Teğmen
04 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar merhaba bilgisayara hiç bir şey yüklüyemiyorum var mı bu durumla karşılaşan? internetim sınırsız video izlerken herhangi bir sıkıntı yok izliyebiliyorum ama hiç bir şey yüklüyemiyorum sadece tarayıcıdan değil oyun launcherından da inmiyor... virüs programı yüklü değil windows defender var sadece onu kapatarak denedim olmadı ağ ayarlarını sıfırladım yine olmadı modem resetledim yine aynı, var mı böyle sıkıntı yaşayan aramızda...
selam, arkadaşlar bugün farkettim ekranda bir çizik gözüküyor tuhaf olanı siyah bir renk seçtiğimde gözükmüyor... sıkıntı nedir acaba bilen var mı?

merhabalar, msi b350 tomahawk arctic anakart kullanıyorum kasa olarakta Rampage MAJESTY Tempered Glass Cam 3*120mm RGB Led Fan Usb3.0 + 2*Usb2.0 kullanıyorum bu kasanın üstüde led aydınlatmalar var ve kasanın üstünde bir control yeri var, bu control yerini anakarta bağlayıp ledleri oradan kontrol edebilir miyim?

merhaba arkadaşlar jaxx cüzdan kurmuştum şu 12 kellimeli durumu sormamıştı bana bir haftadır kullanıyordum dün windows çöktü ve yeniden kurmak zorunda kaldım aynı cüzdana nazıl ulaşabilirim?
beyler bilgisayarı temizlerken farkettim küf veya pas tutmuş gibi görünüyor bu normal mi acaba? birde işlemci macununu yenilerken fakettim fanı sökünce anakartın arkasında fan bacaklarındaki vidaları tutan yer düşmüş arkadan ocak 2018'de aldım anakartı.
merhaba arkadaşlar işlemciye oc yapmıştım cpu 3,6 da ama windows 3,2 olarak gösteriyor bu problemle karşılaşan başka biri var mı?

son bios sürümünü kullanıyorum ve windows10 güncel durumda, 1-2 ay önce sıkıntı yoktu doğru şekilde gösteriyordu ya bios sürümünden sonra yada windows güncellemelerinden sonra bu hale geldi

biosta ve diğer programlarda işlemci hızı 3,6 gözüküyor ama görev yöneticisinde ve sistem özelliklerinde 3,2 gözüküyor var mı bir fikri olan?
merhaba, başlangıçta iki tane kullanıcı gözüküyor, biri benim kullandığım diğerini nasıl kaldırabilirim?
sigortalı değilim ücret ne kadar bilen var mı?
merhabalar bu klimayı aldık yarın kuruluma gelicekler, bir kaç şey sorucam elektrik hattını onlar mı kuruyor yoksa elektirikçi mi çağırmamız gerekiyor duvar deliklerini kapatıyorlar mı? aldığımız yerdeki temsilci elektirkçi çağırmanız lazım birde duvardaki delikleri servis kapamıyor dedi ama merak ettim doğrusu.
İnternet babamın üstüne oldudğu için babamı aradılar babam bana verdi telefonu konuşmak için, işte merhaba x bey size bir kaç sorum olucaktı buyrun dedim internetinizde son dönemde yavaşlama oluyor mu dedi evet dedim 1-2 haftadır var ( 2 haftadır internet saçma sapan yavaşlıyor videolar yüklenmiyor vs.) ondan sonra asıl konuya geldi kadın kampanyalardan haberdar olmak ister misiniz bilgilerinizi bilmem ne şirketi ve telekom arasında paylaşılacak kampanyalardan haberdar olacaksınız falan filan hayır dedim ( 1 ay önce yinde aramışlardı yine hayır demiştim ) nedenini öğrenebilir miyim diye sordu bende arama yapmanızı istemiyorum dedim, bunun üzerine kadın bir kampanyamız vardı sizin için kabul etmediğiniz için söyleyemiyorum dedi bende söylemeyin zaten dedim kapadım, sanırım interneti bilinçli bir şekilde yavaşlatıyorlar sonra sizi arayıp internetiniz yavaşladı mı bir sorununuz var mı diye zarflayıp oradan bilgilerinizi paylaşma konusuna getiriyorlar, hiç beğenmedim bu tavrını telekom bilmiş ol.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 240
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.944 (Bu ay: 126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 167 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.