Yarbay
22 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Gidecek olan var ise toplanabiliriz güney tribününden aldım biletimi.
Hazırlık maçı saat 16:00 da başlayacak. Maç yayını olacakmı acaba?
6.ayın 13ünden beri 3mbit internet mahkum bir şekilde kullanıyorum üstelik binada vdsl olmasına rağmen! Türktelekom ekipleri her gelmesine binada vdsl hizmeti olduğunu söylüyor. Gerek türknet gerekse türktelekom sıkıntı yaratıyor. Üstelik şuan kullanmam gereken paket vdsl 100 mbite kadar olarak ayarladılar. Vdsl modemimin aldığı sinyal ise hala adsl2!!! Cuma günü bıraktığım arıza kaydınıda hiç bir açıklama yapmadan kapatmışlar.(14564065) İptal ettiriyorum lanet olsun bu firmaya destek kaydı açıp ve yine açılan destek kaydına aciliyet yazmaktan başka hiç bir faaliyet göstermiyor.
Hamza gidene kadar maç izlemeyeceğim diye Bu hafta kovuldu. Neyse maç kaçırmamış olacağım
sivas spor da bile sırıtan ve bi o kadar hata yapan leş iyikide yollamışız. Yıllarca nasıl bizde kaldı hayret bişey
Fransa Ligi takımlarından Troyes forması giyen Lionel Carole, Galatasaray ile anlaştı. 24 yaşındaki Fransız sol bekin transferini kulübü Troyes Twitter hesabından duyurdu.

Transferde hareketli günler geçiren Galatasaray için Troyes kulübü, oyuncuları Lionel Carole'nin sarı-kırmızılılar'a transfer olduğunu açıkladı.

Sezonu çifte kupayla kapatan Galatasaray, Troyes'tan Lionel Carole ile anlaştı. Troyes'un 24 yaşındaki savunma oyuncusu Lionel Carole'un Galatasaray'la anlaştığı belirtildi.

1991 doğumlu ve 1.82 boyundaki savunma oyuncusu olan Carole, daha önce Nantes, Benfica ve Sedan formaları da giydi.

Troyes Kulübü ayrıca resmi sitesi ve twitter sayfasından Galatasaray ile görüşmelerin başladığını bildirdi.

Nasıl bir bektir bilen takip eden varmı ?
Süper Lig'de 6 Nisan Pazar günü Türk Telekom Arena'da oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisini Bülent Yıldırım yönetecek.
Göğsüme yaklaşık 15x15 +- çapında Galatasarayımla ilgili dövme yaptırmayı düşünüyorum. Aklım çok karışık aslan temalı birşeymi yoksa logo içeren bir dövme mi yaptırıyım kararımı veremedim. Grafik olarak tavsiyelerinizi bekliyorum

Dipnot : Malum aslan resmini koymayın kulağınız çınlamasın.
Hakkında
Forum İmzası:
Welcome to the coldest age of darkness
The future is drowning in the ashes of the past
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Kulaklık - Amfi
Shure
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.502
İkinci El Bölümü Mesajları: 455
Konularının görüntülenme sayısı: 199.258 (Bu ay: 363)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 373 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.