Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.550
Cevap
13
Favori
97.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 365
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-9BF23F064 (84 mesaj) ugrpkr (66 mesaj) Winter Is Coming (44 mesaj) XBlades (35 mesaj) kullaniciadi12 (35 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (945 mesaj) Mobil (433 mesaj) Mini (45 mesaj) Uygulama (127 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    773 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciadi12

Xbox gamepad aldığımda “bir kola 700tl verilir mi yeaa” diyen adam rdr2 konusunda bana ölücü, beleşçi, fakir, ben alıyım sana yamayı, babandan harçlık mı alamadın vs. vs. dedi o yüzden ben takmıyorum artık fazla kim ne dedi diye. Meramımızı grup gayet net anladı, gerisi pek önemli değil.
    https://forum.donanimhaber.com/control-100-turkce-yama-the-foundation-dlc-cevirisi-cikti-anonymous-ceviri--139763145-19

Bu sayfaya herkes bakarsa bu oyun bende olmadığı halde sırf guruba destek olmak için bu yamayı satın aldığımı gösteren mesajı görürsünüz.

Konunun tamamına bakarsanız bu kezde bu gurubu eleştirdiğim yerleri ve ne için eleştirdiğimide açıkça görürsünüz.

Bu boş boğaz ve bunu artılayan tayfasının söylediğinin aksine ben ne beleşçiyim ne de birilerinin fanatiğiyim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    612 Mesaj
    Sırf bozguncu tiplerin yorumlarına dikkat ediyorum. Yok yamayı satın aldım yok şöyle yaptım destek oldum diyerek duygu sömürüsü yapıyorlar. Anonymous çeviriye yapılan yorumların yüzde 90nını görmedik sanki herkes baskı ve sanal zorbalık yaptı bu adamlara. Haksızsınız edebiniz terbiyeniz varsa biraz sagduyulu düşünün ve yanlış yaptıgınızı kabul edin. Anonymous çeviri grubu rdr2 yaması için ücret alınmayacak demişti ve sonra ücret istediler yani adamlar haksızdı ama sizin yaptıgınız sanal zorbalık ve yalan yanlış fitne saçan sözde bilgi verici yorumlardan sonra adamlar haklı oldular. Haklıyken haksız duruma düştünüz. Üstüne bir de forum yönetimi sizin gibi sanal zorbalara destek verirken size haddinizi bildiren ben gibi insanların yorumlarını siliyor yazık gerçekten.

Orijinalden alıntı: harunefetr

Sırf bozguncu tiplerin yorumlarına dikkat ediyorum. Yok yamayı satın aldım yok şöyle yaptım destek oldum diyerek duygu sömürüsü yapıyorlar. Anonymous çeviriye yapılan yorumların yüzde 90nını görmedik sanki herkes baskı ve sanal zorbalık yaptı bu adamlara. Haksızsınız edebiniz terbiyeniz varsa biraz sagduyulu düşünün ve yanlış yaptıgınızı kabul edin. Anonymous çeviri grubu rdr2 yaması için ücret alınmayacak demişti ve sonra ücret istediler yani adamlar haksızdı ama sizin yaptıgınız sanal zorbalık ve yalan yanlış fitne saçan sözde bilgi verici yorumlardan sonra adamlar haklı oldular. Haklıyken haksız duruma düştünüz. Üstüne bir de forum yönetimi sizin gibi sanal zorbalara destek verirken size haddinizi bildiren ben gibi insanların yorumlarını siliyor yazık gerçekten.
    ne zaman ücret alınmayacak denildi?

• Yarbay
    3399 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: haluk_sagun

ne zaman ücret alınmayacak denildi?

