Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
1.550
Cevap
13
Favori
99.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 365
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-9BF23F064 (84 mesaj) ugrpkr (66 mesaj) Winter Is Coming (44 mesaj) XBlades (35 mesaj) kullaniciadi12 (35 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (945 mesaj) Mobil (433 mesaj) Mini (45 mesaj) Uygulama (127 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    711 Mesaj
    Konu ne hale gelmiş. Acımak Allah'a mahsus derler fakat insan acımadan da yapamıyor. Yazık gerçekten çok yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Sasua

İnşaatçı adama programcısın sen tooldan para kazanıyon der. Anonymous geldikten sonra ücretli yamalar ortaya çıktı ben 20 yıllık oyuncuyum der ki Anonymous'tan önce u crew, animus gibi çeviri grupları ücretli yama satışı yapardı. 12 ayda 12 çeviri yapıp çoğunu ücretsiz yayınlayan Anonymous'la başlamadı yani bu komik adamsın ne abacı kardeş ama şizofrenlik derecesinde bı komiklik kendi kafanda kurup kendin oynuyorsun :)

Alıntıları Göster
    Adama bak ya gelmiş Rdr 2 Anonymous tartışma konusuna diyor burada Anonymus yok Rdr 2 yok sana -yamayı mı veriyorlar diyor. Bu nedir abi ya!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutlak.Sıfır -- 30 Temmuz 2020; 0:32:6 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

İnşaatçı adama programcısın sen tooldan para kazanıyon der. Anonymous geldikten sonra ücretli yamalar ortaya çıktı ben 20 yıllık oyuncuyum der ki Anonymous'tan önce u crew, animus gibi çeviri grupları ücretli yama satışı yapardı. 12 ayda 12 çeviri yapıp çoğunu ücretsiz yayınlayan Anonymous'la başlamadı yani bu komik adamsın ne abacı kardeş ama şizofrenlik derecesinde bı komiklik kendi kafanda kurup kendin oynuyorsun :)

Alıntıları Göster
    U crew .animus .bu gruplar yaptiklari yamalari belirli sure sonra herkeze acik sekilde yayinliyorlar bu 1😁
    Ananyomus kiytirik 1.2 yama harici.hic bir yamasini kirilmadan yada ucretsiz versiyonu nu baska birisi cevirip yayinlamadan,bedava yayinlamadi buda 2😁
    Bana ananyimus un ucretsiz yayinladigi hangi yamaymjs bir soylesene kardes.kim cahil anlasildi.adamlar yamamiz kirilmasin diyerek 1 ay beklettiler rdr2 de

2 Not

Ben senj coktan sikayet ettim.sadece o buton sende yok arkadas.benimle ugrasma durduk yere ,mslarimi alintilama👍kac seferdir durup durup beni buluyosun.resmen gel tartisalim istiyorsun

|
    |
    Mutlak.Sıfır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Ben senj coktan sikayet ettim.sadece o buton sende yok arkadas.benimle ugrasma durduk yere ,mslarimi alintilama👍kac seferdir durup durup beni buluyosun.resmen gel tartisalim istiyorsun
    Ben bu konuyu ne zaman açsam senin yorumlarını görüyorum. Senin yüzünden konu mahvolmuş iftira atmaya çalışmandan dolayı uzaklaştırma almazsan forum desteğe yazacağım.

U crew .animus .bu gruplar yaptiklari yamalari belirli sure sonra herkeze acik sekilde yayinliyorlar bu 1😁
    Ananyomus kiytirik 1.2 yama harici.hic bir yamasini kirilmadan yada ucretsiz versiyonu nu baska birisi cevirip yayinlamadan,bedava yayinlamadi buda 2😁
    Bana ananyimus un ucretsiz yayinladigi hangi yamaymjs bir soylesene kardes.kim cahil anlasildi.adamlar yamamiz kirilmasin diyerek 1 ay beklettiler rdr2 de

Alıntıları Göster
    Shadow of tomb raider, heavy rain, metro exodus,civ 6 bunlar kıytırık oyunlar ha puhahaha... Sen daha benim dediğime bile cevap veremiyorsun hâlâ bok atmaya çalışıyorsun :) ücretli yamaları anonymous getirmişmiş bundan animus u crew de ücretliydi Anonymous'tan önce diyince laf gebeliği yapıyorsun abe kardeşim yavaş dön yetişemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 30 Temmuz 2020; 0:40:55 >

2 Not
    quote:

Shadow of tomb raider, heavy rain, metro exodus,civ 6 bunlar kıytırık oyunlar ha puhahaha... Sen daha benim dediğime bile cevap veremiyorsun hâlâ bok atmaya çalışıyorsun :) ücretli yamaları anonymous getirmişmiş bundan animus u crew de ücretliydi Anonymous'tan önce diyince laf gebeliği yapıyorsun abe kardeşim yavaş dön yetişemiyoruz.

