Yüzbaşı
01 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 97 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, malum indirimler bu derece yüksekken şöyle bir sistem topladım, uyum sorunu varsa belirtin veya şu parça yerine bunu al tarzında her tavsiyenize açığım.

Ryzen 5 2600
Gigabyte B450M s2h
XPG (2x8GB) Gammix D30 Siyah 3000MHz
XPG 256GB SX6000 PRO NVMe M.2 SSD
CORSAIR Carbide SPEC-05 550W
ASYS ROG STRIX RX590 8GB
Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms
Merhaba arkadaşlar. Knight online oynayan bir arkadaşım için sistem toplamaya yöneldik. Mönitör klavye mouse hariç sadece kasa olacak şekilde sistem tavsiyesinde bulunabilir misiniz? 100-200 TL oynama olabilir. Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar. Yakın bir arkadaşıma knight online için 3000 TL civarında sistem toplamayı düşünüyoruz. Monitör, klavye ve mouse mevcut elimizde. Arkadaşıma yüksek alanda gerekmiyor 1 tb hdd yerine aynı fiyat seviyelerinde 120 gb ssd de kullanabilir kendisi. Önerileriniz nedir?
Merhaba arkadaşlar. Kuzenime sistem toplamayı düşünüyoruz, kendisi i7 8700k ve 1080ti istiyor kesinlikle. Bütçe olarak bir sınır koymadık arkadaşlar. Olabildiğince fiyat/performans olarak önerilerinizi bekliyoruz. Mönitör, kasa, 600w psu, 2 adet ssd var elimizde. Psu yetmeyebilir galiba, anakart ve ram önerilerinize ihtiyacımız var. Teşekkürler şimdiden
Merhaba arkadaşlar. Yakın bir arkadaşım internet işlerini görmek, lol ve knight oynayanilmek için bir leptop arıyor. Bütçesi 1500 TL. Hangi leptobu almalıyız ?
Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı.Şuanda sistemimde kullandığım ekran kartında iki adet 6 pinlik güç girişi bulunmakta.Kullandım kablolar 6+2 şeklinde fakat +2 leri boşta duruyor.Sistemimi upgrade edicem ama elimde olan psuyu değerlendirmek istiyorum.Alacağım yeni kartta bir adet 8 pinlik güç girişi bulunmakta fakat benim elimde psunun 8 pinlik kablosu yok.Elimdeki bir ucu 6 pin bir ucuda 6+2 pin olan kabloyu kullanırsam bir sıkıntı olurmu acaba ? Umarım anlatabilmişimdir
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi elimde sapphire marka HD7750 ekran kartı mevcut. Bu ekran kartına en uygun darboğaz yapmayacak f/p işlemci-anakart kombinasyonu nedir acaba ? Sistemime ufak bir güncelleme yapmak istiyorum da, elimde xigmatek marka 500w psu mevcut. Bütçe sıkıntısı yok, her fiyatta tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler :)
Merhaba arkadaşlar. 4 yıllık sistemime yeni bir ssd aldım. Kullandığım anakart gigabyte ga-880ga-ud3h . SSD yi anakartın sata 3 portuna bağlayıp win10 kurulumuna geçiyorum fakat ilk restartta sistem boot edilemiyor. SSD yi anakart üzerindeki gsata2 portuna takınca sorun düzeliyor sistem düzgün bir şekilde boot ediliyor. Bu sorun neyden kaynaklanıyor ? Birde gsata2 ile kullansam bu SSD yi sata 3 den çok farkı olur mu ?
Merhaba arkadaşlar gta 5'i kasmadan full ayarlarla oynamak istiyorum.Mönitör , kasa , power ihtiyacım yok.Mevcut sistemim :
Dark Knight kasa
High Power 850W modüler psu
Gigabyte GA-880GA-UD3H
AMD Phenom II x6 1090T
Gigabyte GTX 460
OCZ 1333 Mhz 2x2 4 GB
Samsung 1 TB hdd

Yeni sistemi intel istiyorum arkadaşlar.HDD var onun yerine ssd tavsiyesi bekliyorum.Max bütçem 2000 TL
Merhaba arkadaşlar.Değişik bir sorun var bilgisayarımda.Elimde toshiba transmemorymx bir usb bellek var.Bu usb belleği kasanın ön panelindeki 2 tane usb 3.0 portu ile çalıştıramıyorum.Fakat arkadaki portlara takınca usb bellek çalışıyor.İşin ilginç tarafı ön taraftaki portlara farklı bir usb bellek taktığımda çalışıyor ? Şimdi sorun usb bellekdemi yoksa ön portlarımda mı ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 665
İkinci El Bölümü Mesajları: 73
Konularının görüntülenme sayısı: 40.116 (Bu ay: 125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.