Şimdi Ara

Apple İlk Nesil iPod Nano’lar İçin Dünya Çapında Değişim Programı Başlattı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
4
Favori
16.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6. gen. ipodum bugün ulaştı bana. istanbuldaki adresime getimişlerdi başta, orda olmadığım için şehir dışındaki başka bi adrese yönlendirdim. yani 1 gün gecikmeyle geldi :) kutunun içinden sadece ipod ve servis kağıdıyla garanti belgesinin mi çıkması gerekiyor? ya kulaklıktan zaten geçtim de insan data kablosu koyar yaa :( benim eski kablom hem şu an yanımda değil hem de çok eski, bükülmekten yıpramış rengi kapkara olmuş vaziyette, biraz temassızlık yapıyor :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: indiecandy

6. gen. ipodum bugün ulaştı bana. istanbuldaki adresime getimişlerdi başta, orda olmadığım için şehir dışındaki başka bi adrese yönlendirdim. yani 1 gün gecikmeyle geldi :) kutunun içinden sadece ipod ve servis kağıdıyla garanti belgesinin mi çıkması gerekiyor? ya kulaklıktan zaten geçtim de insan data kablosu koyar yaa :( benim eski kablom hem şu an yanımda değil hem de çok eski, bükülmekten yıpramış rengi kapkara olmuş vaziyette, biraz temassızlık yapıyor :/

iPod'un kılsızını göndermişler demek sana. Vay adiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

quote:

Orijinalden alıntı: indiecandy

6. gen. ipodum bugün ulaştı bana. istanbuldaki adresime getimişlerdi başta, orda olmadığım için şehir dışındaki başka bi adrese yönlendirdim. yani 1 gün gecikmeyle geldi :) kutunun içinden sadece ipod ve servis kağıdıyla garanti belgesinin mi çıkması gerekiyor? ya kulaklıktan zaten geçtim de insan data kablosu koyar yaa :( benim eski kablom hem şu an yanımda değil hem de çok eski, bükülmekten yıpramış rengi kapkara olmuş vaziyette, biraz temassızlık yapıyor :/

iPod'un kılsızını göndermişler demek sana. Vay adiler.

buldum da o yüzden o türlüsünü arıyorum evet

• benim de 1.nesil ipod um var fakat apple ın sitesinden hiç birşey anlamadım. seri numaramın uyumlu olup olmadığına nasıl bakacağım? yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Hala gelmedi benim cihaz telefonlari da acan yok bu girisim de...ne bicim yerdir kardesim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emvey

Hala gelmedi benim cihaz telefonlari da acan yok bu girisim de...ne bicim yerdir kardesim...

bu girşim servisi kadar güzel bir yer yok adamlar ilklerde almadı sonlarda aldı.ilk alan ülkeleri 1.nesil geldi bu adamlar sonlarda davrandı 6.nesil oldu bence sen girşim servisine Dua et
  • Yeni ipod’larını kullanmaya başlayan arkadaşlar batarya performanslarını değerlendirebilirler mi?
    Ben, evvelsi gün full dolu pille radyo dinlemeye başladım, dün de biraz dinledim; totalde 3-4 saatte pil tamamen bitti. Radyo, pili daha mı çabuk tüketiyor acaba? Tanıtımlarında "24 saat müzik oynatabilme” deniliyor ama bu kısım biraz tırt galiba... :(
  • Bu arada şöyle bir video buldum. Anladığım kadarıyla gösterilen yöntemle ipod’un başka bir ara yüzüne ulaşılarak tam stand-by yapılması sağlanıyor. Sanırım bataryadan bu şekilde tasarruf edilebiliyor.

Bir de şöyle bir video da buldum. Faydalı olabilir.
  • 1. nesil Ipod'u vereli 4 hafta oldu henüz bir ses yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

1. nesil Ipod'u vereli 4 hafta oldu henüz bir ses yok.

Benimkini vereli 3 aydan fazla oldu daha ses yok bu ne acele :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

1. nesil Ipod'u vereli 4 hafta oldu henüz bir ses yok.

