Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.986
Cevap
468
Favori
955.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şahsen ben de abartıldığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Öyle ahım şahım kesinlikle alınması gereken bir cihaz değil bence. Satalabilme şansım olsa satardım.

• Arkadaşlar merhaba. Daha yeni AirPods Pro 2 aldım. Normalde Samsung Buds Pro 2 kullanıyordum ancak telefonu değiştirince bunu da aldım.

Ses kalitesi ve özellikle ANC çok iyi ama telefonda konuşurken karşıdaki kişiler dış sesi bazen o kadar alıyordum ki seni duyamıyorum diyor. Mesela eşim masadaki kağıtları buruşturuyordum ve seni duyamıyorum dedi.

Bunun bir ayarı mı var yoksa gerçekten konuşma kalitesi böyle kötü mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 19 Mart 2024; 16:35:26 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Prfssr kullanıcısına yanıt
    İkisi arasında kıyas kabul etmez bundaki müzik sesi konuşma başka bir seviyede lakin dış ses lerle ilgili bi ayar vardı sanki bir bakayım yazarım atacım

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Tamam abi sağolasın, sadece konuşmada karşı taraftan şikayet alıyorum onun haricinde her şey güzel.

• Prfssr kullanıcısına yanıt

Bir ayarı var deneyin isterseniz.

Bir numara ile görüşürken denetim merkezine girin sağ üstte bulunan mikrofon modundan ses izolasyonunu seçerseniz sorun büyük ölçüde düzelir.

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• biuu kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam çok teşekkür ederim.

• ysn61 kullanıcısına yanıt
    hocam her kullaklığın süper bir teknolojisi var.. airpods pronunda apple tv de amazon prime de atmoslu bir film seyret muhteşem sesler çıkıyor ama kullaklığın kullakta durmaması çok kötü, silikonu çok kötü kullağımda terleme akıntı yapıyor ama silikonu ses izalasyonu iyi sesi dışarıya vermiyor diye düşünüyorum, huawei freebuds 5i silikonu terletmiyor ama atmos yok, airpods kendi kendine durduğu yerde pili bitiyordu ama freebuds hiç kayıp yok yani her kullaklığın kendne göre üstünlükleri veya eksileri var ..geçen gün ipade pubg kurdum airpods ile oynadım ipadte hiç cızırtı çıkarmadı hocam artık pubg ve oyun için kullanmayı düşünüyorum bence airpodsun iki kullaklığının plastiği daha sağlam olması gerekirdi kullaktan düşmeyen şekilde olabilirdi... aslında sol kullaklığın uc kısmında çatlak olmasaydı ben paramı geri alırdım hatta tüketici hakeme verip bugünkü fiyatında paramı geri alırdım ama apple şansı kullaklığın kendi kendine çatlamasıyla hakkımı kaybettim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• mikrofonu sağ veya sol seçin, bir de telefonda konuşurken gürültü engelleyici kapalı olsun

• Herkese iyi günler, kütüphanede airpodsumu açtığım zaman arkadaşımın tabletine bu bildirim düşüyor sürekli nedenini anlayamadım daha önce başına gelen oldu mu? Kendisi köşeden basıp iptal ediyor ancak ben kullanırken başka birine de düşüyorsa birisi sesi paylaş dese ne olucak yani anlamadım. Çıkmaması gerek diye düşünüyorum sizce sebebi ne olabilir?

• biuu kullanıcısına yanıt
    Annemle facetime dan görüntülü konuşuyordum supurge güçlü cekmiyor diye aradim annem supurgeyi actigina emin misin demisti megersem kadina supurgenin sesi gitmiyormus. Xd ses izolasyonu gayet basarili kulaklik ve kulaklik takili olmasa bile basarili

• airpods pro su olan yakın zamanda servise götüren oldu mu, değişim olan olduysa hala airpods pro mu veriliyor yoksa üst model de teklif ediliyor mu?

• Airpods pro 2 ye comply foam kulak ucu kullanan var mı almaya değer mi

• Arkadaşlar selamlar. Airpods pro 2. Nesil aldım. Apple müzikle youtube müzik uygulamasında şarkı dinlerken youtube müzikte ses daha yüksek geliyor sizde de böyle mi acaba?

• atabeyyy A kullanıcısına yanıt
    Banada öyle geldi

Ayarlar-Müzik ses denetimi kapalı değilse kapatın 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıldır kullandığım Airpods Pro 2. nesil (Lightning) dün tiibariyle kutu şarj olmama sorunu yaşamaya başladım. Kutuyu şarja taktığımda %6 üzerine hiç bir şekilde çıkmıyor. Olayı bugün fark ettim belki bir kaç gündür vardı ve farketmemiş olabilirim. Kulaklıklar kutudayken şarj edince kulaklıklar doluyor ama kutu yine %6da kalıyor. Bir kaç yöntem buldum kutunun kapağı açık şarj edin filan diyorlardı o şekilde yaptım ama yine %6 üzerine çıkamadım. Cihazı iphone'dan unut dedim ve arkasındaki buton vasıtasıyla sıfırladım yeniden kurdum ama yine sonuç alamadım. Bu süre zarfında kutunun şarjı düştü şarja bağladığımda şarj oluyor gösteriyor ama yine %6 olunca şarjı kesiyor.

Başına bu tarz olay gelen oldu mu?

Ses denetiminin kapalı olması lazım

• _PriNCeLy_ _ kullanıcısına yanıt
    Hocam sana ve alik21 hocama teşekkür ederim dediğinizi yaptım ses youtube müzikle aynı seviyeye geldi

• _PriNCeLy_ _ kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

• MKA64 M kullanıcısına yanıt
    Kulaklık kutusunun değişimine karar verilmiş. Daha önce başına gelen var mı? Kutunun Usb-C mi yoksa Lighting versiyonunu gönderirler. Benim kutu lightning idi.

“Değerli müşterimiz, cihazında yapılan inceleme ve testler sonucunda donanımsal sorunlar olduğu tespit edilmiştir.Kullanmakta olduğunuz cihazınızınızın Değişim cihaz ile değişimi gerçekleştirilmiştir. “

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKA64 -- 30 Mart 2024; 23:5:23 >
  • 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.