Şimdi Ara

AÖF Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
7
Favori
41.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QuasH

Kitap yüzü açmıyacağım yine muhtemelen. türk dili 2 ve ISITMA HAVALANDIRMA VE KLİMA SİSTEMLERİNDE ENERJİ EKONOMİSİ dersine çalıştım sadece mat 2 kaldı. evet o ikinci dersin adını kopyala yapıştır yaptım ayrıca http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Sayfalar/default.aspx kesinlikle bu linkten çalışın alıştırma sorularının %30 luk kısmı aynı geliyo neredeyse. Fazla girmeyin yarın arada çıkın kasıyo site

Nerede o alıştırma sorularıHiç kullanmayınca bilmiyor insan. Word formatına filan getirip çıktı alabiliyorsak onları toparlayıp baksam yeter.

• Peerless kullanıcısına yanıt
    E-öğrenme sitesine giriş yap.Sağ üstten Çalışma Alanım yazan yere tıkla.Açılan penceredeki yarıyıllardan çalışmak istedğin dersi seç.Üniteler kısmından bir ünite belirle.Karşına gelen ekrandan istediğini seç
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnternet Çocuğu

E-öğrenme sitesine giriş yap.Sağ üstten Çalışma Alanım yazan yere tıkla.Açılan penceredeki yarıyıllardan çalışmak istedğin dersi seç.Üniteler kısmından bir ünite belirle.Karşına gelen ekrandan istediğini seç

8 ünitenin de konu sonu özet ve sorularını indirdim Son 4 ünitiye baksam bile yeter sanki. Birde geçen sene sorularına baktım mı tamamdır
  • Vizede çıkan sorulara da bak.Finalde vizedekine benzer soruyorlar bazen.Cevap kâğıdında her şıktan 4er tane var.Yapamadığım soruları ona göre sallayacam ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D073F48D -- 6 Haziran 2014; 19:10:58 >
  • isitma havalandirma ve klima sistemlerinde enerji ekonomisi bu dersi geçen arkadaş varsa not aralığını paylaşabilirmi ? berbat geçti sınav.
  • Adamlar fena kasmis resmen birazdan yaptigim cevaplari paylasirim.vize 45di finalden35 alsam yeter diyodum ama bakalim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar bunlar benim.
     AÖF Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı

• Bi çoğu farklı cevapların vizeden 70 almıştım 35 e tav olurum finalden. Ama nerde :/ soruları hatırlamıyorum. Neyse asıl sınav yarın mat 2 vizeden 45 aldım ve hiç anlamıyorum matematikten. Varmı taktiğiniz ? bitek asal sayılardan vb anlıyorum onları yaparım. @Peerless
  • quote:

Bi çoğu farklı cevapların vizeden 70 almıştım 35 e tav olurum finalden. Ama nerde :/ soruları hatırlamıyorum. Neyse asıl sınav yarın mat 2 vizeden 45 aldım ve hiç anlamıyorum matematikten. Varmı taktiğiniz ? bitek asal sayılardan vb anlıyorum onları yaparım. @Peerless

Hadi yauw acaba cikar mi 7 dogru benim sadece bu ders kalmisti veremezsem kotu olacak. But veya tek ders sinavi olacak mi acaba? Umarim sende yarin mat verirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Bi çoğu farklı cevapların vizeden 70 almıştım 35 e tav olurum finalden. Ama nerde :/ soruları hatırlamıyorum. Neyse asıl sınav yarın mat 2 vizeden 45 aldım ve hiç anlamıyorum matematikten. Varmı taktiğiniz ? bitek asal sayılardan vb anlıyorum onları yaparım. @Peerless

Hadi yauw acaba cikar mi 7 dogru benim sadece bu ders kalmisti veremezsem kotu olacak. But veya tek ders sinavi olacak mi acaba? Umarim sende yarin mat verirsin.

Tek ders sınavı açıyorlar hocam. umarım çıkarırım 7 doğru. Mat ı vermem lazım kpss ye hazırlanıyorum

• e-kitaptaki ve eogrenme.anadolu.com.tr deki dersle ilgili bütün alıştırmaları çözdüm.Ama pek bir işe yaramadı sanırsam.Zor geldi sınav.Alıştırmalara benzer soru azdı
  • @İnternet Çocuğu

Aynen ısıtma havalandırma dersi ters köşeydi neredeyse. Mat 2 yi aranızda veren varsa not ortalamasını yazabilirmi buraya?
  • Genel Matematik dersini verdim ben.Benim kayıt olduğum zaman ders planı bu şekilde değildi. 2. sınıfa geçince planı değiştirdiler kredili,sisteme geçtiler.Eski sistemde olsaydık kolaydı şimdiki dersler zor.Ama staj atölye çalışması vs onlardan muafım
  • @İnternet Çocuğu
    Aynı dönem kayıt olduk sanırım hocam ben genel matematigi verememiştim O yüzden mat 1 ve mat 2 diye veriyorum. Staj ve labdan muafım.
  • Haci bu bolumu okuyup bitirdin mi ? Mezuniyet sonrasi is durumlari nasil ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve sonunda tamamen bitirdim sınavları. Mat 2 de cok iyi geçti ayrıca 70-80 arası bekliyorum.
  • quote:

Ve sonunda tamamen bitirdim sınavları. Mat 2 de cok iyi geçti ayrıca 70-80 arası bekliyorum.

Hayırlı olsun.. İş olanakları nasıl bu bölümün ? Ben lisans okuyorum da gözüme çarpınca konunuz sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Ve sonunda tamamen bitirdim sınavları. Mat 2 de cok iyi geçti ayrıca 70-80 arası bekliyorum.

Hayırlı olsun.. İş olanakları nasıl bu bölümün ? Ben lisans okuyorum da gözüme çarpınca konunuz sormak istedim.

Teşekkürler hocam. Elektrik santrallerinde görev alma imkanın var. Enerji teknikeri olarak geçiyor bölüm. Bölüm sayesinde işe girebilirsem bir gün daha detaylı bilgi verebilirim.
  • quote:

Teşekkürler hocam. Elektrik santrallerinde görev alma imkanın var. Enerji teknikeri olarak geçiyor bölüm. Bölüm sayesinde işe girebilirsem bir gün daha detaylı bilgi verebilirim.

Hani böyle teknik bölümler için aöf ye pek sıcak bakılmaz ya ondan dolayı da dikkatimi çekti.. İnşallah okuduğuna değer dostum.
  • Sonunda bitti be

@Huseyinn31

İlk mesajı güncelledim ordaki bağlantıda istediğin bilgiler mevcut.Ben ikinci üniversite kapsamında okuyorum.DGS ye girip Endüstri Mühendisliğine geçmeyi planlıyorum.Senin için sıkıntı olabilir çünkü staj atölye çalışması felan var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.