Şimdi Ara

Apple’dan kırmızı renkli iPhone: Special Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
2.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple’dan kırmızı renkli iPhone: Special Edition

10 yıldan fazla süredir AIDS ile mücadeleye dikkat çekmek ve fona katkı sağlamak üzere RED logolu ürünlerini tüketicilerle buluşturuyordu ancak ilk defa kırmızı renkli bir iPhone’u duyurdu. iPhone 7 ve 7 Plus modelleri için sunulan renk seçeneği, iPhone’u hiç olmadığı kadar dikkat çekici bir görünüme kavuşturuyor.

Dünyada bir çok ülkede 24 Mart Cuma gününden itibaren satın alınabilir olacak olan iPhone 7 ve 7 Plus Special Edition, sadece 128GB ve 256GB depolama seçeneğine sahip. Bu model ülkemize ikinci partide giriş yapacak ve Nisan ayında satın alınabilir olacak. Fiyatlar ise şu şekilde:  

• iPhone 7 – 128GB: 4299TL
    • iPhone 7 – 256GB: 4799TL
    • iPhone 7 Plus – 128GB: 4949TL
    • iPhone 7 Plus – 256GB: 5449TL

iPhone SE İçin Yeni Seçenekler 

Bu arada Apple, iPhone 7 Special Edition ile birlikte iPhone SE modeline de yeni eklemeler yapıyor. 16GB ve 64GB depolama seçeneğine sahip cihaz artık 32GB ve 128GB olarak satın alınabiliyor. Yeni modeller içinse fiyat 2399TL ve 2899TL olarak belirlenmiş.

Hem iPhone SE modelleri hem kırmızı renkli iPhone 7’ler, Nisan ayı içinde ülkemizde olacak ancak tarih konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Ön siparişler ise 24 Mart 2017 saat 18.01 itibariyle başlamış olacak.

• Önü beyaz iken olmamış full kırmızı olacaktı. Ayrca şarap kırmızısı dedikleri renkten yapsalar on numara olurdu

• Bari siyah yapıp öndeki tipsizliği örtseydin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 21 Mart 2017; 16:24:57 >
  • Güzel görünüyor önden bakınca kenarlardaki kırmızılıklar kılıf gibi durmuş. Tabi yine de jet black kadar karizma durmuyor.

O değil de şu fiyatlara bakın yahu. Ülke ekonomisi ne hâlde. Millet gidiyor 800 liraya alıyor biz de harika ekonomimiz ve vergi sistemimizle 5000 liraya telefon alıyoruz. Ekonomimiz gayet istikrarlı. Devam afferim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıf gibi durmuş.

• cebe sokmaktan iki günde soyulur
  • Kırmızı ile siyah bence çok çekici bir kombinasyon olurdu. Ekran keşke siyah olsaydı.

• İşte Türk Milli Takımlarının sponsorlu telefonu.

• Pekk iştahli bi renk değil sevmedim en azindan lacivrt yapsalardi beklentiler güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silver 7 Plus sahipleri Apple'ın kırmızı silikon kılıfını alın keyfinize bakın :D
  • Se 128 gb 2899 ₺ olacaksa gerçekten iyi fiyat. 2 ay önce 64 aldık, kazıklanmış hissettim

• 5000 liraya telefon mu olur yahu

• samsuny galaxy note 2 kullanıyorum göstermeyin bana böyle şeyler şeytana uyup alıcam sonra öde öde bitmez

• SE'de değişikliği desteklerim. İyi olur. Yalnız sadece renk ve kapasiteyi değiştirmesinler. Şu hiç değişiklik yapmadıkları ön paneli bir zahmet değiştirip 6s'teki özellikte yapsalar ve cihaza 3D Touch ekleseler.

• Bence güzel olmuş

• Kılıf gibi olmuş. Birde sadece 128 ve üstü cihazlarda sunuyor. Bir renk için o para verilir mi? Olan verir kimsenin gıkı çıkmaz. Ama ben vermem orası ayrı.

• iPhone 7 Plus – 256GB: 5449TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Kırmızı ile siyah bence çok çekici bir kombinasyon olurdu. Ekran keşke siyah olsaydı.

Hiç İphone kullanmadım dediğin kombinasyon olsa ESES in hatrına almayı düşünebilirdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Önü beyaz iken olmamış full kırmızı olacaktı. Ayrca şarap kırmızısı dedikleri renkten yapsalar on numara olurdu

Siyah ekran takarak bu dedigini yapacak kullanıcılar olacaktır eminin..

• hiç beğenmedim rengini
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.