Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.742
Cevap
40
Favori
105.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS 6'ya dönenler de ahizede bir kısıklık söz konusu oldu mu? Benim telefonda ses kısıldı gibi oldu son sesde olduğu halde zor duyuyorum.
  • Ya bende de uygulamalar internet erisimi oldugu halde internete erişemiyor. Youtube, spotfy, haberler, sahibinden vss gibi uygulamalar internet erisimi yok diyor. Ama cihazin tarayisindan sorunsuz girebiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

Telefon kilit moduna girdikten bir süre sonra bildirimleri almıyor benzer sorunla karşılaşan varmı ?

Sayfalardır diyorum bu sorunu. Ios 6.1.3'te tuş kilidine alıp 10-15 dakika kilitte bekleyince wifi otomatik kapanıyor. Bildirim filan da gelmiyor. 6.1.3'ün bugu bu. 6.1.2'de böyle bir sorun hatırlamıyorum. Şu anda 7.1.1 kullanıyorum. Onda da wifi bugu yok. Kilitte saatlerse dursa bile wifi kapanmıyor. Bildirimler geliyor.

Kilitlendikten sonra belli bir süre sonra evet wifi kopuyor fakat ben bizzat denedim bildirim gelecek mi diye ve geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O degil birsey soracagim. Simdi jb yapilmis cihazlar telefon uzerinden resetlenmiyor ya (elmada kalma sorunu) acaba simdi bizde de aynisi olacakmi.

• İphone 4 oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

İphone 4 oluyor mu

Bu yöntemle olmuyor, ama farklı bir yöntemle düşürülebiliyor, ama tedheret (cihaz kapanırsa bilgisayar olmadan açılmaz)

http://forum.donanimhaber.com/m_88937735/f_//tm.htm#88937735

• quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

Telefon kilit moduna girdikten bir süre sonra bildirimleri almıyor benzer sorunla karşılaşan varmı ?

Sayfalardır diyorum bu sorunu. Ios 6.1.3'te tuş kilidine alıp 10-15 dakika kilitte bekleyince wifi otomatik kapanıyor. Bildirim filan da gelmiyor. 6.1.3'ün bugu bu. 6.1.2'de böyle bir sorun hatırlamıyorum. Şu anda 7.1.1 kullanıyorum. Onda da wifi bugu yok. Kilitte saatlerse dursa bile wifi kapanmıyor. Bildirimler geliyor.

Kilitlendikten sonra belli bir süre sonra evet wifi kopuyor fakat ben bizzat denedim bildirim gelecek mi diye ve geldi

Bende wifi kopunca 2g/3g açıksa bildirim geliyordu. Hücresel veri kapalı olunca hiç bildirim gelmiyordu. Belki sizde de kilitliyken hücresel veriyi kullanıyordur.

• JailBreak yapanlara soruyorum, kilitle tuşuna basmadan cihazı nasıl kilitleyebilirim, İOS7 ve İOS8 de AsLock tweak'i var, ekranın ortasından aşağıya doğru sürükleyince kilitliyor. Bunda da benzer bir uygulama var mı?

• Activator yapıyor olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Activator yapıyor olmalı

Tamamdır yaptım, teşekkürler...

• sadece whatsapp kullanıodum whatsapp web de olsamış iimiş ya. kurdum atıyor direk :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi q7uicksand -- 16 Temmuz 2015; 18:32:58 >
  • Ipad Mini 1 de A5 işlemci değil mi yanlış mı biliyorum, ipad mini 1 deneyen var mı?

Edit:

Önceki sayfalarda deneyenler olmuş ama düşürülememiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhncnk -- 16 Temmuz 2015; 18:30:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

iOS 6'ya dönenler de ahizede bir kısıklık söz konusu oldu mu? Benim telefonda ses kısıldı gibi oldu son sesde olduğu halde zor duyuyorum.

Tam tersine ben 7.1.2 de iken o sorunu yaşıyordum. Şimdi ses daha yüksek gelmeye başladı. Psikolojik mi bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: gencmücahid

quote:

iOS 6'ya dönenler de ahizede bir kısıklık söz konusu oldu mu? Benim telefonda ses kısıldı gibi oldu son sesde olduğu halde zor duyuyorum.

Tam tersine ben 7.1.2 de iken o sorunu yaşıyordum. Şimdi ses daha yüksek gelmeye başladı. Psikolojik mi bilmem

JailBreak varsa Volume Amplifier ses düzeyini arttırabiliyor. Bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

quote:

Ahize sesini de artııyor mu?

• serial hatası alanlarda son durum nedir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim bildiğim sadece ahize sesini arttırıyor. Kulaklık sesini falan arttırmıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim bildiğim sadece ahize sesini arttırıyor. Kulaklık sesini falan arttırmıyor.

ben sadece zil sesini arttırdığını gördüm ahizeden gelen sesi arttırmaz hoparlör sesini arttırır bilgilerinize :)

• iPad 2 için olması iyi. Sadece downgrade çıktı die alıcam yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

Ingilizce tutorial video'sunu izleyerek sonunda yaptim hocam. Telefon artik 6.1.3 de. Cok iyi oldu , yardimlariniz icin tesekkurler. :)

Neden tr yi izlemediniz

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.