Şimdi Ara

AÖF Nasıl bitirilir? (Sınıf geçme garantili yöntem) - İşte Sınav Sonuçları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
175
Cevap
17
Favori
168.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: erkinaydin

quote:

Orijinalden alıntı: marins

arkadaşlar kredili sisteme geçince sorular yine aynı sistemmi olur?yani geçmiş sorulardan sormaya devammı ederler?kredili sistemler aöf bitirmek zorlaşırmı kolaylaşırmı?

aynı soruyu bende soruyorum arkadaşlar

ya arkadaşlar hiç bir bilgim yok sadece kulaktan dolma dıyeyım
    haftasonu dersane hocamla konustum çan egrısımı ne varmıs galıba bu kredılı sıstemde ortalamayı tutturdugun zaman obur derslerdende gecıyomussun ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılemem daha kolay dıyolar kredılı sıstem ıcın..bırazda mantıklı tabı koca yıl bkle bekle bekle 2 gun 3 saate sıkıştır hepsını..
    bıraz daha kolay ollur galıba yanı hayırlısı olsun bızım ıcın...

• Ya bu yardımcı kitaplar çalışma konusunda daha mı iyi oluyor? Anadolu Üniversitesi'nin kitapları çok kalın çok fazla şey var. Yardımcı kitaplar bunların özeti gibiyse alınır aslında. Yardımcı kitapları tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ya bu yardımcı kitaplar çalışma konusunda daha mı iyi oluyor? Anadolu Üniversitesi'nin kitapları çok kalın çok fazla şey var. Yardımcı kitaplar bunların özeti gibiyse alınır aslında. Yardımcı kitapları tavsiye eder misiniz?

Murat açıköğretimin kitapları fena değil. Piyasa da da cok tutuluyor.

Bunun dışında merak ettiğim. Ben geçen sene 1 dersten geçmiştim. Bu sene 6 ders alıyorum. Üst sınıfa geçmek için 4 ders vermem yeterli mi bu sene? yoksa sınıf tekrarı mı
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stenia

quote:

Ya bu yardımcı kitaplar çalışma konusunda daha mı iyi oluyor? Anadolu Üniversitesi'nin kitapları çok kalın çok fazla şey var. Yardımcı kitaplar bunların özeti gibiyse alınır aslında. Yardımcı kitapları tavsiye eder misiniz?

Bunun dışında merak ettiğim. Ben geçen sene 1 dersten geçmiştim. Bu sene 6 ders alıyorum. Üst sınıfa geçmek için 4 ders vermem yeterli mi bu sene? yoksa sınıf tekrarı mı

Onu bilemiyorum ama alttan maksimum 2 ders ile bir üst sınıfa geçebiliyorsun. Bunu da zaten sen biliyorsun. Ben de duydum Murat Açıköğretimi de sadece sormak istediğim daha mı iyi normal kitaplardan. Dersleri sadece gerekli yerleriyle özet gibi mi veriyor? Birileri yardımcı kitaplarlar çalışmanın daha kısa sürdüğünü söylemiş de bunu başkalarından da duysam çok iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 30 Mayıs 2012; 19:31:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stenia

quote:

Onu bilemiyorum ama alttan maksimum 2 ders ile bir üst sınıfa geçebiliyorsun. Bunu da zaten sen biliyorsun. Ben de duydum Murat Açıköğretimi de sadece sormak istediğim daha mı iyi normal kitaplardan. Dersleri sadece gerekli yerleriyle özet gibi mi veriyor? Birileri yardımcı kitaplarlar çalışmanın daha kısa sürdüğünü söylemiş de bunu başkalarından da duysam çok iyi olurdu.

Şöyle, Murat açıköğretim özet gibi. Aslında aynı bilgiler ama daha derli toplu şekilde sunuluyor. Bir de her ünitenin sonunda kavrama ve deneme testleriyle jimnastik etkisi yaratıyor. Piyasa da tekel gibi herkes Murat'a yöneliyor. En azından bir kitabını alıp bir denemende fayda var dostum. 1 kitabında 3 yada 4 ünite oluyor.

• Arkadaslar bı sorum olacak , simdi ben hazırlıkta 2 ders verdim ve bu sene 3. Sınıfa kayıt yenilemesi yaptım ve suan 2 si alt olmak üzere 8 ders alıyorum benim 4. Sınıfa geçmem için alt ve ust dersten kaç ders vermem gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yöntem yiyor mu hala
  • sadece test çözerek calıstım.9 dersin ikisi 35.diğerleri geçer not..
    en korktugum iktisat ve muhasebeden bile 45 almısım..finallere az kaldı.inş hepimiz geceriz.
  • RealPlayer09 kullanıcısına yanıt
    gençler
    ben 58 yaşındayım emeklı olacagım ve iki yıllık aöf bıtırmek istıyorum ygs sınavına gırdim 16puan aldım benim bıtırebilecegim kolay bır bölüm tavsıye edermisın lıseyıde dışarıdan bıtırdım hangi bölumune kayıt yaptırsam acaba? soyal bılımleri turk dili edebıyatı dersleri biraz kafama gırıyor ama ne yapsam acaba yardımcı olurmusunuz bu ihtıyara teşekkurler
  • Arkadaşlar 2012 den beri sağlık kurumları işletmeciliği okuyorum nasıl bitiririm hiç çalışmadım bu sene çalışacağım

😃

• Bu yöntem hala işe yarar mı sizce arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruxtec08

Bu yöntem hala işe yarar mı sizce arkadaşlar ?

Zor.Bu sene girenler sınavın hep zorlayıcı oldugunu söyledi ayrıyeten eskisi gibi bir kolaylık kalmadı 4y 1 d götürüyor.
  • Arkadaşlar aöfte sınıfta kalma var mı? Yani alttan alma yok mu?

• bu konunun güncelliği kalmadı maalesef. @rds

konu açıldığında kredili sistem yoktu, 4 yanlış 1 doğru yoktu. artık aöf sınavları daha zor ve çıkmış sorulardan daha az çıkıyor. hakikaten ders çalışmak lazım ama çalışınca bile bazen öyle saçma sorular çıkıyor ki ya sallarım diyip yanlış yaparak 1 doğrunuzu yiyorsunuz, ya da boş bırakıp düşük not alıyorsunuz. bu arada konu açıldığında geçme notu 25 idi artık 30. (hatta bi ara 35 idi sonra düşürdüler çok şükür). ben mesela yönetimde güncel yaklaşımlar denen işletme son sınıf dersinden 29.75 ortalama ile kaldım. 30 alsam cd ile geçiyordum...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.