Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.557
Cevap
11
Favori
75.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe çeviri yapıp yapmamaları umurumda değil açıkçası. Bu tavırlarla yapacaklarsa hiç yapmasınlar daha iyi.

İngilizce oynarız, onlara kalmadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam işin garip tarafı kesin birşeyde demiyorlar
    Umarım bayramdan sonraya bi sürpriz yaparlar
    Yaptıkları saçma pass sistemine ve kendileriyle çelişen fiyat politikalarına oyuncular çok sert tepki gösterdi ve gelinen noktada grup oyunculara bir ders vermeye çalışıyor çok açık ve net ortada. Siz misiniz şikayet eden? pass sistemini beğenmeyen? 50 TL ye olmaz diyen? yama falan yok size diyorlar.

Niye RDR 2 bu kadar kıymete bindi? çünkü ellerinde ki en değerli proje ve bu proje dışında kimse ne yapacaklarıyla yada ne yaptıklarıyla ilgilenmiyor hatta şöyle bir acı gerçeği de dile getireyim pass sistemi için gelsin, iyi oldu, süper oldu diyenler bile RDR 2 nin gazıyla söyledi bunları. RDR 2 çıkınca 1-2 ay oynayıp daha sonra yamaymış, pass miş, projeymiş kimse hiç biriyle ilgilenmeyecek köşesine çekilecek anonymous da bunun bariz farkında.

Yama iptal olduğunda DC gruplarında çok büyük bir kitle vardı, chat sürekli aktifti ve sesli kanallarda 40-50 kişi muhabbet ediyordu şuan gidin bakın DC ye toplam aktif 10 kişi zor bulursunuz o adamlar da hep aynı kişiler ve boş muhabbet yapıyorlar. Görüldüğü gibi DC gruplarında da adam kalmadı milletin tek derdi RDR 2 ve inanın bu yama dağıtıldığı gibi millet bir daha anonymous un yüzüne bakmayacak dediydi dersiniz

• Senin kadar boş birisini görmedim kesin sende o discordda olup olan biteni izleyip casusluk yapıp şikayet edenler arasındasın sizin gibilerin yağ gibi eriyip gitmeleri dileğiyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 63 sayfadır konu tartışılmış. Peki ne geçti herkesin eline? Koskoca bir "Hiçbir şey".

El birliği verip birlikte hareket edip kendimize faydalı olan şeylerin peşinden gitmek varken ona buna şuna diye zararımıza ne varsa yaptık.

Artık geçmiş olsun demekten başka bir şey yok.

İsterseniz bir 63 sayfa daha tartışın sonuç değişmeyecek. Bugün Anonymous gider yarın HepimizBiriz gelir ama onlarda gider 1-2 proje sonra. Bu döngüyü kırmak şu tavır ve hareketlerle imkansız.

O sebeple şikâyet eden etmeyen destekleyen desteklemeyen herkese geçmiş olsun.
  • yıldızlararası5 Y kullanıcısına yanıt
    Evet dediğim şeyin hala arkasındayım. Sonuçta yasal değil ise yasak ise şikâyet edin buraya yazacağınıza. Ama sonuçta övünülecek bir şey mi var elinize? Kazancınız ne? Kaybetmek dışında. Ben yamalar yasal diye bir ifadede bulunmadım hiçbir yerde.

Bakın hala sen ben şu o bu ile devam ediyorsunuz. Yanılmadım. Bu tavır ve hareketlerle daha çok proje iptal olur daha çok istek konusu açılır senelerce bitmeyen, başlanmayan oyunlar olur. Devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrrystaL

Senin kadar boş birisini görmedim kesin sende o discordda olup olan biteni izleyip casusluk yapıp şikayet edenler arasındasın sizin gibilerin yağ gibi eriyip gitmeleri dileğiyle.
    Discord veletlerinden biri
  • Kendini tarif ettin 2000li

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Evet dediğim şeyin hala arkasındayım. Sonuçta yasal değil ise yasak ise şikâyet edin buraya yazacağınıza. Ama sonuçta övünülecek bir şey mi var elinize? Kazancınız ne? Kaybetmek dışında. Ben yamalar yasal diye bir ifadede bulunmadım hiçbir yerde.

