Şimdi Ara

ANTALYA'DA 5 YILDIZLI OTELE TATİLE GİDİCEM.AMA HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar muhtemelen alanya ya tatile gidicem eşimle.joy pegasos resort u beğendik.ne dersiniz??

• BEN MART YAINDA ANTALYA LARA DA LARESPARK TA KALDIM.... AMA BENİM SANA TAVSİYEM LARESPARK HOTELİN YANINDA TİTANİC HOTEL VAR.. O DAHA GÜZEL
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERDM

BEN MART YAINDA ANTALYA LARA DA LARESPARK TA KALDIM.... AMA BENİM SANA TAVSİYEM LARESPARK HOTELİN YANINDA TİTANİC HOTEL VAR.. O DAHA GÜZEL

Alanya'ya gidicem diyor Merkezdeyim Alanya'dakileri pek bilmiyorum
  • Belek

Kaya belek

tavsiye ederim

stop
  • quote:

Orjinalden alıntı: sleep

quote:

Orjinalden alıntı: ERDM

BEN MART YAINDA ANTALYA LARA DA LARESPARK TA KALDIM.... AMA BENİM SANA TAVSİYEM LARESPARK HOTELİN YANINDA TİTANİC HOTEL VAR.. O DAHA GÜZEL

Alanya'ya gidicem diyor Merkezdeyim Alanya'dakileri pek bilmiyorum

çok zeki beyefendi... adam antalyada bildiğiniz hotel varmı diye topic açmış...

• mutlaka kundu'ya gitmeni tavsiye ederim.
    "concorde resort, Ic green palace, kervansaray ve sherwood breezes" mükemmel mekanlardır
  • up layalım bakalım.
  • sidestar 5 sene önce gittim denize 0 km mükemmel biyerdi
  • side manavgat da turan prince adlı otele gitmiştim tek kelimeyle mükemmel.tavsiye ederim
  • ^^^^^^
  • seyahat acentalarına başvur. en ayrıntılı bilgiyi onlar verir sana.
  • bende alanya merkezdeyim.. ama ardisia die yazılıyordu galiba oda güzel 3 gün kalmışdım.. ama pegasusda da harika otel.. zaten hepsi görünüşünden belli.. ama doğanaya gitme derim bu sıralar hep düğün var akşam akşam turistler halaymı çekiyor diye ayağa kalkarsın ama bi otelde kalcaksanda tavsiyem alanyayı da bir dolaş.. seyir terasına akşam çıkın.. kaleye çıkın.. dim çayına gidin.. tam merkezde özdilek bayii var orası bizim gelin ordan alışveriş yapın yok ama ticari bi şeyim yok.. dolaşın diye söylüyorum ben..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reos -- 1 Ağustos 2007; 10:51:45 >

• Paloma Renaissance / Beldimi -Kemer tavsiye ederim. Birde Silence Beach - Side göl evleride çok güzeldi. İkiside kaliteli oteller.
  • san kemerde bulununan 5 yıdlızlı Simena tatil köyünü önerebilirim 3 yazdır oraya gidioruz gerçekten muhteşem
  • Kemer de
    Club Phaselis Rose
    çok güzel bide aşırı rus var çaktın sen onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: wasabie

Kemer de
    Club Phaselis Rose
    çok güzel bide aşırı rus var çaktın sen onu

evet bende orada kaldım aman allahım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.