Şimdi Ara

Ant-Man and The Wasp (2018) | Peyton Reed - Paul Rudd - Evangeline Lilly (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
10
Favori
7.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film ilk filmden daha güzeldi ancak after creditte üzüldüm Waspı iw de görmek istiyordum şimdi çok az gözükecek muhtemelen

• Benimle yakın fikirleri olan birini görmek güzel @Tolgasm

Genel olarak bakarsak film bomboş bir şey olmuş.

1.film çok daha iyiydi. Sıkıldım açıkcası.

Bir an dedim Goliath ı kostümlü falan görürmüyüz bir flashback falan olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 9 Temmuz 2018; 14:58:12 >

• Arkadaşlar biri bana bu ilk after credit sahnesini açıklayabilir mi? Yani avengers 4 ile nasıl bağlayacaklar çok anlamsız geldi. Bir diğer yandan da Wasp’ın annesinin o güçlerini hiç açıklamadılar gibi bir şey oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2.nci after credit aslında biraz boştu diyebilirim. Antman evinden bateri çalmaya devam eden büyük karıncayı gösteriyordu. Ama karıncayı göstermeden önce televizyonda "signal lost" tarzı bir şey vardı. Thanos babanın şıklatmasının sonuçlarını görüyorduk.
  • 2 post credit sahne mi var?

• Luis'in doğruluk sahneleri komikti, filmin sonu da sürprizli oldu.
  • Ayrıca arkadaşlar Ghost karakterinin hikayesi bence devam edecek.Avengers 4 de görürsek hiç şaşırmam.Boşuna son sahneyı yapmadılar yani.O kadar kolay bırakmazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. filmi hakkında beni aydınlatacak olan var mı spoiler verebilirsiniz özelden özellikle After Credit sahnesini merak ediyorum hatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bence ghost degil de antman'i olaya dahil etmek icin kullanacaklar o sahneyi.

• O da var ama orada durduk yere Ghost dan bahsetmezlerdı eğer bır sey olmasa ?

• Film ilk filmden bir tık iyiydi bence. Ama villain baya kötüydü. Wasp

8/10

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

O ters düşme değil ki
    Savaştan önce Scott ev hapsindeydi sonrasında değil ama her saniye Scott ile bağlantı kuracak değiller sonuçta.

Alıntıları Göster
    Bence baya bir ters düşülmüş

Spoiler....

Scot ev hapsinden çıkmış baya bir olmuş faklı deneylere başlamış ama kaçak avengers üyeleri gelemeyiş nedenini ev hapsine bağlıyor, ortalarda yok kayıp vs deseler daha mantıklı olacaktı

• İlk yarıyı begendim ikiye giriofum

• Filme notum 7/10 ilk filmin gerisinde buldum.

Filmin en güzel yanı Evangeline idi kadın mükemmel.
  • Ghost Antman'ı kuantum gerçekliğinden kurtarmak için kullanılmak amacıyla saklanmış olabilir...

Ghost Antman'ı kurtarır Antman de dünyayı kurtarır gibi gibi geldi bana.
  • 22 seansıyla imaxe gideceğim. film sonunda after credit varmı arkadaşlar ? beklemeye değer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Bu filmin villian'ı thanos aslında.

Alıntıları Göster
    Bi anlatırmısınız anlamadım valla ??
  • Filmi bugün izledim.
    Bende ilk filmi biraz daha beğenenlerdenim ama bu filmde kötü değildi.Gayet zevkle izleyebileceğiniz bir filmdi.Avengers referansları ve diğer Marvel filmlerine göndermeler iyiydi.
    Hele ilk after credits sahnesi baya iyiydi bana göre.Artık Avengers 4'ü bekliyoruz.
  • Film gişede çakılmış gibi gözüküyor çinde falan daha vizyona girdimi bilmiyorum ama girdiyse max 550 milyon gişeyle kapanır. 2. film için başarısızlık var en az 700-800 yapmalıydı bak black panthere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 28 Temmuz 2018; 15:9:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Film gişede çakılmış gibi gözüküyor çinde falan daha vizyona girdimi bilmiyorum ama girdiyse max 550 milyon gişeyle kapanır. 2. film için başarısızlık var en az 700-800 yapmalıydı bak black panthere
    Gişe çok düşük ama zaten MCU'nun en düşük gişelerinden biri olacağı film çıkmadan önce bekleniyordu. Hem Dünya Kupası nedeniyle daha Avrupa'da vizyona girmedi film, 6 Ağustosta girecek. Dünya Kupası olmasa 700-800 yapabilirdi belki.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.