Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.557
Cevap
11
Favori
75.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu ne hale gelmiş. Acımak Allah'a mahsus derler fakat insan acımadan da yapamıyor. Yazık gerçekten çok yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasua

İnşaatçı adama programcısın sen tooldan para kazanıyon der. Anonymous geldikten sonra ücretli yamalar ortaya çıktı ben 20 yıllık oyuncuyum der ki Anonymous'tan önce u crew, animus gibi çeviri grupları ücretli yama satışı yapardı. 12 ayda 12 çeviri yapıp çoğunu ücretsiz yayınlayan Anonymous'la başlamadı yani bu komik adamsın ne abacı kardeş ama şizofrenlik derecesinde bı komiklik kendi kafanda kurup kendin oynuyorsun :)

Alıntıları Göster
    Adama bak ya gelmiş Rdr 2 Anonymous tartışma konusuna diyor burada Anonymus yok Rdr 2 yok sana -yamayı mı veriyorlar diyor. Bu nedir abi ya!?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 30 Temmuz 2020; 0:32:6 >

• quote:

İnşaatçı adama programcısın sen tooldan para kazanıyon der. Anonymous geldikten sonra ücretli yamalar ortaya çıktı ben 20 yıllık oyuncuyum der ki Anonymous'tan önce u crew, animus gibi çeviri grupları ücretli yama satışı yapardı. 12 ayda 12 çeviri yapıp çoğunu ücretsiz yayınlayan Anonymous'la başlamadı yani bu komik adamsın ne abacı kardeş ama şizofrenlik derecesinde bı komiklik kendi kafanda kurup kendin oynuyorsun :)

Alıntıları Göster
    U crew .animus .bu gruplar yaptiklari yamalari belirli sure sonra herkeze acik sekilde yayinliyorlar bu 1😁
    Ananyomus kiytirik 1.2 yama harici.hic bir yamasini kirilmadan yada ucretsiz versiyonu nu baska birisi cevirip yayinlamadan,bedava yayinlamadi buda 2😁
    Bana ananyimus un ucretsiz yayinladigi hangi yamaymjs bir soylesene kardes.kim cahil anlasildi.adamlar yamamiz kirilmasin diyerek 1 ay beklettiler rdr2 de

• Ben senj coktan sikayet ettim.sadece o buton sende yok arkadas.benimle ugrasma durduk yere ,mslarimi alintilama👍kac seferdir durup durup beni buluyosun.resmen gel tartisalim istiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Ben senj coktan sikayet ettim.sadece o buton sende yok arkadas.benimle ugrasma durduk yere ,mslarimi alintilama👍kac seferdir durup durup beni buluyosun.resmen gel tartisalim istiyorsun
    Ben bu konuyu ne zaman açsam senin yorumlarını görüyorum. Senin yüzünden konu mahvolmuş iftira atmaya çalışmandan dolayı uzaklaştırma almazsan forum desteğe yazacağım.
  • quote:

U crew .animus .bu gruplar yaptiklari yamalari belirli sure sonra herkeze acik sekilde yayinliyorlar bu 1😁
    Ananyomus kiytirik 1.2 yama harici.hic bir yamasini kirilmadan yada ucretsiz versiyonu nu baska birisi cevirip yayinlamadan,bedava yayinlamadi buda 2😁
    Bana ananyimus un ucretsiz yayinladigi hangi yamaymjs bir soylesene kardes.kim cahil anlasildi.adamlar yamamiz kirilmasin diyerek 1 ay beklettiler rdr2 de

Alıntıları Göster
    Shadow of tomb raider, heavy rain, metro exodus,civ 6 bunlar kıytırık oyunlar ha puhahaha... Sen daha benim dediğime bile cevap veremiyorsun hâlâ bok atmaya çalışıyorsun :) ücretli yamaları anonymous getirmişmiş bundan animus u crew de ücretliydi Anonymous'tan önce diyince laf gebeliği yapıyorsun abe kardeşim yavaş dön yetişemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 30 Temmuz 2020; 0:40:55 >

• quote:

Shadow of tomb raider, heavy rain, metro exodus,civ 6 bunlar kıytırık oyunlar ha puhahaha... Sen daha benim dediğime bile cevap veremiyorsun hâlâ bok atmaya çalışıyorsun :) ücretli yamaları anonymous getirmişmiş bundan animus u crew de ücretliydi Anonymous'tan önce diyince laf gebeliği yapıyorsun abe kardeşim yavaş dön yetişemiyoruz.

