Şimdi Ara

Apple İlk Nesil iPod Nano’lar İçin Dünya Çapında Değişim Programı Başlattı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
4
Favori
16.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250 tl ye indirmiş arkadaş. değişimden geleni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

quote:

Orijinalden alıntı: cekbey

1gb verenlere 8gb, 2gb verenlere 16gb veriyorlarsa haksızlık olmaz...

Benim de korkum bu zaten. Ben de 2 yada 4 gb tam hatırlamıyorum, yollamistim simdi tutup eski model bisey yollarlar çıldırırım =) girişim serviste sanki devlet sırrı saklıyor adama diyorum gelen renkler aynımi bilgi veremem diyor. Peki hepsi 6.nesilmi diyorum bilgi veremem diyor. Zaten internette alanlar 1-2 güne kalmaz paylaşacaklar gelen ürünleri. Neyi sakliyorlarsa artık.

Evet, maalesef Girişim Servis’in öyle uyuz bir tavrı (özellikle telefona cevap veren hanımefendinin) ve çalışanların yaptıkları işten sanki bıkmış halleri var. Hadi herkesin paketine tek tek bakıp telefonlara cevap vermek zor olabilir anlarım; ama daha olumlu bir üslupla tatmin olunabilecek genel bir cevap verebilirler isteseler. Arayanlar da denklem sormuyor sonuçta. Zaten paketlerden ne çıktığını görmüşlerdir illa ki. Neyse, herkesin cihazı ulaşsın da eline... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinemania -- 8 Şubat 2012; 9:31:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zeplin34

250 tl ye indirmiş arkadaş. değişimden geleni :)

arkadşım bendne sana bir öneri bu cihaz biraz zor satılır çünkü rebuplished mi ne değişim yani bunu 200e versen yine almazlar çünkü kutus yok kulaklığı yok sadece aletin kendisi var.ama şurdan düşündüm aletin kendisi 400tl imiş araştırınca gördüm çok özür dilerim mesajı sen 250tl ye satıyorsun yanında ne türlü aksesoar veriyorsun mesela kaplosunu ver eski ipod un kutusunu verecekmisin bence verme sadece git bir tane uyduruk apple kulaklığına benzeyen bir kulaklık al mesela: http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-orjinal-2g-3g-4g-ipod-mikrofonlu-kulaklik-52393181 bunu al yanında kulaklıkda veriyorum de mesela gg de 3.5 tlye kulaklık çoklayıcılardan al ondanda veriyorum de böyle ucuz şeylerle ürün ünü çoğalt istersen ben sana hazılaya bilririm bir sonraki mesajımda hazırlıyacağım

• kulaklık için:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/iphone-orjinal-2g-3g-4g-ipod-mikrofonlu-kulaklik-52393181 9tl
    kulaklık çoklayıcı:http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/apple-iphone-ipod-icin-kulaklik-coklayici-3-5mm-51874425 3.5tl
    data kaplosu:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/kaliteli-iphone-ipod-ipad-usb-sarj-kablosu-51961295 5.90tl yeni aldım dersin(zaten yeni aldın)
    bunları al zaten bu durumda cihazın sadece kutusu olmamış olacak cihazda republis mi ne değil sen kardeşine gönderdin 1,2 gün kullandıktan sonra beğenmedi geri gönderdi ama kutusunu göndermedi çoğu uyanık satıcı böyle ben çok denk geldim
    mesela http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/apple-ipod-80gb-kolleksiyonluk-10000-adet-50200571 bu ürün sanırım 2 yıldır aynı adla aynı resimlerle herşeyi aynı ile duruyor artık ailemden birisi oldu o kadar adam uyanık apple ipod video yazmıştı(başlıkta)bir yerde koleksyonluk 1000 adet de yazmış ama söylenecek 1000 şey diye kıvırtmış sende bunun gibi olacaksın ama adam uyanık değil sen uyanıkta olacaksın dediğim şeyleri yaparsan hemen cihaz satılır(artık o kadar böyle şeyler gördüm ki uzman olmuşum bide merak etmeyin ben böyle şeyler yapmam yapamam çünkü kıbrısta oturuyorum ama oturmasaydım anlattığım gibi ypardım

• benim gönderdiğim ürünün karşılığında gelen 6.nesil nano pazartesi günü antalya TVT bilgisayara ulaştı ve kardeşim ürünü teslim aldı.
  • Bugun Girisim servisini aradim,Burcu isimli bir kadin telefonu acti,cihazimi sordum..dogrudan terslemeye basladi yok "aramadiysak daha gelmemistir"!azarlayici sekilde bir konusma...alttan aldim bastan sonrasinda dayanamadim patladim,sikayet edecegimi soyledim ve suratina kapadim telefonu...bilkomu aradim bilgilerini verdim ve sikayetci oldum.halen sinirliyim.