Alıntıları Göster
    @harunefetr adam 3. mesajını sana soru sormak için harcadı değerini bilmelisin.
    |
    |
    Bahsedilenler: harunefetr
    sitelerindeki diğer yamaların ücretlerini kaldırmışlar gözükmesin diye.Onlarıda şikayet edelim firmalara

Orijinalden alıntı: mikropadam5555

sitelerindeki diğer yamaların ücretlerini kaldırmışlar gözükmesin diye.Onlarıda şikayet edelim firmalara
    Aynı ekibin ücretsiz çevirdiği civ 6 yamasını da şikayet et ölücülük bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 29 Temmuz 2020; 9:29:47 >

Nickname inin hakkını veriyorsun tebrik ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Asus Rog Strix B550-E Gaming // Ryzen 7 3700x // Xfx Rx5700xt Thicc 3 // Gskill TridentZ Neo Ddr4 3800mhz Cl16 2x16 // Aigo Darkflash Tracer Dt-240 Liquid // Samsung 970 Evo Plus 500gb m2 // WD Blue 1TB 7200rpm 64mb 3,5" sata3 hdd // Pioneer APS-SL3N 240gb sata3 ssd + Seagate Barracuda 2TB 7200rpm 256mb 3,5" sata3 hdd (StoreMI) // Corsair Rm1000x // Xigmatek Overtake 10x120mm // Gamepower Gpr24c1ms144 curved 144hz 1ms
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Katiliyorum.1 kisi hazir metin ayarlasin ozelden link vs yollasin sikayet edelim.zamaninda burda bidir bidir konusma sikayet et demislerdi👍

Ahaha kolay bir metin hazırlayabilecek ingilizcen de mi yok bir de yamaları şikayet ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 29 Temmuz 2020; 9:31:47 >
    |
    |
    Erol abacı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Sasua

Aynı ekibin ücretsiz çevirdiği civ 6 yamasını da şikayet et ölücülük bedava

Alıntıları Göster
    köylü kurnazlığı yapmadan önce destekliyordum.Parasını verip wd2 yamasını bile almıştım.Sonra bedava oldu zaten.Hepsini tek tek şikayet edicem

• Teğmen
    232 Mesaj
    quote:

köylü kurnazlığı yapmadan önce destekliyordum.Parasını verip wd2 yamasını bile almıştım.Sonra bedava oldu zaten.Hepsini tek tek şikayet edicem

Alıntıları Göster
    Aynen kardeşim köylü kurnazlığı 7 ay 2 milyon çeviri yapıp kişi başı 300-350 lira kazanmak aynen

|
    |
    Şikayeti doğru bulmuyorum ama şikayet edene de yanlış yapıyorsunuz diyemem çünkü ücretli çeviri şakşakçıları insanlara gidin şikayet edin kimse sizi takmaz diyerek çok tahrik edici konuştular sonuç olarak şikayet edildiler ve herkes gördü ki gayette takıyorlarmış.

Konunun bendeki özeti: Ücretli çeviri yapan proje liderleri işi paraya döktü yetmedi fiyat arttırdılar yetmedi saçma sapan koruma programlarıyla para verip satın alanları madur ettiler.

Gerek şakşakçı tayfanın milleti kışkırtması gerekse proje yönetenlerin insanlara tavır yapıp ego kasması yüzünden onlarca çevirmenin emeği çöp oldu.

Bu işte en büyük madur yukardaki gibi ezbere boş boş konuşup millete had bildirdiğini sanıp yamalardan olduk diye zırlayan tipler değil günlerce aylarca saatler boyu çeviri yapan çevirmenlerdir.
    |
    |
    Adamın biri hakkın rahmetine kavuşmuş. Gühahları ağır basmış olacak ki, cehenneme düşmüş. Cehennemde, yanlarında ülke adı yazan kocaman birer kazan, her kazanın başında da birer zebani varmış. Kazanda kavrulup duranlardan kazara başını çıkarabilen olursa, zebani elindeki dev sopayla onu aşağıya itermiş. Bir tek, yanında “Türkiye” yazan kazanın başında zebani durmuyormuş. Bizim adam kendi kazanına atılmadan zebanilerden birine sormuş: “O kazanın başında niye zebani yok?” Zebani demiş ki: “Türkiye’den gelenleri kendi hallerine bırakıyoruz, aralarından sivrilen olursa diğerleri onu hemen bacaklarından aşağı çekiyorlar.”

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-TakeTwo_Hayran_Yapimi_GTA_San_Andreas_Remake_Fragmanini_Kaldirtti-103389.htm

Hadi bakayım sıra sıra geliyor yakında gta5 ücretsiz yama

|
    |
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.