Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (868. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AOF burosuna onlisans mezuniyetinize ait Genel Not Ortalamanizi gosteren belgenizi teslim etme sürecimizde 26 Eylül - 6 Ekim tarihleri arasında geçerlimi, yoksa belirtilen bir tarih varmı? Kayıt yenilemek için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayıt yenileme için ders ekle silden sonra bankaya para yatırdıktan sonra büro ya gitmemiz gerekiyor mu? yoksa işlemi yapıp paraya yatırınca otomatik yenileniyor mu kayıt?
  • doslar illa sorulmuştur ama tekrar sormak istiyorum. şimdi ben ders ekleme yaptığımda fiyat acayip yükseliyor. ben sadece 2 veya 3 ders eklesem zaten hali hazırda devem ettiğim dersler otomatik geliyor mu yoksa sadece o dönem 3 derse mi girmiş oluyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: epelister

Dün sms geldi. "Guz doneminde kayit yenileyebilmeniz icin AOF burosuna onlisans mezuniyetinize ait Genel Not Ortalamanizi gosteren belgenizi teslim etmeniz gerekmektedir."
    Kayıt sayfasında da uyarı bulunuyor. Kayıt yenileyemezsiniz diye ama kredi kartı ile ödeme adımına kadar gelebiliyorum.
    Bu sms gerekli gereksiz herkese mi gitti acaba.

Nasıl gelebiliyorsunuz? ders seçme ye geldiğin linki kopyalarsan o adımı direk atlamış oluruz belki.
  • İlköğretim Matematik Öğretmenliği 3. sınıfım

2 yıllık Bankacılık ve Sigorta okumaya başlasam nasıl olur
  • Bendende mezun belgesi istendi . Direk diploma ile gitsem olmuyor mu ? Yinede edevletten mezun belgesinide almam gerekli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrChaplin

doslar illa sorulmuştur ama tekrar sormak istiyorum. şimdi ben ders ekleme yaptığımda fiyat acayip yükseliyor. ben sadece 2 veya 3 ders eklesem zaten hali hazırda devem ettiğim dersler otomatik geliyor mu yoksa sadece o dönem 3 derse mi girmiş oluyorum ?

Hayır otomatik gelmez seneye bu donem almadığın dersleri alırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir sorum var,

ben şuanda 3. yarıyıl a kayıt yapıyorum. 3. yarıyıl a ait bütün dersleri ekledim. ve istersem 5. yarıyıldan da üstten ders alabiliyorum. ben 5. yarıyıldan ders seçtiğim zaman bu derslerin sınavlarına farklı bir oturumda veya okulda mı giriyorum ? daha önce üstten ders alan birileri varsa yardımcı olursa sevinirim. eğer aynı okulda ve oturumda girilecekse sınavlara ona göre üstten ders alacağım. ama eğer mesela 3. yarıyıl sınavları sabah üstten aldığım derslere öğlen ve başka yerde gireceksem almayacağım

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: d1eforme

arkadaşlar bir sorum var,

ben şuanda 3. yarıyıl a kayıt yapıyorum. 3. yarıyıl a ait bütün dersleri ekledim. ve istersem 5. yarıyıldan da üstten ders alabiliyorum. ben 5. yarıyıldan ders seçtiğim zaman bu derslerin sınavlarına farklı bir oturumda veya okulda mı giriyorum ? daha önce üstten ders alan birileri varsa yardımcı olursa sevinirim. eğer aynı okulda ve oturumda girilecekse sınavlara ona göre üstten ders alacağım. ama eğer mesela 3. yarıyıl sınavları sabah üstten aldığım derslere öğlen ve başka yerde gireceksem almayacağım

teşekkürler

Aynı oturum olmaz, 3. yarıyıl öğleden sonra 5. yarı yıl sabah oluyordu sanırım.Aynı okul garantisi de yok, arkadaşım geçen sene o şekilde farklı dönem dersleri aldı farklı okullardaydı.
  • İyi forumlar bisey sormak istiyorum da şimdi ben iki tane açıktan bölüm okuyorum ayni zamanda seneye kpss sinavimda var atama zamanı biri bitince diğeri devam edicek bu bi sıkıntı çıkarır mı bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usten ders almanın şartı nedir hocam merak ettim

• Bugun kaca kadar acik buro arkadaslar

• Güz döneminde; Cumartesi ve Pazar
    sabah oturumunda 1. ve 5. yarıyılların,
    öğleden sonra oturumunda 3. ve 7. yarıyılların;

Bahar döneminde; Cumartesi ve Pazar
    sabah oturumunda 2. ve 6. yarıyılların,
    öğleden sonra oturumunda 4. ve 8. yarıyılların

sınavları yapılmaktadır.
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    vakıfbank ile anlaşmalı banka kartı yerine de geçen kimlik kartları var.
    alışveriş yaparken ödeme yapmak için bazen kasiyere kimlik kartını veriyorum.
    fotoğrafı görüp, bu ne alaka diye bakıyor.
  • danke34 kullanıcısına yanıt
    Otomasyon sayfasında Öğrenci Durumu Aktif olarak görünüyorsa kayıt işlemin tamamlanmıştır.
    Aöf bürosuna kitap ve kimlik (ilk kayıtta) almak için gidebilirsin.
  • edit: üstteki mesajlardan gördüm e-devletten çıktı aldım yarın gider hallederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 1 Ekim 2017; 11:48:9 >
  • Arkadaşlar bu dönem kayıt yenileme yapamıcam büyük ihtimal. 2.dönem tekrar yenileme yapabilir miyim? Bu dönem yenilemezsem ne olur? Lütfen yardım
  • ikinci üniveriste olarak ilk kez kayıt yaptırıyorum.Ancak 35 tl gibi bir katkı payı çıkıyor.Bu katkı payı neden çıkıyor?
    Bilgisi olan var mı?
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    Bana hiç öyle bir şeyden bahsetmediler. Devlette okuyan örgünlere veriyorlar ama aöf de veridiğini ilk defa sizden duydum.
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    Güzel bir bilgi. Benim de aradığım bir cevaptı.
  • 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.