Şimdi Ara

APEX LEGENDS | Battle Royale - F2P | Respawn Entertainment (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.751
Cevap
26
Favori
110.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    map büyük fazla büyük loot tatminkar değil bu map e 60 oyuncu bence az tenha bi yere atladınmı iki saat düşman arıosun. oyunun dinamikleri baştan aşağı değişmiş crypto için çıkmış bence map. hatta battlefield 4 te siege of shangai diye bi map vardı ona benziyor. biraz zaman tanımak gerekiyor bence respawn geridönüşlere önem veriyor illaki oyuncuların rahatsız olduğu noktaları değiştirecekler. kings canyondaki oyun tarzı bence daha iyiydi bu mapte sabırlı oyuncular kazanır agresif oyuncular kaybeder gibi görünüyor. totalde kings canyon bambaşkaydı.
  • Guzelim oyunu ne hale getirdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • King's Canyon aşıklarına müjde bu arada yakın zamanda halloween event gelecek, kings canyon o yüzden rotasyondan çıkarıldı. "Night mode" King's canyon geliyor.
    https://s3.dexerto.com/articles/Apex-Night-Mode-Map-Reddit.jpg şurda görebilirsiniz.

bunlar da gelecek crypto/wraith ve mirage skinleri;
    https://i.redd.it/gbhn0n05e7q31.jpg

• FLOZOF_ kullanıcısına yanıt
    Herkesi mutlu edemezsiniz. Ama beğenen çok aynı kalmasını bekleyemeyiz değişiklik iyidir. Zaten cod çıkınca çoğu beğenmeyen kayacak oraya.
    Güzelim oyunu daha da güzel yaparak takdiri aldı benden.
    Bu arada bir iki eksik var.
    1-Loot az
    2- Harita büyük 60 kişi az gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 3 Ekim 2019; 18:2:49 >
  • Yeni map rezalet arkadas.

Bu oyunu diğer battle royale oyunlarından ayrıan hızlı,akıcı bir metasının olmasıydı. Harita olarak küçük ve oyunda cok kaybolmadan direk fight'a sokan bir yapısı vardı. Fakat yeni map ile oyun pubg gibi ağırlaşmış, haritayı büyütmek oyunu yavaşlatmış resmen. Alanlar ise cok alt üst katlı, karışık loot yaparken coğu yer kolay atlanabiliyor. Ben hiç beğenmedim. Eski oyundaki düzenden eser kalmamış.
  • Eskiden oyunun ilk anında ölen loot alamadığı kalabalık vs. diye konuşan zamanla bunun seçimlerinden kaynaklanıp kafasına takmayan bir çok kişi şu an haritadan kaynaklı şikayetlerde bulunuyor. Önceki arkadaşında dediği gibi herkesi memnun etmek mümkün değil ve tabiki benimde sevmediğim yanları var ama sevindiğim gelişmelerde olmuş. Zamanla denge daha iyi oturur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Fakat şöyle bir artısı oluyor, eskiden sadece kaçmana yarayacak karakterler seçilirken, hiç seçilmeyen karakterlere de gün doğdu.
    bence fark eden bir şey yok hocam. Aksine Loot mekanları katlı katlı olmuş.Sürekli kat çıkıp loot gerekiyor. Oralara atlamak için Pathfinder tercih edilir çok. Alanlar arası mesafe de çok Watsonn, Caustic gibi legendlara pek yaramaz bunlar. Mesafe cok olduğu için hızlı giden, ringden hızlı kaçan legendlar tercih edilir. Zaten bir arkadasın dediği gibi sırf Crypton'a yarasın diye geniş alan yapmışlar bence de. Bu metada Wraith,Pathfinder,Crypton oynanır bence daha fazla.
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Evet 1 2 karakter eskisi gibi aktif olmayacak belki ama öncesine oranla daha fazla karakter oyunun içine girmiş. Lifeline ı vb. Bir çok karakteri kaçmakta işime yaramadığı için seçmiyordum. Şimdi ise araya dalıp iki nefes alabiliyorum.
    Kapalı alan karakterleri biraz zayıf kaldı çünkü saklanacak yer çok illa yanından geçmek zorunda değilsin. Gilbaltar banglore, mirage, bloodhaund eskiye göre daha fazla oynanacaktır.