Sonuc olarak ipod nanom ortada yok henuz,bu servise cihaz teslim edip almayan var mi halen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emvey

Bugun Girisim servisini aradim,Burcu isimli bir kadin telefonu acti,cihazimi sordum..dogrudan terslemeye basladi yok "aramadiysak daha gelmemistir"!azarlayici sekilde bir konusma...alttan aldim bastan sonrasinda dayanamadim patladim,sikayet edecegimi soyledim ve suratina kapadim telefonu...bilkomu aradim bilgilerini verdim ve sikayetci oldum.halen sinirliyim.

Sonuc olarak ipod nanom ortada yok henuz,bu servise cihaz teslim edip almayan var mi halen?

Ben de birkaç mesaj yukarda aynı sorunlardan yakınmıştım. Adamların servis anlayışı bu demekki devlet sırrı saklıyorlar sanki. Ben de beklemedeyim hala aynı firmadan ürünümü. Ne zaman arasam mesaj gelmediyse henüz bilgi yoktur ürün hakkında diyip geçiştiriyorlar malesef
  • her şeyden önce ilk okuduğum haber

quote:

" 1. nesil iPod nano’ların kaplaması sonraki nesiller gibi metal değil, plastik. "

kaynakça :http://www.ntvmsnbc.com/id/25297429/

1. nesillerin değişiminde, arkası demir bile olmayan aynı model nanolarla değiştirileceği yönündeydi sonra yurt dışındaki haber sitelerinde 1. nesilleri 6. nesille değiştiriliyor haberinin hemen ardından kesin TR ye düşük kalite 1. nesil plastik kapalıları kakalarlar diye düşünmeye başladım ! bu arada TR deki bayii ağlarının tembelliği sayesinde çoktan plastik kapalıklı 1. nesilleri diğer ülkelerki hızlı çalışan bayii ağları en kısa sürede müşterilerine illetti !

bize ise 3 ay bekleme süresi sonrası beklediğimize deyecek şekilde 6. nesil ipodlar geldi :)
    kısacası hayatta ilk defa bayii ağlarının tembellliği sayesinde beklediğimize deydi desek yeridir :D

1 verdim 8 aldım desem yeridir.
    eskiden ne o öyle 1gb ve bunun 200 mb kendi işletim sistemi otomatik olarak yiyordu !
    800 mb alana şu kadar girsin diye ya kalitesi düşürülmüş
    yada arkası yarın misali git data kablosunu bul takta eskisini sil yenisini yükle misali
    ölme eşeğim ölme kafadan her seferinde 10-15 dk zaman kaybıda cabasıydı !

ama artık 6. nesil var 8GB canavar gibi !

ipodu eleştireceğim tek noktayı açıkca söylemek istiyorum
    itunes yazılımını neden protable olarak mevcut ipoda eklemiyor bunu hala anlamıyorum.

google sordum portable itunes varmı var diye,
    var ama işte ama bu versiyonları yüklemek pekte içime sinmiyor

farklı bir bilgisayara içerik güncellemesi yapmak için tekrar itunesi yüklemek biraz can sıkıcı
    ama neyseki bu oldukça geniş 8gb olduğu için içine ilk attığım dosya itunesin en son veriyonu oldu !

Apple İlk Nesil iPod Nano’lar İçin Dünya Çapında Değişim Programı Başlattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 13 Şubat 2012; 16:34:56 >

• Arkdaslar, girisimden cihazini teslim almayan var mi hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emvey

Arkdaslar, girisimden cihazini teslim almayan var mi hala?

Benim cihazdan ses Seda yok hala henüz girişim servis malesef
  • "geçen 1.nesil nano görüm 70tl ye adam satıyordu aldım eve götürdüm çalıştırdım ve apple a verip almaya çalıştım adamlar aldılar 1 hafta sonra tekrara aradılar tamam geçerli diğe hala bekliyorum" bir sitede bunu okumuştum ne kadar cimri insanlarda varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjSemiH1

"geçen 1.nesil nano görüm 70tl ye adam satıyordu aldım eve götürdüm çalıştırdım ve apple a verip almaya çalıştım adamlar aldılar 1 hafta sonra tekrara aradılar tamam geçerli diğe hala bekliyorum" bir sitede bunu okumuştum ne kadar cimri insanlarda varmış

eğer gerçekten 1.gb ipod kullanmak için 70 lira verdiysen senden daha bonkörü yok ! :D

ama 1gb vereyim 8gb alayım diyorsan, o zaman senden daha fırsatçısı da yok ! :)
  • Elimde bir tane 1.nesil var ancak ben bunun içini açmıştım. Hatta arka kasasında bir isim yazıyordu, orayı zımparaladım. Şu anda hiç şarj tutmuyor. Şarja taktığımda bile açılmaya çalışırken hemen kapanıyor. Bunu vereyim mi? Nereye vereyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Elimde bir tane 1.nesil var ancak ben bunun içini açmıştım. Hatta arka kasasında bir isim yazıyordu, orayı zımparaladım. Şu anda hiç şarj tutmuyor. Şarja taktığımda bile açılmaya çalışırken hemen kapanıyor. Bunu vereyim mi? Nereye vereyim?

