Şimdi Ara

AÖF Nasıl bitirilir? (Sınıf geçme garantili yöntem) - İşte Sınav Sonuçları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
17
Favori
168.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu sondaki taktik gercekten iyiyimiş neden aklima gelmedi. yarin dikkatlice sorulari okurum cevaplarim inş. sonrada hepsini eşit yapariz
  • Son taktık baya sağlam yarın matematikte uygulamayı düşünüyorum final ler içinde ilk sayfadaki taktık güzel
  • Eline sağlık kardes süper olmus umarım okuyan herkes bu konunu okur!
  • Benim konuyu biraz boşlamışım artık kusura bakmayın.

Yarınki sınavda herkese başarılar, Allah zihin açıklığı versin. Sonuçları ve geçmiş soruların çıkma oranlarını paylaşırsınız artık. :)
  • aof mezunları, örgün öğretime karşı kayırılıyormu beyler?
    mesela ben 1. maliyeyim ara sınav için baya kastım, mezun olduğumda bu "ayyy açıköğretim mezunuymuş" gibi bir tavırla karşılaşırmıyım?
  • 4. sınıf işletmedeyim en az insan kaynaklarından çıktı geçen yıllara ait sorular.Oda en az yarı yarıyaydı.
  • rds sana güvenmiştim abi ya İğrenç ötesi geçti sınavım, hepsi senin yüzünden.

Şaka tabi ki ama gerçekten kötü geçti benim sınav.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropi Canavarı -- 3 Nisan 2010; 18:37:31 >
  • Genel olarak bugünkü sınavlardan durum nedir arkadaşlar? Çıkma oranı filan?

@blackcold1907; daha ne olsun diyor başarılarının devamını diliyorum.

@SilverQuasar; valla ne diyim dostum çalışmaya devam. :)
  • @rds mayısaki finale de gitmiyorum anasını satayım ya, formula ya gidicem

Çalışmadım ama haklısın
  • arkadaşlar yarınki tvs ve finansal yönetim için bir çözümünüz var mı? hiç çalışmadın ne yapabilirim?
  • Mesela son 5 yılın çıkmış sorularını bakıp ezberleyebilirsin.Bakarsın aynı çıkar güzel bir not alırsın.Tabiki kesin birşey yok bakarsın hiç çıkmaz.Şansına kalmış artık.

@rds teşekkür ederim.Umarım bütün arkadaşlar istediklerinden de yüksek not alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcold1907 -- 3 Nisan 2010; 21:12:27 >
  • ya şu tiske arkadaşının yöntemibi birisi açıklasa anlayamadım bi türlü??
  • Genel İşletme - Hukuka Giriş Çok kolaydı.
    Genel Matematikden de banko 10 doğrum var.
    Geri bilemediklerimin hepsini B olarak işaretledim.

• Bende denicem bu yöntemi
  • Nisandaki sınavlara giren arkadaşların ( rds) yönetimi işe yaradımı dun itibariyle sonuçlar açıklandı.
    sonuç nasıl arkadaşlar
    bende aöf işletme 1 sınıftayım bu sınavlara bende rds taktiği ile hazırlanmayaı düşünüyorum. ne dersiniz
  • rds taktiği nedir ?
  • Güzel konu , güncel...
  • bende işletme hazırlık okuyorum vala açıkçası muhasebe giriş dersinden gözüm korktu biraz, 7. konuyu bitirdim pek iyi değilim:(
  • Aöf kredili sisteme geçecekmiş.Bundan sonra bitirmek oldukça zorlaşır.2 vize 2 final.Garantili yöntemler de işe yaramaz olacak.
  • nezman geçeçekmiş kredili sisteme
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.