Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (869. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön lisans belgesini AÖF sayfasından yükleme seçeneği getirmişler yani büroya gitmek şart değil. Sadece bahar döneminde tek dersim vardı fakat yine de ileride sorun olmasın diye yükledim. Aslında kayıt yaptırırken vermiştim niye tekrar istiyorlar anlamadım.
  • Arkadaşlar güzden 2 ders alamadım.Baharı komple derslerini verirsem tek ders(3 sınav) ile Temmuz ayında güzdeki dersleri verebilir miyim ? Yoksa 2018-2019 güze 2 ders mi kalır yani 2 ders için mezun olamıyorum ?
  • arkadaşlar bugün kaydımı yeniledim kitapları 6 ekimden sonra alabilir miyim bürodan? yoksa 6 ekime kadar almam mı gerekiyor
  • Merhaba,

Dgs ile geçiş yapmıştım ben,2 seneyi bitirdim ama alttan dersler olduğu için mezun olamadım.

9 tane dersim var kalan,43 kredi tutuyor toplam.Hepsini bu dönem alabiliyorum herhalde değil mi ?
  • Bürodan aldığım bilgiye göre transkriptleri not ortalamasına katmak için almışlar.Yani mezun olurken önlisanstan mezun olduğunuz okulun not ortalaması ile aöften mezun olduğunuzda ki not ortalamasının da ortalamasını alacaklarmış.

Tekerleme gibi bir şey oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar e-devletten aldığım mezun belgesi pdf dosyasını ekledim bu tablo çıktı karşıma . Gönder dediğimde sıkıntı olmaz değil mi ? Büroya gitmeme gerek kalmaz .
  • son dersler 7 tane kaldı lisans dibloması alıp kurtulalım şundan 310 tl son kez vericez allahtan banka ödemesi var net üzerinden ödemek için ugrasmıcaz :D
  • Ataturk üniversitesi aöf kayit yenileme ne zaman arkadaslar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

Arkadaşlar güzden 2 ders alamadım.Baharı komple derslerini verirsem tek ders(3 sınav) ile Temmuz ayında güzdeki dersleri verebilir miyim ? Yoksa 2018-2019 güze 2 ders mi kalır yani 2 ders için mezun olamıyorum ?

3 ders sınavına daha önce alıp kaldığın derslerden girebiliyorsun bildiğim kadarıyla.

eğer bu dönemde alttan iki dersin varsa onları silip 3 ders sınavına bırak, almadığın o 2 dersi ekle onların yerine. o zaman girebilirsin 3 derse.

yine de araştır ama ben böyle bir sonuca vardım. hiç almadığın dersten girilmiyor o sınava. ben de buna benzer bir şey yaptım aynı durumdayım.

3 derse girebilmek için beyaz renkli dersleri ekledim, denetimi çıkardım. böyle girebiliyorum 3 derse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vamos Bien -- 3 Ekim 2017; 11:5:32 >
  • Dgs ile 3'ten devam edeceğim lütfen bana kayıt için diploma veya mezuniyet belgesinin gerekmediğini söyleyin
    Edit: yerleştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 3 Ekim 2017; 11:22:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AOF, felsefe, sosyoloji vb.' de getirilen proje ödevi nedir? son sınıflara mı uygulanacak? hergün bir sorun çıkarıyorlar
  • Dun saat 5 gibi aofye site uzerinden belgeyi yukleyip yolladim. Ama sanirim hala onaylanmadi. Ders ekle sil sayfasina giris yapamiyorum. Benim gibi pdf olarak belgeyi yollayanlarda durum ne, acildi mi sistem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnizukaSensei -- 3 Ekim 2017; 12:16:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

