Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (845. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yakogg , farukakgun , selpak41 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü3 Mobil3 iOS
5 sn
16.991
Cevap
468
Favori
955.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • xaqok kullanıcısına yanıt

rica ederim Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Sürüm 6B34 kutu ise 60.82.0 olmuş, güncelleme aldığına göre orjinal cihazdır sanırım

sürüm doğru ama kutu bir güncelleme daha almış sanırım 61.3.0 bende

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Oda bir dahaki şarj sırasında güncellenir sanırım

Olabilir hocam bir daha ki şarja takınca kutuyu güncelleyebilir

• Airpods 2 sahibiyim. Pil sıkıntı yapmaya başlayınca airpods 3 almak istedim ama denediğimde aradaki farkı anlayamadım. Üstelik benim kulağıma güzel oturmuyordu.

Kulak içi sevmediğim halde demek ki beni anca pro paklar deyip pro usb-c aldım.

Maalesef pro da ses kalitesi airpods 2’den sonra beklentimin çok altında kaldı. Arasında aman aman fark yok.

Pro, birkaç özellik artıları harici bence fiyatının kulaklığı değil.

Kullanımı ve ergonomisi ile hala favorim airpods 2. Ama önemli olan yeni üretim bulmak.

Acaba ne alsam diye düşünen varsa diye yazıyorum. Yeni üretim, pili beklerken yaşlanmamış airpods 2 bulursanız kaçırmayın derim.

• Amazonda Pro 2. Nesil Type-C versiyon 8199 TL'ye düşmüş. Düşünen varsa son zamdan önceki fiyatında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzoBride -- 11 Mart 2024; 21:59:58 >
  • Kulaklığı media marktten almıştım (Airpods pro 2.nesil type c versiyon)
    İlk başta kulaklık böyle çıktı sandım fakat silikonu defolu çıktı kutudan bu şekilde.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysn61 -- 12 Mart 2024; 9:27:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar airpods pro 2 kullanıyorum. Apple music ile kulaklığa tıkladığımda müzik değiştirmiyor. Kapatmıyor. Bunun bir ayarı mı var ?

• Arca ACAR kullanıcısına yanıt
    kulakligi sikinca degisiyor bende

• Arca ACAR kullanıcısına yanıt

Tıklama değil çubuğu hafif sıkacaksınız. Bununla uğraşmamak için Hey Siri, sonraki şarkı deyince de değişiyor.

Siriyi kullanın daha iyi..

• Airpods pro 2. Nesil type c aldim yeni ama ne zaman muzik dinlersem sesi otomatikman kisiyor. Surekli tekrar sesi yukseltiyorum eski airpods pro 1. Nesilde boyle sorun yoktu neden yapabilir

• ysn61 kullanıcısına yanıt
    hocam iki sene önce airpods pro aldım çok pişmanım, cızırtıdan kullanamıyorum servis iki kullaklığı değiştirdiği halde aynı cızırtı devam ediyor, ben airpods tavsiye etmiyorum geçen hafta huawei freebuds 5i aldım çok memnunum yalnız sesi dışarıya veriyor onun haricinde mükemmel ve fiyatı çok iyi..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aurosonic kullanıcısına yanıt

Sohbet farkındalığı açık olabilir mi? Siz konuştuğunuz için sesi kısıyordur.

Sağ üstten menüyü kaydırarak, denetim merkezini açıp, ses çubuğuna basılı tutarak ayarlarını kontrol edin isterseniz.

• Airpods 3 her bağlandığında tuş kontrolü diye bir bildirim çıkıyor, sürdür diyorum sonra tekrar bağladığımda yine çıkıyor, bu saçma bildirimi kapatmanın bir yolu yok mu neden her cihaz bağlandığında bu bildirim çıkıyor?

• biuu kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben hep seffaf modda kullaniyorum. Ama sarkinin belli yerleri cok gurultulu olunca kulaklik kendini ayarlayip kisiyor cozemedim bi turlu

• aurosonic kullanıcısına yanıt

Aşağıdaki ayarı yaptığınızı varsayıyorum.

Ayarlar/bluetooth/ kulaklığa tıklayıp/ yüksek sesleri azaltma menüsünden kapatsanız dahi aşağıdaki ayar açık kalabiliyor.

Ayarlar/ ses dokunuş/ kulaklık güvenliği/ yüksek sesleri azalt açık mı kontrol edin.

• brk-95 B kullanıcısına yanıt
    Evet bende de bu öğretici pop-up kulaklığı her kulağıma taktığımda çıkıyor, kapatma seçeneğini de bulamadım.

Sanırım apple yeterince şikayet gelince ve herkes böyle bir özellik varmış, tıklayınca sessize alıyormuş diyince bu pop-up'ı kaldıracaktır diye düşünüyorum 🤷🏻‍♂️

• nocara N kullanıcısına yanıt
    Aynı olay benim başımada geldi son yıllarda apple türkiye teknik serviste bayağı bozdu çalışan profilide epey düşmüş gibi.

• 
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.