Binbaşı
15 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sesli mesajı dinlemek istediğimde böyle bir sorun oluyor anlamadım çözümü bilen var mı ?
Hayırlı akşamlar arkadaşlar elimde 1:24 ölçeğinde model bir araç var ışıklandırma yapmak istiyorum hiçbir bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ?
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bu siyahlıkları kaldıran bir tweak var mı acaba ?
arkadaşlar RİSK adlı masa oyununu arıyorum ancak bulamadım bir türlü , bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.İkinci el varsa satılık onada talibiz... TEŞEKKÜRLER
yanlışlıkla konu açtım
Merhabalar arkadaşlar
klavyemin ışığını z+fn ye basarak hiç bir şekilde kapatamıyorum
3 modu vardı z+fn basarak
ya hep açık ya hep kapalı ya da bilgisayarda uğraştığım sürece açık sonra kendi kapanıyordu
bu ayarı nasıl yapmam gerek yardımcı olur musun ?
Arkadaşlar amd ekran kartı 2 gb ddr 5 nvidia 4 gb ddr 3 sanırım
Hangi ekran kartını tercih etmeliyim
İyi geceler arkadaşlar
Apple ın bazı ilkeleri var fakat bazen bunları kendis yok edebliyor. Örnek verecek olursak telefon boyutundaki değişim. Apple büyük ekrandan uzak dururken 6 ve 6 plus da kendi düşüncelerini yıktılar
Elbette imzalar içinde böyle olacaktır. Ümidimi koruyorum. En azından i4 gibi bir şekilde ios 6 ya da ios 7 nin sağlam sürümlerine dönüş yapacağız.
Merhabalar
4s ios 7.1.2 jb li kullanıyorum. telefonu kilitledikten sonra 5-10 dk sonra wi-fi kesiliyor çözümünü bilen var mı ?
forumda biraz araştırdım internet ayarları ile oynamamız lazım fakat buna erişimim yok yurdun internetini connectify kullanarak bilgisayardan wi-fi şeklinde alıyorum
bu durumu çözen tweak varsa bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?
Kolay gelsin iyi forumlar
Telefonumu restore edip 7.1.2 ye jb yaptım en son jb aracında done yazıyor beni telefon açılmıyor elma gidiyor tekrar geliyor böyle iki üç kez olduktan sonra açılıyor daha sonra aynı problem telefonu restart ediyorum yine elma gözüküp gidiyor sonradan açılıyor
Kullandığım sürüm 7.1.2 jb aracı sürümü 1.2.1
Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz ?
Edit: bu arada complete ppsync remover kuruyorum sorun devam ediyor
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Teknoloji
Forum İmzası:
iPhone 4s İOS 6.1.3 jb
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
Takım
Beşiktaş
LOL
Riven
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.352
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 16.178 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 175 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.