• quote:

Evet 1 2 karakter eskisi gibi aktif olmayacak belki ama öncesine oranla daha fazla karakter oyunun içine girmiş. Lifeline ı vb. Bir çok karakteri kaçmakta işime yaramadığı için seçmiyordum. Şimdi ise araya dalıp iki nefes alabiliyorum.
    Kapalı alan karakterleri biraz zayıf kaldı çünkü saklanacak yer çok illa yanından geçmek zorunda değilsin. Gilbaltar banglore, mirage, bloodhaund eskiye göre daha fazla oynanacaktır.
    Aman hocam naptın legend isimleri hep yanlış. Gibraltar, Bangalore, Bloodhound olacak onlar. Şaka bir yana herkes oyunu bıraktı ama ilk çıktığından beri aralıksız oynuyorum. PC olsa bende belki oynamazdım ama Playstationda cok keyif alıyorum bu oyunu oynarken.

• İş arasında yazarken olacak o kadar :) anlaşılıyorsa problem yok bende xbox da oynuyorum ^^

• Charge rifle bence droptan çıkmalı ve sınırlı mermisi olmalı. Yoksa herkesin elinde charge rifle olunca oyunun dengesi bozuluyor. Onun dışında map güzel ben beğendim, değişiklik iyidir.

• Yeni haritayı beğenmedim, bence eski haritaya ufak ufak bölgeler ekleyip büyütmelilerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Charge rifle bence droptan çıkmalı ve sınırlı mermisi olmalı. Yoksa herkesin elinde charge rifle olunca oyunun dengesi bozuluyor. Onun dışında map güzel ben beğendim, değişiklik iyidir.
    Ben bayıldım o silaha favorim o oldu umarim dropdan cikmaz ne güzel onla ateş etmek bile keyifli çıkardığı ses filan oyunun yeni hali güzel olmuş kisi sayısı artsa daha iyi olur gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Yeni haritayı beğenmedim, bence eski haritaya ufak ufak bölgeler ekleyip büyütmelilerdi.
    O harita da kalsaydı çeşitlilik açısından ama bu harita iyi olmus ayni harita cok sıkmışti

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    :) kesinlikle azalmalı yada damagesi düşmeli.
    En basiti mermi düşmüyor mesafe hesaplamıyorsun, karşı taraf resmen kör oluyor, tam vurmasada damage veriyor vs. tek olumsuz yanı durduğun yeri belli ediyor. Damagesi düşsün de siz yine sesi için oynayın. Oyunun son iki takımı kaldığında yüksekte 2 tane ondan olunca oynamaya bile gerek kalmıyor.

• jarkaman J kullanıcısına yanıt
    O harita da sniperlar da kaldırılsın çatıya çıkıyor ordan ateş ediyor rakipler

Sniper kullansın onlarla vurmak için yetenek lazım ama o silahla çok kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 6 Ekim 2019; 17:51:23 >
  • quote:

Sniper kullansın onlarla vurmak için yetenek lazım ama o silahla çok kolay
    Kişiye göre değişir sniper ile binanın tepesinden oyuncu kesiyor o silah cok güçlü ise zaten düzeltme gelir yani oyunda begenilmeyecek cok sey bulunur rakip de o silah dan oluyor vuruyor bana da gelince o silah zevkli oluyor

Dediğin gibi ilk harita da olmalıydı isteyen istediğini seçerdi.
  • Ben oldukça beğendim yeni haritayı. Yeni şeylere alışması zor olsa da ben beğendim. Lootta da hiç sıkıntı çekmiyorum nedense.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.