Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli yüksek yerler var dedikleri gibi Sniper mapı biraz.
  • Normal sniper oynayanlarlara karşı zorluk çekilmiyor, saklanacak yer çok ve tek vuruşta çok yeteneklisi hariç inmiyorsun. Fakat yeni silahtan iki kişide varsa yaşama şansın yok gibi. Mermisi hep dümdüz gidiyor ve kullanan kişi onu hesaplamadan vurma şansı tanıyor, gelecek nerfle birlikte havoc un sniper modundan biraz daha iyi olacak şekilde bırakmaları yeterli olur.
    Bu arada ilk günlerdeki kadar çok kullanan gelmiyor, sanırım oyuncular kullanmanın haksızlık olduğunu bazıları biraz olsun anlamış. Şahsen ben ekibimdekiler oyuna ilk indiğimizdeki yokluk harici kullanmıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IYI SEYIRLER 😊
  • Cargo Bot'u maviyken vurdu diye içimden takım arkadaşıma söverken Cargo Bot'tan Vault Key çıkması.
    İlk kez bulunca, Key gören masum köylü edasıyla Loot Vault'a koşturmam.
    2 kişi 4-5 çatışmadan ucu ucuna sağ kurtulmak ve akabinde gelen şampiyonluk.

Diğer oyuncular rastgele, arkadaşım değil.
    Rush yapıp ölen kişinin Banner'ı drone ile alacaktım ama erken çıktı. Belki de Vault'u sömürdüğümüzü görünce morali bozulmuştur.

• IYI SEYIRLER

• Haritaya ve hatta loot un az olmasına da alıştım ama şu lazer silahı sinir ediyor beni. Bence yakışmadı oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 aldım arkadaşlar fps e alışmaya çalışıyorum apex legends oynuyorum beraber oynamak isteyen varsa eklesin
    Psn id : Ferhat_Krkc

• Bu maçtan sonra diamond olduk, hadi bakalım iyi seyirler :)

• Merhaba,

Ranked 1 açıldığından beri oyunu kendi çapımda oynuyorum. PS4 için aktif olarak oynamak isteyen varsa beraber oynamak isterim. Çünkü solo atlayanlardan takım oyununu benimsemeyen arkadaşlardan sıkılmaya başladım.

Ben eski kafalı bir oyuncuyum. ( cod2 ) Hemen aksiyona dalmaktansa daha oyunun ilk başında güvenli atlamadan yanayım. Bu şekilde oynamak isteyen var ise oynamak isterim.

Kullanıcı adım : LucalyTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

Bu maçtan sonra diamond olduk, hadi bakalım iyi seyirler :)

guzel pusmusunuz 😁 latife bi yana guzel oyun olmus izlemekten zewk aldim elinize saglik 😏

• Eyw hocam teşekkürler ;) bu arada diamond maçlarında çok fazla charge riffle kullanılıyor 15 ekimde gelecek eventle bu silaha bir düzenleme yapılacağı söyleniyor. Bu durumda zaten rank falan oynanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaintWOHOOOO -- 14 Ekim 2019; 20:23:58 >
  • Yok arkadaş yeni haritaya alışamadım.
  • Akşam ki güncellemeyi yeni etkinlikten daha çok charge lifle a geleceği söylenen nerf için bekleyenlerdenim. Bu sezon ki rank,geçen sezona göre daha zevkli. İşi bozan bir tek o silah. O da aşırı etkinliğini kaybederse tadından yenmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Yok arkadaş yeni haritaya alışamadım.
    başlarda ben de alışamamıştım şu an uyum sağladım haritaya. zaman vermek gerekiyor bence.
  • IYI SEYIRLER 😎😎😎
  • Sadece yayıncılari izliyorum artık belli bir noktadan sonra sonra sıkıyor ve zevk almadığımı farkettim. Direkt sildim. İyi oyunlar arkadaşlar.

• Halloween eventı çok sıkıcı olmuş. :S
  • Yahu bıraksınlar bu haloven malovenı da şu oyuna kalıcı olarak solo duo getirsinler. Ne zararı olacak oyuna anlamıyorum ki. Solo geldi bi ara deli gibi oynandı;sevmeyen yine 3 lü yü oynadı. Nedir bu ısrar çözemedim. Oğlumla beraber çok sevdiğimiz şu oyunda bi duo keyfi yaşayamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 16 Ekim 2019; 11:40:38 >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Evet solo oynandı ama gurupla oynayan solocularda bir değişiklik olmadı. Rakibi tek tek aramaktan sıkılanlar yine guruplu oyunda solo oynayıp takımındakileri mağdur etti :)
    Fakat elbette yinede olmalı, özellikle duo yani 2 kişilik ekiplerin gelmesinden yanayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.