Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.557
Cevap
11
Favori
75.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • John hoca yazık sana sen kimin gazına geliyorsun anlamıyorum. Sadece senin mesajların silinmiş gibi konuşuyorsun benim 10 küsur mesajım silindi son 2 haftada ekipte olup 3 hafta banlanan vardı :) ayrıca donanım haberdeki moderatör discord grubunda herhangi bir ban yetkisine sahip yönetici ve ya moderatör değil. Bir ara yama testerıydı kendisi yani kendin kurup kendin oynamışın. Bı kafanı rahatlat hayat yama değil zaten bu saatten sonra donanım haberde yama görmeyiz son 2 haftadır yeni bir yama konusu olmadığı gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyarli arkadaslari gorunce.canim vatanim bir gun ayaga kalkacak eminim.nerde haksizlik suc var ise.pat ordalar👏👏👏👏👏

• Bosverin arkadaslar 20 yildan beri pc oyunlari icindeyim,100lerce turkce yamali oyun oynadim.hepside ucretsizdi👍nezaman bu ananyomus cikti tum yamalar birden ucretli oldu.
    Gerekli yerlere hic durmadan bildirelim ki.yok olup gitsin bitsin bu ucret olaylari.
    Belki 3.5 ay duraksama olur.sonra nasilki 20 yildan beri yamalar gonullu yapildi ise yine yapilir👍

• quote:

Orijinalden alıntı: muzomamba2410

Bu mesaj silindi.
    5 msli ananyomus face hesap😁😁😁
    Fakirim hemde cok.cok az maddiyatim duzelse 4k monitore ihtiyacim var.2k biraz piksel piksel sanki😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Bosverin arkadaslar 20 yildan beri pc oyunlari icindeyim,100lerce turkce yamali oyun oynadim.hepside ucretsizdi👍nezaman bu ananyomus cikti tum yamalar birden ucretli oldu.
    Gerekli yerlere hic durmadan bildirelim ki.yok olup gitsin bitsin bu ucret olaylari.
    Belki 3.5 ay duraksama olur.sonra nasilki 20 yildan beri yamalar gonullu yapildi ise yine yapilir👍
    Gönüllü yama yapan insanlar ahan senin bu yorumlarını okuyorlar uğraşıp hayatının değerli zamanlarını sen Türkçe oyna diye çeviri yapacaklarını mı sanıyorsun? Geçti kardeş geçti o günler.

• Konuya gelen cevaplar çok garip. Yasal olmayan bir şekilde çeviri yapılıp yapımcı firmaların izni olmadan yama satma durumu söz konusu ve bütün forum bu olayı savunuyor. Bence ingilizce öğrenirseniz böyle saçma işlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Gönüllü yama yapan insanlar ahan senin bu yorumlarını okuyorlar uğraşıp hayatının değerli zamanlarını sen Türkçe oyna diye çeviri yapacaklarını mı sanıyorsun? Geçti kardeş geçti o günler.

Alıntıları Göster
    adam o çeviriyi kendini geliştirmek, tatmin etmek, keyif almak için yapıyor. yapıyordu, yine yapacaklar çıkacaktır. senin gibiler de o zaman bu adamların yamalarını kullanmasınlar.

adam diyorki 20 yıldır çeviri var kardeşim ve gönül işi, bu da diyor ki bu saatten sonra olmaz. komik misin? 3-5 kişi yüzünden bir daha çıkmayacak mı sanıyorsun sen. Tamam rdr2 çıkmayacak ama o kadar.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.