Benimkini vereli 3 aydan fazla oldu daha ses yok bu ne acele :D

Hocam seninki de çokmuş. Bana 5-6 hafta dediler. 6. haftada arayacağım.
  • Valla aramak çözüm olsa keske her defasında bilgi veremiyoruz biz gelince sizi arayacağız diyip kapatırlar telefonu. Neyse benimki biraz kısmet heralde 7.nesil çıkmasını bekliyorlar ondan yollayacaklar heralde =) dur ben yarın arayıp bunu söyleyeyim belki utanip yollarlar=)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Valla aramak çözüm olsa keske her defasında bilgi veremiyoruz biz gelince sizi arayacağız diyip kapatırlar telefonu. Neyse benimki biraz kısmet heralde 7.nesil çıkmasını bekliyorlar ondan yollayacaklar heralde =) dur ben yarın arayıp bunu söyleyeyim belki utanip yollarlar=)

olamaz çünk 4ekimde çıkacak 7.nesil
  • İste benim anlatmak istediğim bu zaten ti'ye almak. 7.nesil çıkana kadar yollamayı düşünmüyorsunuz heralde demek=) bugün aradım Kasım ayında yollayanlari ancak bitirebilmisler benimki Aralık'ta gitmişti sanırım bu ay bunlari yollayacaklarmis ama benim yaza kadar umudum yok. Hayırlısı olsun bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İste benim anlatmak istediğim bu zaten ti'ye almak. 7.nesil çıkana kadar yollamayı düşünmüyorsunuz heralde demek=) bugün aradım Kasım ayında yollayanlari ancak bitirebilmisler benimki Aralık'ta gitmişti sanırım bu ay bunlari yollayacaklarmis ama benim yaza kadar umudum yok. Hayırlısı olsun bakalım

hayırlısı oluri inşallah size 7.nesil göndeririseniz çok iyi olur
  • Facebook Sayfası :http://www.facebook.com/pages/Giri%C5%9Fim-Apple-Yetkili-Servis/272777636099365

Twitter Sayfası :http://twitter.com/GirisimServis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0x88 -- 22 Mart 2012; 15:30:23 >
  • ben dün akşam mail attım mecidiye köy ofis iletişime seri numarasını göndererek cevap olara şu mesaj geldi

Merhaba,
    Seri numarasını vermiş olduğunuz cihazınız bu kapsama giren bir seridedir. Bu kapsamda değerlendirilmesi için fiziksel hasar ve yetkisiz müdahele olmaması önemlidir. Cihazınızda böyle bir durum söz konusu değil ise bu kapsamda değerlendirilmesi talebimiz ile yurt dışına gönderebilir ve bekleyebiliriz. Süreç yaklaşık 2 ay civarıdır

iyi çalışmalar dilerim...
  • girişim servisten gelen cevap

Merhaba
    1.jen ler Degisiyor tarafımıza gonderiniz
    Tsk
    Cumhur Suzer
    Girisim
  • bugun 26 mart 2012 saat 16:00 da 1. nesil ipod u ofis iletişime bıraktım 1buçuk iki ay civarı süreceği söylendi sürecin bakalım nekadar sonra gelecek gelince buraya resimleride aklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatilgazli

girişim servisten gelen cevap

Merhaba
    1.jen ler Degisiyor tarafımıza gonderiniz
    Tsk
    Cumhur Suzer
    Girisim

Gerçekten Türkiye'de ilk defa farklı bir servis anlayışı getirmiş girişim servis tebrik etmek lazım arkadaşları. Kısa mesaj atsalardı daha iyiydi gayet açıklayıcı cevap atmışlar. Servis anlayışı istiyorlarsa Airtiesin teknik servisini örnek almalı bana göre tüm servisler. Adamlar UPS kargoyu kapına kadar yollayıp cihazı aldırıyorlar 1 gün içinde onarıp yolluyorlar veya en yakın airtiesten geçici modem temin ediyorlar evinize. Girişim servise cihazı verdim henüz cihazın nerede olduğu belli değil tek bildiğim 3aydan fazla olduğu yolladığım günden itibaren. Devlet sırrı oldu bizim cihazlar sanırım. Bilgi veremeyiz diye band kaydı koysunlar telefonlara bence. Sabır...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.