Alıntıları Göster
    Tom raider.ilk yamalari mecburiyetten ucretsizdi.
    Metromu.yav bi git.QNOOPS onlardan once tek basina cevirdi.wallkur konuya geldi Qnoopsla ozel tel de konjstu yamayi yayinlama biz para kazanalim,gel bize katil diyerek.herkez gordu.bedava yayinlaninca mecbur onlarda bedava yayinkadi.watcdogs.control kirildi gi icin bedava yayinladilar.eeee hani ucretsiz ceviri.nerde 12 yamadan ucretsizleri hadi

• Sasua S kullanıcısına yanıt
    Anlamadin galiba.ucrew ve animus.yamalarini belirli bir sure sonra bedava herkeze acik sekilde sunuyor.tum yamalari.anayomus.taki yamalari kirincaya yada baska birileei cikip ucretsiz sekilde cevirip yayinlayinca.duyar kasmak icin ucretsize ceviriyorlar

• Sasua S kullanıcısına yanıt
    Daha hangi grup,hangi yamalari neden ucretli yada ucretsiz onu bile bilmiyorsun.bide snaa laf anlatiyoruz.hayde sabah is var senle ugrasamam👍

• Ariyan devasinida bulur,belasini da.hayde senlede tartisacak vaktim yok.sc ye git,walkur e soyle,sizi savundum de yamayi verir,vermediyse👍😁

• quote:

Daha hangi grup,hangi yamalari neden ucretli yada ucretsiz onu bile bilmiyorsun.bide snaa laf anlatiyoruz.hayde sabah is var senle ugrasamam👍
    Hayırlı işler kardeş patronuna/sorumluna selamlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 30 Temmuz 2020; 1:12:19 >
  • quote:

Ariyan devasinida bulur,belasini da.hayde senlede tartisacak vaktim yok.sc ye git,walkur e soyle,sizi savundum de yamayi verir,vermediyse👍😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus Muharrem

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    aha geldi başka bir fakir :d beleş mezar var gel
  • Kadınlar bile böyle sakız gibi uzatmıyorlar konuyu malum kişiye sorum gerçi ceza yemiş bi hafta kadar. Fiyatlandırma politikasına lafım yok kendi ayaklarına sıktı çeviri grubu. Sana gelince yama en başından beri ücretli çıkacağı belliydi son dakika ücretli olacağı söylenmedi, sormazlar mı adama yama çıkana kadar aklın neredeydi? Bitince mi şikayet edesin tuttu? Bu bi haftalık cezanda bolca düşünme vaktin olur çıkar şapkanı başını öne eğ otur düşün.

• Bloklama için muhteşem bir konu başlığı olmuş. Okuyorsun, bloklayıp geçiyorsun. Güzel bir hizmet.
  • Erol yine şutlanmış
  • Şu yamayı el altından dağıtın da sevaba girin. Biz de olması gerektiği gibi beleş yamayla oynayalım. Selam ve dua ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedwave -- 30 Temmuz 2020; 11:36:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Gönüllü yama yapan insanlar ahan senin bu yorumlarını okuyorlar uğraşıp hayatının değerli zamanlarını sen Türkçe oyna diye çeviri yapacaklarını mı sanıyorsun? Geçti kardeş geçti o günler.

Alıntıları Göster
    Hocam onun gonullu dediği translate yamalar

• Yamanın çıkmayacak olması gerçekten kötü bir durum.

Ama "Yama çıkınca ben satın alacağım, sende 6 ay 1 yıl bedava olmasını bekleyeceksin, pis fakir." gibisinden yorum yapan, rekabetçi bir oyun oynadığını zanneden troller yüzünden böyle oldu.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.