Şimdi Ara

AÖF Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
7
Favori
41.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İnternet Çocuğu

Sonunda bitti be

@Huseyinn31

İlk mesajı güncelledim ordaki bağlantıda istediğin bilgiler mevcut.Ben ikinci üniversite kapsamında okuyorum.DGS ye girip Endüstri Mühendisliğine geçmeyi planlıyorum.Senin için sıkıntı olabilir çünkü staj atölye çalışması felan var.

Ayni kafadan gidiyoruz Su dgs olayi icin irtibatli olalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Sonunda bitti be

@Huseyinn31

İlk mesajı güncelledim ordaki bağlantıda istediğin bilgiler mevcut.Ben ikinci üniversite kapsamında okuyorum.DGS ye girip Endüstri Mühendisliğine geçmeyi planlıyorum.Senin için sıkıntı olabilir çünkü staj atölye çalışması felan var.

Ben bolumu dusunmuyorum da ismi dikkatimi cekti konuya yazip bilgi alayim dedim. Hayirli olsun.

• Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Sağolun.Henüz her şey netleşmiş değil.Daha sonuçlar açıklanacak.DGS var.Var oğlu var .İlk mesajdaki bağlantıda aradığın bilgiler mevcut.Bildiğim kadarıyla bölüm 2009 yılında açıldı.Ben 2011 yılında kaydolum.O zamanlar dersler kolaydı ve çan vs yoktu.Dersi ya geçiyordu ya kalıyordun.2012-2013 yılında kredili sisteme geçtiler.Dersler yüksek okul derslerine döndü.Harç yükseldi.Atölye çalışması ve staj zorunluluğu geldi.Ben eski sistemde kaydolduğum için onlardan muafım.Ama senin için zor olur stajdı atölye çalışmasıydı vs vs.Atatürk Üniversitesi'nin açık öğretiminde Bilgisayar Programcılığı var.Ondan da mühendisliğe geçiş var.
  • quote:

Sağolun.Henüz her şey netleşmiş değil.Daha sonuçlar açıklanacak.DGS var.Var oğlu var .İlk mesajdaki bağlantıda aradığın bilgiler mevcut.Bildiğim kadarıyla bölüm 2009 yılında açıldı.Ben 2011 yılında kaydolum.O zamanlar dersler kolaydı ve çan vs yoktu.Dersi ya geçiyordu ya kalıyordun.2012-2013 yılında kredili sisteme geçtiler.Dersler yüksek okul derslerine döndü.Harç yükseldi.Atölye çalışması ve staj zorunluluğu geldi.Ben eski sistemde kaydolduğum için onlardan muafım.Ama senin için zor olur stajdı atölye çalışmasıydı vs vs.Atatürk Üniversitesi'nin açık öğretiminde Bilgisayar Programcılığı var.Ondan da mühendisliğe geçiş var.

Dostum yazdıkların için sağol da ben mühendislik filan düşünmüyorum. Şuan zaten hali hazırda ikinci üniversiteyi okuyorum lisans olarak. Bu bölüm dikkatimi çekti forumu gezerken sorup bilgi alma amaçlı yazdım.

• Arkadaşlar merhaba bende bu gün büyük ihtimal işletme lisansı mezunu oldum . Bu bölümü bitirip end. müh. uzaktan eğitim okumak istiyorum dgs ile vakıf olur ist. üni olur fark etmez bir yararı olur mu? atölye dersleri istanbuldamı elektronikten hiç anlamam kitaplar öğretici ve yeterli olur mu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Arkadaşlar merhaba bende bu gün büyük ihtimal işletme lisansı mezunu oldum . Bu bölümü bitirip end. müh. uzaktan eğitim okumak istiyorum dgs ile vakıf olur ist. üni olur fark etmez bir yararı olur mu? atölye dersleri istanbuldamı elektronikten hiç anlamam kitaplar öğretici ve yeterli olur mu sizce?

Açık öğretim dâhil öğretim süresi dört ve daha fazla yıl olan programlardan ön lisans diploması alan veya alacak olanlar DGS’ye başvuramazlar.

Kaynak:http://www.osym.gov.tr/belge/1-21781/2014-dgskilavuz-ve-basvuru-bilgileri.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D073F48D -- 8 Haziran 2014; 23:41:07 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Arkadaşlar merhaba bende bu gün büyük ihtimal işletme lisansı mezunu oldum . Bu bölümü bitirip end. müh. uzaktan eğitim okumak istiyorum dgs ile vakıf olur ist. üni olur fark etmez bir yararı olur mu? atölye dersleri istanbuldamı elektronikten hiç anlamam kitaplar öğretici ve yeterli olur mu sizce?

