Şimdi Ara

Apple iPad Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.699
Cevap
458
Favori
842.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de dün gece verdim air 3, bu sabah kulaklığı kargolamışlar.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Hocam bu önerdiğiniz kalem ve ekran koruyucu çinden geldi ama türkiyeden ipad daha gelmedi. Kalemi nasıl deneyebilirim çalışıp çalışmadığını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Lamine ekran nedir? Ve pratikte ne etkisi var?

Alıntıları Göster
    İnternetten arastirabilirsin, anlatmasi biraz zor, anlatilmaz yasanir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

İnternetten arastirabilirsin, anlatmasi biraz zor, anlatilmaz yasanir.

Alıntıları Göster
    anlatılması zor değilmiş. LCD ekran, ekran camına çok yakın olduğu için panelle kalem arasındaki mesafe daha az oluyormuş, bu da kağıda yazma hissiyatına daha da yakınlaşmasını sağlıyormuş, ayrıca ufacık daha iyi görüntü veriyormuş, ayrıca ipad daha ince oluyormuş, ayrıca bütün olarak üretildiği için cam kırılırsa komple ekran değişeceği için lamine ekranı onarmak daha pahalıymış...
  • Arkadaşlar benim de önce kulaklıklar geldi. Air 3 satın aldım. Kutusunu açmadan satmayı düşünüyorum. Denizli içi elden verebilirim.

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Maşallah baya hızlı, en iyisi bir teknoloji marketine gidin ve orada herhangi bir iPad ile deneyin ya da gelene kadar bekleyebilirsiniz zaten onaylamak için uzunca bir süreniz var diye biliyorum.
    Bu ayın 13 ünde satıcı kargoladı bu sabah geldi. Dediğiniz gibi hızlı oldu. Yalnız takipsiz kargolarım ise 1.5 aydır gelmedi. Takipli olması süreci hızlandırdı. Teknoloji marketi de hiç aklıma gelmemişti. Teşekkürler. Bu arada 15 gün onaylama süresi ürünün

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Bu arada hayırlı olsun hocam memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Special Line YW ile geldiyse süreç çok hızlı oluyor, bu firmayla gelip 3 haftayı geçen kargom olmadı hiç.
    Singapur posttu bu ürünler. Yalnız ekran koruyucuyu tek köpük koyup yanına koymuş. Ondan dolayı biraz zedelenmiş. Teşekkürler bu arada🤓

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 28 Ağustos 2020; 14:55:19 >
  • urtur kullanıcısına yanıt
    Kaça vereceksin ?

• grimer kullanıcısına yanıt
    Gümrük ücretleri ne kadar acaba bu ürünün ?

• drmartin00 D kullanıcısına yanıt
    15 20 arası bişey çıkıyor genelde

• ucuzmuş

• DonaLdChampzZ D kullanıcısına yanıt
    850 TL civarı düşündüm ama. Konuda da baya satıldı herhalde. Kaça gitti acaba genelde.

• urtur kullanıcısına yanıt
    930 a arkadaşım elden vermişti büyükşehirde olmak daha çok avantajlı

• Merhaba, bu ipad air 3'te, samsung tv'ye "ekran yansıtma" özelliği var mı? bir kaç videosuna baktım ama onlar resimleri yada videoları airplay ile oynat özellikleri. benim sık kullandığım "ekran yansıtma" özelliğinin olup olmadığını bilen var mı acaba? ana ekranı bile televizyona yansıtan özellik.
  • DonaLdChampzZ D kullanıcısına yanıt
    Bakalım belki çıkar alıcı. Olmadı kullanırım. Benden değerli mi. 😅😅

Goojodoq’un ipad air için olan kılıfından aldım 62 tlye lacivert,gümrükle filan 80’e gelicek galiba Türkiye muadilleri hep 200 civarına satıldığından bi deneyeyim dedim kalem olarak apple pencil almıştım direkt daha önceden görsem belki buna da yönelebilirdim de belki ilerleyen zamanlarda yedek olarak alırım.Mat ekran koruyucu tavsiye eder misiniz ne gibi avantajları var? derslerde not almak,ders slaytlarını okumak ve netflix kullanmak için daha mı iyi olur yoksa kötü mü?

Türkiye'de muadilini bulamadım ben hepsi kalitesiz fiyat/performans olarak en uygun bunlarda var sanırım,

mat ekran koruyucuyu tavsiye ederim ama ekran kalitesini 1-2 tık bozuyor ama sıfır yansıma oluyor (kılıf videosunda 2:15 e dikkatlice bakın ardından hemen 4:20'ye geçin fark bariz anlaşılıyor),

kalemle kullanırken tıpkı kağıda yazar gibi oluyor o hissiyatı alıyorsunuz (hatta kalem videosunda dakika 2:50 gibi sesten anlayabiliyorsunuz),

ben netflix-youtube-notlar-autodesk sketchbook-office programları vb. bi ton şey kullanıyorum ve performansımı hiç etkilemedi,

tek kötü yanı sürekli kalem kullanmak istiyorsunuz.
    16 TL verdim ben
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.