apple aradan 6 yıl geçmiş bir ürünü ilk günkü gibi geri iade alacağım diye bir şartı yok !
    ürünün arkasında seri numarası tam okunabiliniyor ise olası fiziksel durumlar dikkate alınmaksızın
    değişim programına dahil edilebilinir. !
    örneğin ben iade işlemi sırasında verdiğim ipod nano 1. nesilin çalışıp çalışmadığına bile bakmadılar sadece arkadaki seri numarayı girip ürünün orjinal olup olmadığını kontrol edip direk ürün değişim iade formuu vermişlerdi. !
    yani değişime giden ürünün çalışmasına bile gerek yok ! :) çünkü tüm geri iadeler geri dönüşümde işlenecek ham madde olarak değerlendirileceği için sorun yok !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 15 Şubat 2012; 10:02:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

quote:

Elimde bir tane 1.nesil var ancak ben bunun içini açmıştım. Hatta arka kasasında bir isim yazıyordu, orayı zımparaladım. Şu anda hiç şarj tutmuyor. Şarja taktığımda bile açılmaya çalışırken hemen kapanıyor. Bunu vereyim mi? Nereye vereyim?

apple aradan 6 yıl geçmiş bir ürünü ilk günkü gibi geri iade alacağım diye bir şartı yok !
    ürünün arkasında seri numarası tam okunabiliniyor ise olası fiziksel durumlar dikkate alınmaksızın
    örneğin ben iade işlemi sırasında verdiğim ipod nano 1. nesilin çalışıp çalışmadığına bile bakmadılar sadece arkadaki seri numarayı girip ürünün orjinal olup olmadığını kontrol edip direk ürün değişim iade formuu vermişlerdi. !
    yani değişime giden ürünün çalışmasına bile gerek yok ! :) çünkü tüm geri iadeler geri dönüşümde işlenecek ham madde olarak değerlendirileceği için sorun yok !

O zaman can alıcı soruyu sorup cevabını heyecanla bekliyorum. Değişim kampanyası devam ediyor mu? Yarın gidip verebilir miyim?

• quote:

quote:

quote:

O zaman can alıcı soruyu sorup cevabını heyecanla bekliyorum. Değişim kampanyası devam ediyor mu? Yarın gidip verebilir miyim?

hey genç, sen ne kadar içine kapanık biriymişsin böyle
    bunu seni tanımadan söyleye biliyorum !

eski kız arkadaşımda, kendi kafasında bir dünya varsayım yaratır.
    sonra dır dır dır tek tek anlatırdı.

bir musibet, bin nasihatten iyidir

yaw bana sorucağına servise telefon açsana ALO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 15 Şubat 2012; 15:45:54 >

• Önceki mesajlarda servisdeki kadını öldürmek isteyenleri gördüm. Belli ki şirret biri bakıyor telefonlara. Yanlış bilgi vermeyeceği ve sinirimi bozmayacağı ne malum?

Başka birisi cevaplasın o zaman. Arap sen içince sapıtıyosun
  • quote:

Önceki mesajlarda servisdeki kadını öldürmek isteyenleri gördüm. Belli ki şirret biri bakıyor telefonlara. Yanlış bilgi vermeyeceği ve sinirimi bozmayacağı ne malum?

Başka birisi cevaplasın o zaman. Arap sen içince sapıtıyosun

Haklisin dostum girisimi arayacaksan burcuyla gorusme, dogrudan sokayet ettim kendisini...bir daha sacma sapan konusursa daha buyuk tepki koyarim:) kesin olumsuz cevap verir...soyliyim..
  • Az önce Apstore (Bostancı Şubesi) ile görüştüm. 1. nesil iPod'u götürüp kayıt ettireceğim seri numarasını. 6 hafta sonra son nesil Ipod ile değişim yapılacağı sözünü aldım. Bende zaten 6. nesil Ipod vardı hatta 10 Şubat'ta garantiye verdim Power tuşu çalışmadığından dolayı. Birkaç güne onun da işi bitecekmiş. Artık iki tane 6. nesil Ipod olacak bende. Birini satarız artık. Süper oldu lan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DjSemiH1

"geçen 1.nesil nano görüm 70tl ye adam satıyordu aldım eve götürdüm çalıştırdım ve apple a verip almaya çalıştım adamlar aldılar 1 hafta sonra tekrara aradılar tamam geçerli diğe hala bekliyorum" bir sitede bunu okumuştum ne kadar cimri insanlarda varmış

eğer gerçekten 1.gb ipod kullanmak için 70 lira verdiysen senden daha bonkörü yok ! :D

ama 1gb vereyim 8gb alayım diyorsan, o zaman senden daha fırsatçısı da yok ! :)

ben yapmadım bir siteden okudum ama yapmayı düşündümde alacam 100tl filan kargosu sonra adanaya gidecem gelecem 100tl ordan orda kalacam aile varda sanki bir yere gitmiyceksin birşey yemeğeceksin 100tl sonra 6 hafta sonra baştan git gel adanaya 100tl daha etti sana 400tl ben cihazın sıfırını alırım hiç uğraşmam

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.