Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortadaki Loot Vault'a en yakın olmasından dolayı bütün sıcak çatışmalar The Train Yard bölgesinde olmaya başladı. İstisnasız 10 oyunun 8'inde en kalabalık grup buraya atlıyor. Eski haritadaki Skull Town'a denk şu an.
  • Baba-oğul duos da ilk maçımız. Son kill i ps4 kaydetmemiş malesef. Müthiş kapışmalar oluyor bu duos ta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım oyuna karşı bi doyum sağlandı, mesela oynamaya ilk başladığım zamanlar arka arkaya 5 6 maç atabiliyordum. Fakat şimdi maksimum 2 3 maç atabiliyorum. Fakat oyunda asla oyuncu bulma sıkıntısı olmuyor, sevindirici :)
  • Hala solo modu gelmedi dimi? Sırf onu bekliyorum başlamak için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ...BeDo... kullanıcısına yanıt
    Yan modlarda solo var ama normal oyunun yok. Yinede duo moda girebilirsin. Senin gibi solo oynayan birini bulursanda süper olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 8 Kasım 2019; 11:11:31 >
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Başka biriyle oynama konusunda pek iyi değilim tek tabancayım diyelim Titanfall 2 almak yerine şuna solo getirseler ya

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ayak seslerini duyamıyorum ya. İyi ses kasmak için kulakiçi kulaklık tavsiye var mı?
  • Rastgele oyuncularla 2 kişi yeniden doğarak ucu ucuna bir maç sonu.

• Ranked oynayan varsa birlikte girebiliriz. Rank plat genelde solo girip çıldırıyorum

• Sör Aragorn kullanıcısına yanıt
    Biz iki kişi diamond 4’üz, takım için arkadaş arıyoruz. Katılmak istersen psn: DijitalDayi

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

arkadaşlar ayak seslerini duyamıyorum ya. İyi ses kasmak için kulakiçi kulaklık tavsiye var mı?
    hocam asus rog strix fusion 300 aldım ben geçen hafta 7.1 desteği var kulaklıkta alışmak lazım ben beğendim şu an gayet net duyuyorum sesleri ama dediğim gibi 7.1 e alışmak lazım. steelseries arctic 3 ü de tavsiye ediyorlar bence araştırın derim. steelseries arctic 3 çok rahat bi kulaklık kafada varlığı yokluğu hissedilmiyor asus rog fusion 300 ağır bi kulaklık konforu çok iyi değil. arctic 3 ün 7.1 i ps4 te çalışmıyor ama stereo yetebilir oyun için. ben keyfi kullanıyorum 7.1 i.
  • Ufak bi video iyi seyirler, biraz küfürlüdür sorry.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercangnlcn

hocam asus rog strix fusion 300 aldım ben geçen hafta 7.1 desteği var kulaklıkta alışmak lazım ben beğendim şu an gayet net duyuyorum sesleri ama dediğim gibi 7.1 e alışmak lazım. steelseries arctic 3 ü de tavsiye ediyorlar bence araştırın derim. steelseries arctic 3 çok rahat bi kulaklık kafada varlığı yokluğu hissedilmiyor asus rog fusion 300 ağır bi kulaklık konforu çok iyi değil. arctic 3 ün 7.1 i ps4 te çalışmıyor ama stereo yetebilir oyun için. ben keyfi kullanıyorum 7.1 i.

Alıntıları Göster
    hocam 7.1 alacak kadar param yok maalesef. Hyperx cloud stinger core diye kulaklık duydum ps4 için tasarlanmıs https://www.itopya.com/kingston-hyperx-cloud-stinger-core-siyah-gaming-kulaklik/

ps4 için tasarlanmasın avantajı var mı ses kasma açısından vs. Bu nasıl ki acaba?

• samtiger kullanıcısına yanıt
    yorumlara baktığımda hyperx cloud stinger dan şikayetçi olan çok yok ben denemediğim için kulaklık için yorum yapamıyorum ama ses kasma konusunda sorun çekeceğinizi sanmıorum internetteki yorumlar öyle. steelseries arctic 3 (2019 edition) şu an trendyolda 349 tl onu kullandım mesela inanılmaz konforlu kafanızda varmı yokmu anlamıorsunuz bile ses konusunda da sıkıntı yaşamazsınız arctic 3 te. sizin yerinizde olsam arctic 3 alırım arada çok fark yok ama hyperx stinger ın da sizi üzeceğini sanmıorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercangnlcn

yorumlara baktığımda hyperx cloud stinger dan şikayetçi olan çok yok ben denemediğim için kulaklık için yorum yapamıyorum ama ses kasma konusunda sorun çekeceğinizi sanmıorum internetteki yorumlar öyle. steelseries arctic 3 (2019 edition) şu an trendyolda 349 tl onu kullandım mesela inanılmaz konforlu kafanızda varmı yokmu anlamıorsunuz bile ses konusunda da sıkıntı yaşamazsınız arctic 3 te. sizin yerinizde olsam arctic 3 alırım arada çok fark yok ama hyperx stinger ın da sizi üzeceğini sanmıorum.
    hocam arabanın kredilerine çok ödüyorum 250tlye hyperx sıfır verecek kadar da imkanım yok sahibindende falan 2.elleri var ucuza onu düşünmüştüm bir de ps4 için uyumlu dedikleri için mantıklı geldi. Bu arada Hyperx stinger cloud ve hyperx stinger cloud core farklı kulaklıklar, sonunda core olan ps4 için yapılmıs diğeri pc için. İNternette core için olanına cok yorum yok siz muhtemelen pc için olanların yorumlarını gördünüz. Cok farkı var mı bilmiyorum ama karar veremedim. Arctic 3ün ikinci eline baktım 250tlye var bir tane fakat siz 7.1 i çalışmıyor diyince diğerinden farkı kalıyor mu onda süphe duydum acaba o kadar vermeme gerek var mı. Ama hyperx de simdi riskli bir alım nasıl ses kasması iyi mi onu da bilmiyoruz biraz daha bekleyip arctic 3 almak sanırım mantıklısı..
    Düştüğüm hale bak, kulaklık alamayacak konuma geldim.

• samtiger kullanıcısına yanıt
    hyper x muhtemelen işini görür hocam fiyat performans ürünü olduğu belli. steelseries i kullandığım ve indirimde olduğu için tavsiye etmiştim. ekonomik koşullar herkesi zorluyor bu dönemde her şeyin fiyatı iki katına çıkmış durumda alım gücü her geçen gün azalıyor, düzeleceğe de benzemior malesef. avrupa da adam alıp geçiyor biz kırk kere hesap kitap yapıp öyle alıoruz. işimiz zor.
  • sercangnlcn S kullanıcısına yanıt
    işin bir de ilginç tarafı insanlar bu oyunda ses kasmak için düzgün kulaklığa gerek bile yok diyorlar. Telefon kulaklığıyla bile çok rahat kasıyorum diyorlar bir ben de kasamama özürlülüğü var sanırım mesela sağımdan ses alıyorum sağda diye düşünüp dönüyorum soldan geliyor falan cıldırıyorum. Ben mi yeteneksizim yoksa kulaklıklardan dolayı mı işte anlayamadım. Aimim fena değildir ama ses kasma yüzünden oynayamıyorum
  • hello.

• Sezon 3teki tüm levelleri atladım ama battle pass almamıştım
    Sorum şu
    Şuan battle pass alsam tüm ödüller hemen gelirmi bana?

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.