanıcısına yanıt
    Kasım ayında bu fiyatlara satıldı, birkaç ay sonrasında da benzer fiyata gördüğümü hatırlıyorum ama zamanı geri alamayacağımıza göre şu an yaklaşık olarak iPad 7 2500₺, iPad Air 3200₺ seviyesinde. Bu şartlarda Air çok alınası.
    Ekleme: Yakın zamanda Airi kargoya verilen var mı, sipariş zamanı neydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 25 Ağustos 2020; 19:50:53 >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Genelde 3 10 eylül arası teslimat tarihi yazıyor

• Selam dostlar elimde döviz var. Böyle bir dönemde bir kısmını bozdurup air 3 almak mantıklı mı? Kaçırmamam pişman olacağım bir indirim midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Darion

Selam dostlar elimde döviz var. Böyle bir dönemde bir kısmını bozdurup air 3 almak mantıklı mı? Kaçırmamam pişman olacağım bir indirim midir?
    sana şöyle söyliyim. kampanyadan önce en uygun 3650 civarına satıldı.
    şuan kulaklık hemen satılır 3150 gibi bir rakama 64 gb air3 gerçekten parasını hak ediyor.

2500-2600 a ipad 7 alacagına kaçırma. ama ipade gerçekten ihtiyacın var mı.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Mini vardı elimde yakın zamanda çıkarttım. Kalem de alacağımı hesap edersek kulaklık kampanyası aslında çokta ucuza getirmiş olmuyor bana ondan arada kaldım. Elimde güçlü bir pc var ama laptop veya alternatif taşınabilir bir alet istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

sana şöyle söyliyim. kampanyadan önce en uygun 3650 civarına satıldı.
    şuan kulaklık hemen satılır 3150 gibi bir rakama 64 gb air3 gerçekten parasını hak ediyor.

2500-2600 a ipad 7 alacagına kaçırma. ama ipade gerçekten ihtiyacın var mı.

Alıntıları Göster
    Elimde ipad mini 2 64 gb var. İç ekranda çizik ve titremeler var. Apple aradım 1600 tl ye yeni ipad mini 2 teklif ediyor. Yan sanayi iç ekranlar 500 civarı. Ne tavsiye edersin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerdurmus

Nerden aldınız hangi yöntemle 1.800 e geldi acaba açıklarmısınız özelden sormadım bilerek başkası da merak edebilir diye

Alıntıları Göster
    Hala konusu vardir, oyle kasim masim degil, mayis filandi .. haziran bile olabilir .. mediamarktta yalan olmasin ya 1.999 ya da 2.099 du .. ama yapi kredi world carda 150 ya da 200 puan iadesi mediamarkt hosgeldin 50 lirasiyla filan 1.800 lere geldigi kesin , 9 taksit

Dedigim gibi konusu vardir forumda

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.