Şimdi Ara

Apple AirPods (Tüm Modeller) [ANA KONU] (844. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fushia Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.988
Cevap
468
Favori
955.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sabah n11 satıcılı 7500 tl'ydi ben de almayı düşünüyorum fakat daha fazla düşer diye bekliyorum bi süredir.

ince hesap bilgisayar parçalarında güvenilir bi site kulaklık konusunda da sahte olucağını sanmam

• sy1979 S kullanıcısına yanıt
    Gurgenclerden aldim hocam resmi apple saticisi. 12 ay taksitte var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cryptonur kullanıcısına yanıt
    Pardon dikkatli okumamışım. O yüzden şöyle diyeyim. Kulak deliğiniz aynı değildir. Çoğu kişide kulaklar simetrik değildir

• aurosonic kullanıcısına yanıt

8200 gibi dedilerdi ve maximuma 5 taksit yoksa hiç düşünmezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MediaMarkt da Şuan da pro 2 type-c li 7.200₺ güzel fiyat

• Samsung galaxy buds 2 'den air pods pro 2 'ye geçtim mediamarkt indiriminden almıştım.

Beklediğim gibi bi ses kalitesi hissetmedim acaba yapmam gereken bir ayar var mı kulaklık için. (Iphone kullanıcısıyım)

• Onuryr2 O kullanıcısına yanıt
    Bu kulaklıklar referans kulaklık olmadığı için standart kullanıcı için dengeli bir ses çıkışı sunar ve öyle hayrete düşürecek bir performans beklememek gerekir. Hayal kırıklığına uğramamak için beklentiyi çok yüksek tutmamak gerekiyor.

• Onuryr2 O kullanıcısına yanıt
    apple music kullanip kayipsiz sesi aktif etmek ses kalitesini biraz daha yukari tasir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakogg -- 1 Mart 2024; 18:23:4 >
  • Airpods 3 ün yanımda olmasına rağmen airpods unutuldu bildiriminden kurtulmanın bir yolu var mı arkadaşlar?

• brk-95 B kullanıcısına yanıt
    Bu dönem dönem başıma geliyordu ama aon 3-4 aydır hiç olmuyor. Bu kulaklık kapağı kapalıyken dışarıya aslında sinyal vermiyor olması lazım ama bazen cepteyken ya da çantadayken sanırım bi anlık temassızlıkla bu sinyali veriyor. Belki de son sinyal aldığı yer unuttuğunuzu düşündüğü konumsa haliyle telefon uzaklaştı ama kulaklık geride kaldı diye bildirim veriyor. Bul özelliği de aç/kapat olarak sunulmadığından bunu kapatmanın yolu yok sanırım.

Bul uygulamasında aygıtlar içerisinde bildirim kapatma deaktif gözüküyor ama gerçekten kaybettiğinizde o kısımdan bul seçeneğiyle sanırım telefon sinyal yayarak bulabiliyor airpods'u ve bir nevi airpods'u uyandırıyor sanırım.

Bu sorunu acaba pro 2. Nesil kullananlar yaşıyor mu. Hiç duymadım ama mantıken onlar dışarıya sinyal veriyor ve bunun için ekstra bir çipe sahip airtag gibi işte.

• Cihazımı bugün gürgençler mağazasından havale indirimi ile 7695 tl ye aldım.

Migrosta 7450 gibiydi ve sanırım 3 taksitte vardı ama mağazadan almayı tercih ettim

Şimdilik oldukça memnunum.

Cihazı alınca 6 ay Apple Music hediye olduğunu söyleyenler vardı . Bana bir bildirim vs gelmedi ve apple storedada gözükmüyor . Telefonda yeni olduğu için 1 aylık hediye music kullanıyorum şu an bununla alakası olabilirmi?

Evet yeni aboneler için geçerli o teklif. Yeni bir apple hesabıyla oturum açarsan 6 aylık gözükmeye başlıyor. Airpodsu aktif ettikten itibaren 90 gün içinde kullanman gerek teklifi.

apple musici ilk kurup actiginda gorunuyor demisti bana musteri hizmetleri

• 20 günlük AirPods 3. Nesil orijinal kutu faturalı + Ek 1 yıl garantili . Kutu kılıfı ve silikon kulak kancasıda mevcuttur yanında hediyedir. Hediye olarak geldi bana fakat hiç kullanmadım. Kulaklık kullanmayı da sevmediğim için satıyorum.

• Arkadaşlar Katar'da yaşıyorum, airpods pro alma arefesindeyim. Buradaki model numarası mtjv3ze/a . Türkiye'de satılan mtjv3tu/a ile arasında bir fark var mıdır? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim teşekkürler.

• xaqok kullanıcısına yanıt
    Tu eki Türkiye de satılan ürün olduğunu gösteriyor. Bir fark yok hocam.

• DODANLI kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar, sonunda aldım airpodsu. Paketten 6A300 sürümüyle çıktı, kutu sürümüde 60.82.0 . Güncellemesi falan oluyor mu bunun nedir ne değildir çakma malzeme almadık inşallah

Bende sürüm 6b34 kutu ise 61.3.0 görünüyor. Ayarlardan garanti kapsamını falan inceleyin.

Edit Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 7 Mart 2024; 23:12:51 >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Güncelleme işlemini nasıl yapıyoruz hocam

'AirPods'unuzun firmware sürümünü bulma

Firmware güncellemeleri, AirPods'unuz şarj olurken ve Wi-Fi'ye bağlı iPhone, iPad veya Mac'inizin Bluetooth menzilindeyken otomatik olarak gerçekleştirilir. '

• 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.