Şimdi Ara

Ant-Man and The Wasp (2018) | Peyton Reed - Paul Rudd - Evangeline Lilly (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
10
Favori
7.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlemeye değer mi beyler yoksa internetten direk after sahnelere mi bakayım?
  • Flim eğlenceli ve güzel ilk afder credit çok onemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema için vaktim olmadığından direkt ilk after creditse baktım
    hem olmasını bekliyordum böyle bir şeyin ama hepsinin birden gitmesini beklemiyordum. Scott kuantum boyutta kaldı oradan nasıl çıkacak merak ediyorum şimdi.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt

İlk seferde nasıl çıktıysa şimdide öyle çıkar

Olası senaryolar

Çıkar Tony starı bı şekilde dünyaya dönünce onu bulur.zamani manuple edebileceğini söyler

Çıkamaz konunun antmen ile hiç alakası yoktur

Dışarda Tony den başka ona yardım edebilecek kimse kalmadı.sahsi görüşümde yüzde 60 mevzu hiç antmen üzerinden dönmeyecek yüzde 40 Tony vasıtasıyla donecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antman'in ilk filmini hiç sevmemiştim hatta en sevmediğim mcu filmlerinden olabilir. Bu filmi ise aşırı beğendim en sevdiğim 3. mcu filmi falan olabilir bu da. Kesinlikle sinemada izleyin.

En sevdiğim 4 Mcu Filmi:

1. Infinity War
    2. Civil War
    3. Antman and the wasp
    4. Dr. Strange
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 7 Temmuz 2018; 2:11:2 >
  • filmi izledim ama infitiy war ile ters düşmüşler bile tahmin ettiğim gibi

iw de savaş zamanı scot ın gelmeme nedenini ev hapsinde diye özetlemişlerdi ama adam ev hapsinde falan değilmiş savaş sırasında savaştan haberi bile yok kuantum deneyleri yapıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

filmi izledim ama infitiy war ile ters düşmüşler bile tahmin ettiğim gibi

iw de savaş zamanı scot ın gelmeme nedenini ev hapsinde diye özetlemişlerdi ama adam ev hapsinde falan değilmiş savaş sırasında savaştan haberi bile yok kuantum deneyleri yapıyormuş
    O ters düşme değil ki
    Savaştan önce Scott ev hapsindeydi sonrasında değil ama her saniye Scott ile bağlantı kuracak değiller sonuçta.

• Filmi dün gece izledim.

Eğlenceli filmdi. Evangeline rolünde çok iyiydi. Filde hep ön plandaydı. 3D'yi pek sevmem fakat bu filme yakışmış. Ayrıca şu babayaga ve doğruluk serumu sahnessinde haykırdım

After Credits'te Avengers a bağlamaları iyi oldu. Çok sorulan soruları cevapladılar. Şimdi gözler Captain Marvel'da
  • Güzwl bir dilmdi iw içinde beni baya ters düşürdüler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

İlk seferde nasıl çıktıysa şimdide öyle çıkar

Olası senaryolar

Çıkar Tony starı bı şekilde dünyaya dönünce onu bulur.zamani manuple edebileceğini söyler

Çıkamaz konunun antmen ile hiç alakası yoktur

Dışarda Tony den başka ona yardım edebilecek kimse kalmadı.sahsi görüşümde yüzde 60 mevzu hiç antmen üzerinden dönmeyecek yüzde 40 Tony vasıtasıyla donecek

After Creditsde zaman tüneli muhabbeti oldu, o muhabbetten dolayı Ant man'in kurtulmak veya başka birşey için oraya girip eski haline döndüğünde New york savaşı zamanına yakın bir yere gidebilir diye düşündüm. Ama bu seferde Thanos'tan nasıl haberleri olacak? After credits'te direk bu aklıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OctaCore -- 7 Temmuz 2018; 18:15:59 >

• Sanırım ilk filme göre zayıf bulan birtek benim. Villain çok yetersizdi(Yellowjacket nere Ghost nere), bazı sahneler çok gereksizdi film çok oldu bittiye gelmişti, FBI'da ki eleman çok gereksizdi ki Randall Park'ı çok severim orası ayrı. Beklediğimi alamadım. Kötü değil tabi yine de eğlenceli sahneler var filmde. Filmin en sevdiğim yanı Wasp oldu. Ha birde
    okul sahnesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberkS

Sanırım ilk filme göre zayıf bulan birtek benim. Villain çok yetersizdi(Yellowjacket nere Ghost nere), bazı sahneler çok gereksizdi film çok oldu bittiye gelmişti, FBI'da ki eleman çok gereksizdi ki Randall Park'ı çok severim orası ayrı. Beklediğimi alamadım. Kötü değil tabi yine de eğlenceli sahneler var filmde. Filmin en sevdiğim yanı Wasp oldu. Ha birde
    okul sahnesi.

Bu filmin villian'ı thanos aslında.

• Gizli villain
  • After credits videosunu biri atabilir mi?
  • Mavibahce 18:55 seansina aldik beklemedeyiz.

Ending credits cok uzun sürüyor mu? Bekleyelimmi sizce sonunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son derece eğlenceliydi. Sinemada 3D izlemenizi tavsiye ederim. Hatta 3D yi çok sevmeyen biri olarak.

• Arkadaş bu Ant-Man'de ne şans varmış IW'den bildiğimiz gibi 2 kişiden biri yok oldu ama bunun şansına deney yaparken dışarıda olan 3 kişi de gitti. Adam arafa gittiği için Avengers'ın yeni filminde de olmaz herhalde.

Filmde kaç after credit vardı? Ben bir tanesini izledim.
  • ra hmetli kullanıcısına yanıt
    2 tane after credit vardı.

Bide antman, avengers 4 te olacak.

• hocam 2. si hangisi benim izlediğim

antman in quantum boyutunda kaldığı ve diğerlerinin yok olduğu sahne
  • Infinity War sonrasinda izledigimden mi bilmiyorum bana cok keyif veremedi

Pek etkili bir kotu yoktu, hatta filmde kotu yoktu denebilir

Aksiyonu da yavan geldi, espriler de artik her filmde bu kadar cok yer alinca bi noktadan sonra meeh dedirtiyo

En keyif aldigim sahne after credits oldu , 2. after credits ise dupeduz ayipti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 9 Temmuz 2018; 11:10:42 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.