Şimdi Ara

Apple İlk Nesil iPod Nano’lar İçin Dünya Çapında Değişim Programı Başlattı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
4
Favori
16.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • egemek e verdim ama daha ses seda yok cokta gidip sormak istemiyorum malum 3 aydan once gelen yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugohugo

egemek e verdim ama daha ses seda yok cokta gidip sormak istemiyorum malum 3 aydan once gelen yok :D

bende egemek'e verdim 19 temmuzda. Geçen önünden geçiyodum sordum 6 ayı bulabiliyor gelmesi dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PuzzleMaker

quote:

egemek e verdim ama daha ses seda yok cokta gidip sormak istemiyorum malum 3 aydan once gelen yok :D

bende egemek'e verdim 19 temmuzda. Geçen önünden geçiyodum sordum 6 ayı bulabiliyor gelmesi dediler.

parti parti geldiğine dair birseyler okumustum bende zamanında herhalde aynı zamanda alacagız ;parti parti geldiğine gore. aralıkta gelir gibime geliyor iphone 5 lerle birlikte yinede bilinmez, aldıgın zaman yazarsan burdan bende gidip sorabiliyim nerde kaldı benimki gibisinden . baska bir haber alırsam yazarım burdan...

• quote:

quote:

quote:

parti parti geldiğine dair birseyler okumustum bende zamanında herhalde aynı zamanda alacagız ;parti parti geldiğine gore. aralıkta gelir gibime geliyor iphone 5 lerle birlikte yinede bilinmez, aldıgın zaman yazarsan burdan bende gidip sorabiliyim nerde kaldı benimki gibisinden . baska bir haber alırsam yazarım burdan...

yazarım tabikide. biran önce gelsinde artık.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yazarım tabikide. biran önce gelsinde artık.

İpodlar gelmiş yakında alacağım büyük ihtimal seninkide gelmiştir=)) 8gb gri renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde gelmiş daha alamadım geçenlerde aradım kontrol ettirdim gelmiş hatta benimki geleli çok olmuş aramışlar ulaşamayınca zorlamamışlar.
  • hala veremedim yahu kaç ay oldu aklımda bi denk getiremedik ,devam ediyor hala değil mi?
  • Arkadaşlar Merhaba,

Benim de bir tane 1. Nesil iPod nano'm var. Bu kampanya hala devam etmekte midir ? Bir bilgisi olan varsa yazarsa çok mutlu olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

Arkadaşlar Merhaba,

Benim de bir tane 1. Nesil iPod nano'm var. Bu kampanya hala devam etmekte midir ? Bir bilgisi olan varsa yazarsa çok mutlu olurum.

Arayıp soruverin hala sürüyor mu diye. Alanların bidaha işi düşmediğinden bilemezler.
  • Apple bunu devam ettiriyodur diye tahmin ediyorum. Sonuçta hatalı üretim. Ben beşiktaş servisine götürdüm geçen sene, açılmış diye kabul etmediler. Ancak sıfır geldi cihaz amerikadan ve hiç bir şekilde açılmadı. Yan ksımlarda izler var doğru ama açılmadı cihaz hiç bir şekilde, anlatamadım derdimi bir türlü. Konu aklıma geldi bir bakayım dedim ve karar verdim yarın sabah bilkom'u arayarak tekrar talep edeceğim. 0216 454 01 01 sizlerde arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz ;)
  • Bende dün buldum bi tane iPod bugün pazar olduğu için öğrenemedim.Öğrenen var mı,hala geçerlimi? Apple ın sitesinde hala bu değişim için seri numara sorgusu devam ediyor,eğer değişim bitmiş olsaydı bu sorgu işlemi sayfası hala gözükmezdi sanırım :)
  • :) yillar sonra kullanmadigim ipodumu bir hafta once servise teslim ettim, bugun degisimin onaylandigini, muhtemelen haftasonu cihazi teslim alabilecegimi ilettiler
    Bakalim gorecegiz:)

• Ben de bugün buldum ipod nano 2gb birinci nesil.

zorlu'daki apple store bakar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokomind

Ben de bugün buldum ipod nano 2gb birinci nesil.

Merhaba,
    Bu değişimden yeni haberim oldu. Siz değiştirebildiniz mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: namre3kutuk

quote:

Orijinalden alıntı: sokomind

Ben de bugün buldum ipod nano 2gb birinci nesil.

Merhaba,
    Bu değişimden yeni haberim oldu. Siz değiştirebildiniz mi acaba?

hiç vaktim olmadı.

kime nereye götürsem de bilemedim.
  • Up arkadaslar son zamanlarda değiştiren var mi

• Ben geçen hafta değişim yaptım, 6.nesil nano 8gb geldi. İzmir Çankaya Egemek'den aldım.
  • bu gün aradım girişim servisi zorlu center veya akasyadaki apple yapıyormuş hala istanbul için
    değişimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 33baba

bu gün aradım girişim servisi zorlu center veya akasyadaki apple yapıyormuş hala istanbul için
    değişimi

Değişim kaç günde yapılıyor bi bilginiz var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: applem26

Bu aralar Değiştiren var mi ?

Arkadaşlar bende de var bir tane 1.nesil 2gb değişim nerede akasya mı? girişim mi ? nereye götürelim.Süre hala 5-6 hafta sürüyor mü ?
    Akasya götürsek genius randevusu gerekli mi sizce?
    Hala 6.nesil 8gb ürün mü veriyorlar? az daha beklersem 7 vermezler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpol -- 24 Kasım 2015; 21:28:33 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.