Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.557
Cevap
11
Favori
75.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkmasını o kadar çok istiyorum ki hocam ama imkansız gözüyle bakıyorum bu saatten sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciadi12

xblade bana cevap yazmıştı o küfürlü ss i attığımda ama 1 dakika bile sürmeden sildirdi o cevabı.

Görüntüsünü ekliyorum inanman için.

Şu an yamanın çıkıp çıkmaması tamamen grubun insiyatifinde. İsteseler ücretsiz bir şekilde yayınlarla hiç bir şey olmaz. İstedeler sızdırırlar yine hiç bir şey olmaz. Hatta ben onlara teklifte de bulundum istiyorsanız yamayı verin bana tüm sorumluluk bende olsun ben sızdırıyım nete bu kadar bekleyen millet boşuna daha fazla beklemesin dedim. Ama para kazanamayacaksak yayınlamanın hiç bir mantığı yok dediler.

Sonuç olarak grup projelerin hepsini askıya aldı. Çünkü onlar bu işi oyun çeviri gibi oyuncuları düşündüklerinden değil tamamen ticari amaçlı yaptılar. Ne kadar aç gözlü olduklarını da yamanın fiyatını ilk 50tl den satmaya kalkmalarından anlamanız lazım.

Not: Animus falan melekmiş bunların yanında adamların hakkını yemişiz.

''Ama para kazanamayacaksak yayınlamanın hiç bir mantığı yok dediler.''

Dostum bir şeyler söylüyorsun ama kanıt? biraz kuru sıkı misalisin şuan. Olayın tatlıya bağlandığını, izin alındığını falan söylüyorsun ama kanıt? geçerli kanıtın var mı? yoksa herkes bir şeyler sallıyor görüyoruz.

Ayrıca konu ile alakasız ama discord grupları full yalaka kaynıyor akıl alır gibi değil girmenizi tavsiye etmiyorum %90 ı çocuk, geri kalan yaşı büyük olanlar da çocuklardan daha çocuk.

• emeğe saygı?????? kafanız mı güzel sizin? adamlar emek hırsızlığı yapıp haksız kazanç elde ediyor resmen. gidin kurs falan bir şekilde dil öğrenin bu genç hırsızlara para kazandırmayın. araba çalıp modifiye edip satmak gibi bir şey bu. ne kadar emeğe saygı veya hırsızlık siz karar verin.

para verin veya vermeyin o ayrı konu ama emeğe saygı demeyin şu işe.
  • Ceviri ekipi bile net bilgi veremiyor insanlar bilgiyi nerden aliyor bilmiyorum acikcasi.
    Discorda kanallarina ilk actiklarindan beri ordayim oyle pek genelde yazmam iletisim acisindan discord kanalini verimli kullaniyorlar.aciksasi oyle asiri derecede yalakalik yapan varsa ben farketmedim.kastettigin insanlarin emegine tesekkur etmek diger gruplara gore daha hizli ve seri yama cevirdikleri icin saygi duyulmasina yalakalik sayiyorsan onu bilemiyecem.
    Soyle bir durum varsa katilirim sana discord sphbet bolumunde genelde %10 ceviriler %90 bos muhabbet donuyor bos muhabbet icin ayri bir sayfa acilabilir ordaki cogu insanin amaci yamalar hakkinda bilgi almak 3-4 kisinin kendi arasinda yaptigi bos muhabbeti okumak degil
    Bu konuda bir sayfa acilirsa daha uygun olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eskimuhtar kullanıcısına yanıt
    Millete kafana gore hirsiz diyemezsin tum mod yapanlar hirsiz o zaman bir suru ucretli mod var
    Ayrica ingilizce tavsiyen icin tesekkur ederim dusunememistim yarin bir kursa yazilayim

• quote:

Orijinalden alıntı: eskimuhtar

emeğe saygı?????? kafanız mı güzel sizin? adamlar emek hırsızlığı yapıp haksız kazanç elde ediyor resmen. gidin kurs falan bir şekilde dil öğrenin bu genç hırsızlara para kazandırmayın. araba çalıp modifiye edip satmak gibi bir şey bu. ne kadar emeğe saygı veya hırsızlık siz karar verin.

para verin veya vermeyin o ayrı konu ama emeğe saygı demeyin şu işe.
    Açmış yeni hesap gelmiş trollük yapıp aklınca insanları kandıracagını sanıyor. Sen bu boş argümanları ancak 5 yaşındaki veletlere yutturursun :D.

Minecraft isimli oyun sayesinde youtube kanalları açıp insanlar nasıl paralar kazanıyorlar haberin var mı? O zaman onlarda başkasının emegini çalıp modifiye etmiş oluyorlar. Hele lets play oyunları videosu. Oyun yapımcısı der benim oyunumu satın almak yerine youtubeden izliyorlar ve bu adam yüzünden oynamalarına gerek kalmıyor dava edecegim falanda filan bu mesela böyle uzar gider. Hiç argüman sunmaya gerek yok.
    Sana diyecegim tek şey sanal alem ile gerçek alemi karıştırıp aklınca haklıymış gibi örnekler verme hiç bir alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunefetr -- 31 Temmuz 2020; 3:43:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: harunefetr

Açmış yeni hesap gelmiş trollük yapıp aklınca insanları kandıracagını sanıyor. Sen bu boş argümanları ancak 5 yaşındaki veletlere yutturursun :D.

