Şimdi Ara

Antrenmandan sonra birşey yememek zararlı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
20.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Göbek ve yağ fazlam olduğu için ağırlık antrenmanından geldikten sonra birşey yememeye dikkat ediyorum.o şekilde yatmaya gidiyorum.bu durum yıpranan kasların gelişimini yavaşlatabilir.ama yağ-kilo kaygısı yüzünden yatmadan önce birşey yemek yağ kaybını zorlaştırır diye düşünüyorum.yağ ile kas ikilemi arasında kaldım.bu durumda nasıl bir yol izlemek gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saçma olmuş biraz. idmandan önce yemeyebilirsin fakat sonrasında mutlaka bir öğün yap derim. intermittent fasting'i araştırmanı öneririm.
  • Antrenmandan sonra ye asıl.

• Protein ağırlıklı beslenirsen sıkıntı olmaz

• Merhaba, kilo verme sürecinde antrenman sonrası az miktarda kaliteli karbonhidrat (salata baklagiller glisemik indeksi düşük sebzeler ) ve yeterli protein alımı yağ yakimi için de hayatı önem taşır. Aldığınız bu besinler dinlenme sürecinde vücut tarafından parcalanarak kas onarımı için kullanılacaktir. Bu kullanım için de vücut enerji ihtiyacı duyar. Bunu da dinlenme anında yağ yakarak karşılar. Dikkat etmeniz gereken şey yedikten hemen sonra uyumamak. En az iki saat geçmeli. Bu süre de yaşlanma acısından değil kalp sağlığı için gereklidir.

• Önemli olan kalori ihtiyacını karşılayıp karşılayamaman sen bu kaloriyi karşıladıktan sonra ister 10 öğünde ye isterse 2 öğün ye

• Bugün yogun bir kardiyo antrenmanı yaptık spordan önce kahvaltıda çok bir şey yememiştim spordan sonra da ancak 2, 2 buçuk saat sonra yemek yiyebildim zararlı mı? Yaptığım sporun bir anlamı oldu mu? O zaman diliminde ne olmuştur

• neresı zararlı olcak :D istediiniz zaman yiyin bişey olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.