Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (870. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene isletme 3.siniftan baslayacagim. Nasil calismami onerirsiniz, hangi kaynaklardan calismaliyim? Hangi dersler zor veya kolaydir.

HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI

İKTİSADA GİRİŞ

GENEL MUHASEBE

MALİYET MUHASEBESİ

FİNANSAL YÖNETİM - I

ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK

YÖNETİMDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR

ÜRETİM YÖNETİMİ

PAZARLAMA YÖNETİMİ

Yardimci olabilirseniz sevinirim. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten ödeme yaparken Sadece Ziraat Bankasi Hesap Karti ve Kredi karti ile odeme yapılıyor yoksa diğer banka kartlariylada ödeme yapiliyor mu bilgisi olan yardimci olabilirse cok makbule geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: FallenDemon

İnternetten ödeme yaparken Sadece Ziraat Bankasi Hesap Karti ve Kredi karti ile odeme yapılıyor yoksa diğer banka kartlariylada ödeme yapiliyor mu bilgisi olan yardimci olabilirse cok makbule geçer

hepsi olur
  • Oh be online olarak belge yükleme olayı çok iyi olmuş vallahi. Geçen mesajımda demiştim ya bunu değiştirirler ya kaldırırlar diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Oh be online olarak belge yükleme olayı çok iyi olmuş vallahi. Geçen mesajımda demiştim ya bunu değiştirirler ya kaldırırlar diye.

oh be yükledim belgeyi rahatladım yemin ediyorum ya.
  • 300 lira yok mu kaydımızı yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

300 lira yok mu kaydımızı yapalım

var 10 gun calısırsan 300 tl olur
  • quote:

quote:

Oh be online olarak belge yükleme olayı çok iyi olmuş vallahi. Geçen mesajımda demiştim ya bunu değiştirirler ya kaldırırlar diye.

oh be yükledim belgeyi rahatladım yemin ediyorum ya.

Hocam ders seçebildiniz mi ? Bende yükledim ama hala açılmadı sistem .
  • sistem hata veriyor. 277 tl haşırtt
  • online ödeme yaparken Sistemde Hata Oluştu.(0X00003) :(( çözen varsa yeşillendirebilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

300 lira yok mu kaydımızı yapalım

var 10 gun calısırsan 300 tl olur

Harbiden ha 280 kağıt lazım banada.

• OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    Ben e devletten aldigim ciktiyi, aoffen mesaj geldikten hemen sonra yolladim fakat benim belge durumuda "gönderildi" olarak yaziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osvajac -- 4 Ekim 2017; 5:23:42 >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Normal öğrenci kimliğinden bahsetmiş arkadaş galiba siz almadınız mı hiç? Vakıfbank falan yazıyor arkasında.
  • arkadaşlar merhabalar, ben iktisat 4. sınıf öğrencisiyim, mezun olabilmem için 1 dersim kaldı. öğrenmek istediğim; bu kalan dersim bahar dönemi dersi. Şimdi ben güz döneminde alabilir miyim bu dersi, eğer alamıyorsam bu dönem kayıt yaptırmam gerekir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: karakule27

arkadaşlar merhabalar, ben iktisat 4. sınıf öğrencisiyim, mezun olabilmem için 1 dersim kaldı. öğrenmek istediğim; bu kalan dersim bahar dönemi dersi. Şimdi ben güz döneminde alabilir miyim bu dersi, eğer alamıyorsam bu dönem kayıt yaptırmam gerekir mi?

bahar dersi , baharda alırsın güzde alamassın kayıt yenilemene gerek yok bu dönem diye biliyorum kayıt için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 4 Ekim 2017; 13:45:16 >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.

• Kayıt yenileme için ders ekle-sil yaptım harcı internetten ödeyebiliyor muyuz ?
  • Osvajac kullanıcısına yanıt
    Bende de gonderildi yaziyor ama hala ders ekle sil acilmadi.

Belgeyi internetten gonderip sonra kayit islemini tamamlayan var mi?

• Belgeyi gönderenlerdenim bende arkdaşlar . Sistem bende açıldı gözüküyor . Ekle sil yapabildim bilginize .
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakule27

arkadaşlar merhabalar, ben iktisat 4. sınıf öğrencisiyim, mezun olabilmem için 1 dersim kaldı. öğrenmek istediğim; bu kalan dersim bahar dönemi dersi. Şimdi ben güz döneminde alabilir miyim bu dersi, eğer alamıyorsam bu dönem kayıt yaptırmam gerekir mi?

Ben de aynı durumdayım. Kayıt yapmaya çalıştığınızda zaten "GÜZ DÖNEMİNDE ALACAĞINIZ/SORUMLU OLDUĞUNUZ DERS BULUNMAMAKTADIR" şeklinde uyarı alıyorsunuz.

Bu arada not ortalaması belgesini 2 gün önce online olarak göndermiştim bugün onaylanmış.
  • 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.