Şimdi Ara

AÖF Nasıl bitirilir? (Sınıf geçme garantili yöntem) - İşte Sınav Sonuçları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
176
Cevap
17
Favori
168.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese yeni ögretim yılında basarılar diliyorum........
  • İYİ BAYRAMLARRRRRRRRRR :)))
  • Sınava 1 ay kaldı.
    Yöntemde bir gelişme var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.MARX

Sınava 1 ay kaldı.

ne gelişmesi olacak
    sanki izafiyet teorisi anasını satayım.
  • Yöntemde gelişme yok ama dersten geçer not aldırmaya devam ediyor.
  • Sayısal derslerde bu yöntem geçmez.Ayrıca bu yöntemle sözel dersleri geçseniz bile boş geçersiniz hiçbir şey bilmeden.İleride muhasebeci,gümrük müşaviri olmak isterseniz hiçbir şey bilmeden çok zor olur.Ben ilk iki sınıfı Allaha emanet sallayıp tutturarak,1-2 ünite okuyup sınavlara girerek geçtim.50 alsam bereket versin diyordum.3.sınıfta işe girince boş geçmenin acısını çektim hiçbir şey bilmiyordum çok zorlandım.1.sınıf kitaplarını okuyarak temel oluşturmaya çalıştım.3.sınıfta biraz toparladım çalıştım ortalamam biraz yükseldi.Bu yıl 4.sınıfı yüksek ortalamayla bitirip paralı tezsiz yüksek lisans yapma niyetindeyim.
  • egem yayınlarının çıkmış sorular kitabını aldım. önce konuları 2'şer kere okuyup sonra soruları ezberlemeye başlıyorum. bu konuyu görmeden çıkmış sorulardan geldiğini hazırlık sınıfında soru çözerken farketmiştim. 4 dersten aldığım en düşük not 80 küsürdü bu sene 6 tane ders var. 2 tanesine çalıştım kalan sürede 4 tanesi için yeter diye düşünüyorum. son 10 gün, günde bi kere her dersin sorularını tekrar tekrar çözecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

quote:

Orijinalden alıntı: K.MARX

Sınava 1 ay kaldı.

ne gelişmesi olacak
    sanki izafiyet teorisi anasını satayım.

• witch king yada başka birisi
    her dersten en az 10 12 tane gecmıs sorulardan vardı..yanı 10 tanesını dogru yapsan 20 puanlıktan kendın sallasan al sana 50 puan :D diye cevap vermişinizde
    acaba kaç sene önceki sınavları çalıştınız mesela siz 2009 da girmişiniz sınava
    ona göre kaç sene önceki ara sınavlara çalıştınız??daha doğrusu ezberlediniz
    ben işletme 1nci sınıf ara sınavına gircem nisanda ve bu yöntemi uygulamaya düşğnüyorumdaa
  • sayın rds yada başka biri bana 1nci sınıf ara sınav notlarını yollayabilirmi yada bana daha önce arasınavlarda çıkmış yada çıkabilcek soruları indirebilceğim yerleri söylerse çok sevinirim gerçekten
  • bu sene bu taktiği deniyorum bakalım başarılı olabilecem mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrClocker

sayın rds yada başka biri bana 1nci sınıf ara sınav notlarını yollayabilirmi yada bana daha önce arasınavlarda çıkmış yada çıkabilcek soruları indirebilceğim yerleri söylerse çok sevinirim gerçekten

E öğrenme portalından çıkmış sorulara ulaşabilirsin. Soruları indirmek içinwww.sozel.org adresini önerebilirim.
  • Arkadaşlar bu hafta sınavlar var öncelikle herkese başarılar.Sınava 1 hafta kala çalışmaya başlamış sayılır biri için bu yöntemi kullanacam (RDS'nin ) inşallah olur.Bu arada 4 Tane dersim var Rds Genel işletme ,genel muhasebe,Hukuka giriş ve İktisata giriş sence hangilerinde işe yarar.Bu arada muhasebe de bu yöntemi kullanabilirmiyim en az ona baktım ? Bide hangi senelerin geçmiş sorularına bakmak lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR.YILMAZ -- 1 Nisan 2010; 1:46:08 >
  • peki rds geçtinmi peki bitirdinmi okulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DeserTEagLe_

Arkadaşlar bu hafta sınavlar var öncelikle herkese başarılar.Sınava 1 hafta kala çalışmaya başlamış sayılır biri için bu yöntemi kullanacam (RDS'nin ) inşallah olur.Bu arada 4 Tane dersim var Rds Genel işletme ,genel muhasebe,Hukuka giriş ve İktisata giriş sence hangilerinde işe yarar.Bu arada muhasebe de bu yöntemi kullanabilirmiyim en az ona baktım ? Bide hangi senelerin geçmiş sorularına bakmak lazım ?

soruları ezberleyebilirsen geçersin. sayısal derslerin işlem gerektiren soruları bile değişmiyor
  • MYO 'dan geçiş yapacağım bende, hazırlık sonra 3 ve 4 müş sanırım. Bakalım nasıl olacak. mat edebiyat gibi dersleri myoda gördüğümüz için muaf oluyormuşuz. Neyse bende sadece okumak için okuyacağım yoksa işletmeci falan olacağımdan değil. myo'nun askerlikte hiç bir işe yaramadığı için kızdım, 2-3- yıl daha okurum doğru düzgün ve kısa yaparım.
  • ehliyet sınavı gibi yani bu aöf , ben bu sonucu çıkarttım bu taktikten
  • myo dan geçiş yaptım bende.3.sınıf işletme okuyorum su anda.büro işletme mezunu olmama rağmen bu finansal yönetimle maliyet muhasebesi çok zorluyor.yönetim bilgi sistemi ve iş güvenlik sosyal hukuku daha önce gördüğüm dersler olduğundan onlarda bir sıkıntı yaşamıyorum ama.maliyet muhasebesi beni kara kara düşündürüyor.çalışmasıda çok sıkıcı daha doğrusu tek başına aklıma girmiyor.geçmiş soruları yapıyorum.en fazla yapabildiğim 26 da 11.bunun bi çaresi varmıdır dostlar
  • Bende myo mezunuyum yarın sınav var ama daha adam gibi hiç çalışmadım ne yapacağım bilmiyorum.. Final var diye ona güveniyoruz.. Geçmiş sınav sorularını nereden bulabiliriz?
  • oba taktik manyak
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.