Minecraft isimli oyun sayesinde youtube kanalları açıp insanlar nasıl paralar kazanıyorlar haberin var mı? O zaman onlarda başkasının emegini çalıp modifiye etmiş oluyorlar. Hele lets play oyunları videosu. Oyun yapımcısı der benim oyunumu satın almak yerine youtubeden izliyorlar ve bu adam yüzünden oynamalarına gerek kalmıyor dava edecegim falanda filan bu mesela böyle uzar gider. Hiç argüman sunmaya gerek yok.
    Sana diyecegim tek şey sanal alem ile gerçek alemi karıştırıp aklınca haklıymış gibi örnekler verme hiç bir alakası yok.

Alıntıları Göster
    hesap yeni değil pek bakmıyorum buraya mesaj sayısına bakıp troll demekle falan uğraşma yani.

video çekip yayınlamakla bunun en ufak bir alakası yok. bu alakayı kurabildiğine göre yaş 16-17 civarıdır diye düşünüyorum. inan bana alakası yok.

6 senedir avukatım uzmanlık alanım bilişim hukuku. ben mesleğim ve uzmanlığıma dayanarak sade bir dille tekrar diyorum; bu ekip emek hırsızlığı yaparak haksız kazanç elde ediyor. emek harcamaları bunu değiştirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepinizin bayramı mübarek olsun.
    Boşverin bu boş konuları kendinizi yormaktan başka bir işe yaramaz. Kırmayın birbirinizi.

• Arkadaşlar bırakın artık bu mevzuyu bu yamayı kimse çıkartmaz artık.Türkçe yamaların en güzel zamanları oyunçeviri gurubunun ilk açıldığı zamanlardı her hafta gelen yamalar bayramlarda sürpriz yamalar çok güzel günlerdi.Ancak bizim insamız çeviri yapanları bıktırdı hakaretler küfürler Modern warfare3 türkçe dublajından sonra kimse çeviri yapmak istemedi ve günden güne azaldı.Sonra meydanı boş bulanlar geldi büyük egolarla en sonunda da çeviri işleri bitme noktasına geldi.Sonuç olarak Türkçe oynamak isteyenler kaybetti.Hepimiz için üzücü ancak bunda bizim hatamız var bir sözü söylerken düşünmeden anlık hareketlerin kıskançlıkların sonucu artık yama zor buluruz.Hadi hayırlı traşlar...
  • Sanınırım xblade küfürleri inkar edince ben yalancı durumuna düştüm biraz. Silinen ss in kendinisi değil ama yöneticinin niye sildiğini yazdığı uyarıyı ekliyorum şimdi.

Yama bayram sonunda çıkacak büyük ihtimalle. Bekleyenler rahat olabilir. Grup bu olayların üzerinden biraz zaman geçsin ortalık sakinleşsin diye bekliyor. Walküre kendisine 2 hafta kafa tatili verdi.

Tabi %100 garanti yok %1 çıkmama ihtimali de var ama o da yine grupla alakalı. Yama kopyalanacak para kazanamayacağız diye saçma sapan program yaptılar. O yüzden bu kadar taktı t2. Normal text olarak paylaşsalar yamayı hiç sıkıntı yoktu. Ama grup çok antipati kazandı o yüzden bağış falan yapan olmaz, onlar da çok iyi biliyor bunu ve bu yüzden yama kırılana kadar ne satarsak kar diyorlar. Haklılar da yama kırılsın bunlara bağış yapanların sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Neyse arkadaşlar bugün bayram hepinizin bayramı mübarek olsun, Allah kurbanlarınızı kabul etsin. Dinimiz de söylüyor bayramlarda kalp kırmayın dargınları barıştırın diye o yüzden bayram bitene kadar mola verelim :) herkese iyi bayramlar.

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciadi12 -- 31 Temmuz 2020; 9:1:16 >

• eskimuhtar kullanıcısına yanıt
    400 tane hesabı Türkiye Barolar Birliğine dağıtacaksınız sanırım.

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu
  • Bu saatten sonra hiçbir oyuna Türkçe yama gelmez. Yaktınız kendinizi. Kimse oyun çevirmez. Türk insanı Türkçe yamayı hak etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Çıkmasını o kadar çok istiyorum ki hocam ama imkansız gözüyle bakıyorum bu saatten sonra
    İnan sen kadar bende istiyorum kardeşim YouTube da çeviri ile oynayan kanallar var yama enfes olmuş kuzu gibi yatiyor oyun o bana ben ona bakıyorum bayramdan sonraya bekle var bir düşünceleri

• Hocam işin garip tarafı kesin birşeyde demiyorlar
    Umarım bayramdan sonraya bi sürpriz yaparlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana garip gelen şu DH ın ne çıkarı vardı da bir de şimdi baş ağrısı çekiyor yöneticileri. Adam açsın kendi hostunda satsın. Ben ta en başında demiştim ey DH burada göz göre göre ticaret yapıyorlar uyuyorsunuz diye.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.