AOF, felsefe, sosyoloji vb.' de getirilen proje ödevi nedir? son sınıflara mı uygulanacak? hergün bir sorun çıkarıyorlar

selamlar,

bu bölümlerde okumuyorum ama takip ettiğim kadarıyla; son sınıfta (sanırım güz döneminde) proje dersi adında ayrı bir ders olacak ve bu dersin sınavı vs. olmayacak. ilgili hoca(lar) sizden bir konuyla ilgili proje ödevi hazırlamanızı isteyecekler. tabii öncesinde projenin nasıl hazırlanacağı, neler yapılması gerektiğine dair bilgiler yayınlanacak. (sanırım video, doküman vs.) son olarak da belli dönemlerde bu ödevi sisteme parça parça yüklemenizi isteyecekler. örneğin yazdığınız proje ödevinin; giriş, gelişme ve sonuç bölümleri olsun. diyeceklerki şu tarihe kadar proje ödevinizin giriş bölümünü sisteme yükleyin. sonra bunu gelişme ve sonuç bölümleri için de isteyecekler. ne kadar aralıklarla isteyecekler nasıl olacak zannediyorum henüz açıklanmadı. konuyla ilgili anadolum aöf ismi ile facebook hesabına bakarsanız ilgili koordinatör hocaların videolarını izleyebilirsiniz. açıklamaları yukarıda yazdığım şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vamos Bien

quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

Arkadaşlar güzden 2 ders alamadım.Baharı komple derslerini verirsem tek ders(3 sınav) ile Temmuz ayında güzdeki dersleri verebilir miyim ? Yoksa 2018-2019 güze 2 ders mi kalır yani 2 ders için mezun olamıyorum ?

3 ders sınavına daha önce alıp kaldığın derslerden girebiliyorsun bildiğim kadarıyla.

eğer bu dönemde alttan iki dersin varsa onları silip 3 ders sınavına bırak, almadığın o 2 dersi ekle onların yerine. o zaman girebilirsin 3 derse.

yine de araştır ama ben böyle bir sonuca vardım. hiç almadığın dersten girilmiyor o sınava. ben de buna benzer bir şey yaptım aynı durumdayım.

3 derse girebilmek için beyaz renkli dersleri ekledim, denetimi çıkardım. böyle girebiliyorum 3 derse.

Doğruluğu var mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Dun saat 5 gibi aofye site uzerinden belgeyi yukleyip yolladim. Ama sanirim hala onaylanmadi. Ders ekle sil sayfasina giris yapamiyorum. Benim gibi pdf olarak belgeyi yollayanlarda durum ne, acildi mi sistem?

Yok hocam açılmadı daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barad-dûr

Arkadaşlar e-devletten aldığım mezun belgesi pdf dosyasını ekledim bu tablo çıktı karşıma . Gönder dediğimde sıkıntı olmaz değil mi ? Büroya gitmeme gerek kalmaz .

hocam bende aynı şekilde gönderdim onaylandı mı? paylaşabilir misiniz tecrübenizi
  • Vamos Bien V kullanıcısına yanıt
    Hocam aöf aradım şimdi almadığın dersleri 3 ders sınavında veremezsiniz dediler.Sizin durum olmuyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan3327

quote:

Orijinalden alıntı: Barad-dûr

Arkadaşlar e-devletten aldığım mezun belgesi pdf dosyasını ekledim bu tablo çıktı karşıma . Gönder dediğimde sıkıntı olmaz değil mi ? Büroya gitmeme gerek kalmaz .

hocam bende aynı şekilde gönderdim onaylandı mı? paylaşabilir misiniz tecrübenizi

Yok hocam hala onaylanmadı
  • Barad-dûr kullanıcısına yanıt
    Ben aofyi aradim, anlattim durumu. Sistem yogunmus ama siteden yolladiysaniz subeye gitmeye gerek yok, belirtilen gunlerde onaylanacakmis merak etmeyin dediler ama bakalim. Umarim sorun cikmadan hallederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Ben aofyi aradim, anlattim durumu. Sistem yogunmus ama siteden yolladiysaniz subeye gitmeye gerek yok, belirtilen gunlerde onaylanacakmis merak etmeyin dediler ama bakalim. Umarim sorun cikmadan hallederiz.

İnşallah olmaz hocam . Hemen açsalarda kayıt olsak artık umarım bu geceye kadar onaylanır .
  • 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.