Alıntıları Göster
    Tom raider.ilk yamalari mecburiyetten ucretsizdi.
    Metromu.yav bi git.QNOOPS onlardan once tek basina cevirdi.wallkur konuya geldi Qnoopsla ozel tel de konjstu yamayi yayinlama biz para kazanalim,gel bize katil diyerek.herkez gordu.bedava yayinlaninca mecbur onlarda bedava yayinkadi.watcdogs.control kirildi gi icin bedava yayinladilar.eeee hani ucretsiz ceviri.nerde 12 yamadan ucretsizleri hadi

|
    |

2 Not

Anlamadin galiba.ucrew ve animus.yamalarini belirli bir sure sonra bedava herkeze acik sekilde sunuyor.tum yamalari.anayomus.taki yamalari kirincaya yada baska birileei cikip ucretsiz sekilde cevirip yayinlayinca.duyar kasmak icin ucretsize ceviriyorlar

|
    |
    Sasua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha hangi grup,hangi yamalari neden ucretli yada ucretsiz onu bile bilmiyorsun.bide snaa laf anlatiyoruz.hayde sabah is var senle ugrasamam👍

|
    |
    Sasua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ariyan devasinida bulur,belasini da.hayde senlede tartisacak vaktim yok.sc ye git,walkur e soyle,sizi savundum de yamayi verir,vermediyse👍👍

|
    |
    Mutlak.Sıfır kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Daha hangi grup,hangi yamalari neden ucretli yada ucretsiz onu bile bilmiyorsun.bide snaa laf anlatiyoruz.hayde sabah is var senle ugrasamam👍
    Hayırlı işler kardeş patronuna/sorumluna selamlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 30 Temmuz 2020; 1:12:19 >
    |
    |

Ariyan devasinida bulur,belasini da.hayde senlede tartisacak vaktim yok.sc ye git,walkur e soyle,sizi savundum de yamayi verir,vermediyse👍👍
    |
    |

Orijinalden alıntı: Erasmus Muharrem

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    aha geldi başka bir fakir :d beleş mezar var gel
    |
    |
    Kadınlar bile böyle sakız gibi uzatmıyorlar konuyu malum kişiye sorum gerçi ceza yemiş bi hafta kadar. Fiyatlandırma politikasına lafım yok kendi ayaklarına sıktı çeviri grubu. Sana gelince yama en başından beri ücretli çıkacağı belliydi son dakika ücretli olacağı söylenmedi, sormazlar mı adama yama çıkana kadar aklın neredeydi? Bitince mi şikayet edesin tuttu? Bu bi haftalık cezanda bolca düşünme vaktin olur çıkar şapkanı başını öne eğ otur düşün.

|
    |
    Asus Rog Strix B550-E Gaming // Ryzen 7 3700x // Xfx Rx5700xt Thicc 3 // Gskill TridentZ Neo Ddr4 3800mhz Cl16 2x16 // Aigo Darkflash Tracer Dt-240 Liquid // Samsung 970 Evo Plus 500gb m2 // WD Blue 1TB 7200rpm 64mb 3,5" sata3 hdd // Pioneer APS-SL3N 240gb sata3 ssd + Seagate Barracuda 2TB 7200rpm 256mb 3,5" sata3 hdd (StoreMI) // Corsair Rm1000x // Xigmatek Overtake 10x120mm // Gamepower Gpr24c1ms144 curved 144hz 1ms
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    Bloklama için muhteşem bir konu başlığı olmuş. Okuyorsun, bloklayıp geçiyorsun. Güzel bir hizmet.
    |
    |
    |
    |
    GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ

• Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Şu yamayı el altından dağıtın da sevaba girin. Biz de olması gerektiği gibi beleş yamayla oynayalım. Selam ve dua ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordhaseky -- 30 Temmuz 2020; 11:36:47 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Gönüllü yama yapan insanlar ahan senin bu yorumlarını okuyorlar uğraşıp hayatının değerli zamanlarını sen Türkçe oyna diye çeviri yapacaklarını mı sanıyorsun? Geçti kardeş geçti o günler.

Alıntıları Göster
    Hocam onun gonullu dediği translate yamalar
    |
    |
    GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ

• Teğmen
    236 Mesaj
    Yamanın çıkmayacak olması gerçekten kötü bir durum.

Ama "Yama çıkınca ben satın alacağım, sende 6 ay 1 yıl bedava olmasını bekleyeceksin, pis fakir." gibisinden yorum yapan, rekabetçi bir oyun oynadığını zanneden troller yüzünden böyle oldu.
    |
    |
Sohbet
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.