Açık öğretim dâhil öğretim süresi dört ve daha fazla yıl olan programlardan ön lisans diploması alan veya alacak olanlar DGS’ye başvuramazlar.

Kaynak:http://www.osym.gov.tr/belge/1-21781/2014-dgskilavuz-ve-basvuru-bilgileri.html

Sayfanin goruntusunu atsaniz afaki bir yorum yapmak istemem lakin o cumlede anlatilmak istenen bir lisans programinda okurken 2.yilin tummderslerini ve gereklerini yerine getirip lisans bolumunden onlisans mezunu olarak ayrilanlar veya ayrilacak olanlar.
    Ornek vereyim. 4 yillik isletme bolumunde okuyorsunuz. 2. Sinifda tum derslerinizi gectiniz. Daha okumak istemiyorsunuz. Fakultenize basvurarak Iki yillik isletme bolumune intibakiniz gerceklestirilip 2 yillik on lisans isletme diplomasi alarak mezun olabilirsiniz. Bu bahsingecen sarta gore bu tip 2 yillik mezunlari DGS ye basvuramazlar.
    Ek. Evet bahsi gecen sayfayi buldum konu aynen beni, anlattigim gibi.
    Kendimden ornekleyeyim. Muhendislik lisans bitirdim. Aof de de 2 yillik baska bir bolum bitirdim. Dgs ye girme hakkim var. bunu kisitlayan bir hukum yok kilavuzds gordugum kadariyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRoNMaSTeR -- 9 Haziran 2014; 0:23:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevaplar açıklanmış arkadaşlar Isıtma'dan 6 doğrum görünüyor ortalama 34,50 yapıyor Geçen sene 36,77 ile kapamış. Kaldık galiba yine Lan geçen sene de 36,50 ortalama alıp 0,27 puandan kalmıştım zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 10 Haziran 2014; 10:30:33 >
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Hemen ümitsizliğe kapılma öyle.Belki geçersin.Vizenin %30u finalin %70i mi alınıyor?Öyleyse benim durumum da sakat.Elekltrik tesisat planlarından kalma ihtimalim varTek ders sınavı yapacaklar ama sınav DGSden 1 gün sonra.Tek ders sınavına kalmadan mezun olmam lazım.
  • mattan 14 dogrum ısıtmadan 8 dogrum var muhtemelen bitirdim arkadaşlar dersleri darısı başınıza umarım geçersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

mattan 14 dogrum ısıtmadan 8 dogrum var muhtemelen bitirdim arkadaşlar dersleri darısı başınıza umarım geçersiniz.

Mezun olmuş gidiyorsun
    Bize veda ediyorsun
    Sakın ağlama diyorsun
    Ağlamamak elde değil

•  AÖF Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 20 Haziran 2014; 17:39:09 >

•  AÖF Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı

3 yılın sonunda artık mezunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D073F48D -- 20 Haziran 2014; 20:13:36 >
  • Hayirli olsun hepimize [ dgs kacirdik bu sene ama

• Peerless kullanıcısına yanıt
    Niye başvurmadın?Keşke başvursaydın
  • quote:

Niye başvurmadın?Keşke başvursaydın

Tarihi kacirmisim

• Benimde bitti sonunda dgs yi bende kaçırdım :/ 3.yılda bitirdik. Korktuğum dersten 75 almışım
     AÖF Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı
  • DGS için irtibatlı olalım diyince bu sene gireceksin zannettim.Nasıl kaçırırsın?Yazık olmuşBu arada diploma ilgili bilgiler aşağıdaki bağlantıdaki 10. maddede ve alt başlıklarında mevcut.Diploma ekini büronuzdan istemeyi unutmayınız

http://www.anadolu.edu.tr/tr/buro-hizmetleri
  • Arkadaslar facebook.com/enerji sayfasini ben yonetiyorum. 3 yildir her ogrenciye tektek cevap verdim. Bu bolum hakkindda sorularinizi oradan yazabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Arkadaslar facebook.com/enerji sayfasini ben yonetiyorum. 3 yildir her ogrenciye tektek cevap verdim. Bu bolum hakkindda sorularinizi oradan yazabilirsiniz.

Sayfayı takip ediyormuşum zaten Şu Dgs olayına giren arkadaşlar var mı? Kaçıncı sınıf olarak başlıyorlar? End. Müh. düşünüyorum ben. Bu sene kaçtı artık da seneye için.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.