Bakın hala sen ben şu o bu ile devam ediyorsunuz. Yanılmadım. Bu tavır ve hareketlerle daha çok proje iptal olur daha çok istek konusu açılır senelerce bitmeyen, başlanmayan oyunlar olur. Devam.
    Walküre ün olduğu hiç bir proje yürümez olayın özeti budur. Pass tir, saçma sapan yamayı koruma programlarıdır, ara yüzdür hepsi onun fikri ve eline yüzüne bulaştırdı

Hadi discordunuza dönüp grubu övmeye devam edin. Hak ettiklerini yaşıyorlar. Yama çıkmıyor mu? umurumda değil. Suçun %80 i walküre %20 de oyunculara ait bunu da kabullenin bir zahmet.

Walküre yama yönetebilecek kapasitede bir adam değil. Siz yama için adamı şakşaklamaya devam edebilirsiniz ama burası sizin kafanıza göre at koşturduğunuz, kafanıza göre adam banladığınız discord kanalınız değil, burası DH ve burada gerçekler konuşuluyor bu yüzden de baya zorunuza gidiyor, gitmeye de devam edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Çıkmasını o kadar çok istiyorum ki hocam ama imkansız gözüyle bakıyorum bu saatten sonra
    İmkansız diye birşey yoktur hocam herşeyin mutlaka bir yolu vardır sadece sabır .

• Ya %100 bitiremediler, ya yapamadılar, ya da kopya korumaları istediği gibi olmadı. Ya da başka aksilik çıktı. Rockstar karşı çıkmışta şimdi izin verir gibiymiş falan hikaye. 1 ay süren test. Test bitince 1 hafta -10 gün R* dan cevap süreci. Güzel kurgu. Bitmiş olsa çoktan daha test açamadında beta adıyla sunarlar. Oyunculardan hata raporlaması alırlardı. Yani yama anca %100 bitiyor, anca sorunları hallediyorlar.

• Sonsuza kadar çıkmamasındansa gerekirse bir sene sonra çıksın hocam hiç farketmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pass ve 50 TL olmasını bende doğru bulmadım ancak 30 TL gayet makul bir fiyatti ona rağmen şikayet ettiler
    Şikayet edenler umarım bu hayatta birşeyi çok isterlerde o şey olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10kdays

400 tane hesabı Türkiye Barolar Birliğine dağıtacaksınız sanırım.

o yazdığımı ciddiye alacak kadar ne yaşadın çok merak ediyorum kfkckkfkdldldd dhde dh ölücüsü gibi yazdım işte. ergenin yoranı da hiç çekilmiyor hahhshshahahahahh

• shalashaska kullanıcısına yanıt
    Ben şikayet etmedim ama edenlerin eline sağlık. Para ile yama yapacaklarsa hiç yapmasınlar. Umarım parayla yama satan diğer ekipler de aynı durum ile karşı karşıya kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: eskimuhtar

hesap yeni değil pek bakmıyorum buraya mesaj sayısına bakıp troll demekle falan uğraşma yani.

video çekip yayınlamakla bunun en ufak bir alakası yok. bu alakayı kurabildiğine göre yaş 16-17 civarıdır diye düşünüyorum. inan bana alakası yok.

6 senedir avukatım uzmanlık alanım bilişim hukuku. ben mesleğim ve uzmanlığıma dayanarak sade bir dille tekrar diyorum; bu ekip emek hırsızlığı yaparak haksız kazanç elde ediyor. emek harcamaları bunu değiştirmez.

Alıntıları Göster
    Profilindeki doğum tarihin gerçek ise eğer avukatlığa 17 yaşında mı başladın? Daha lisenin bile son demleri olan yaş sınırı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

63 sayfadır konu tartışılmış. Peki ne geçti herkesin eline? Koskoca bir "Hiçbir şey".

El birliği verip birlikte hareket edip kendimize faydalı olan şeylerin peşinden gitmek varken ona buna şuna diye zararımıza ne varsa yaptık.

Artık geçmiş olsun demekten başka bir şey yok.

İsterseniz bir 63 sayfa daha tartışın sonuç değişmeyecek. Bugün Anonymous gider yarın HepimizBiriz gelir ama onlarda gider 1-2 proje sonra. Bu döngüyü kırmak şu tavır ve hareketlerle imkansız.

O sebeple şikâyet eden etmeyen destekleyen desteklemeyen herkese geçmiş olsun.
    Bak hele, sen grubun discord kanalında dh ahalisine küfredip sallayan kişi değil misin?

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.