Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ShizzLePoweR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.550
Cevap
13
Favori
97.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 365
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-9BF23F064 (84 mesaj) ugrpkr (66 mesaj) Winter Is Coming (44 mesaj) XBlades (35 mesaj) kullaniciadi12 (35 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (945 mesaj) Mobil (433 mesaj) Mini (45 mesaj) Uygulama (127 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    211 Mesaj

Gülünecek bir durum oldugunu zannetmiyorum. Söyleyin biz de gülelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ugrpkr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

Gülünecek bir durum oldugunu zannetmiyorum. Söyleyin biz de gülelim.
    Sana gülmedim zaten sadece seni alıntıladım tehdit mi ediyorsun cümlesine gülmüştüm oysaki

|
    |
    Asus Rog Strix B550-E Gaming // Ryzen 7 3700x // Xfx Rx5700xt Thicc 3 // Gskill TridentZ Neo Ddr4 3800mhz Cl16 2x16 // Aigo Darkflash Tracer Dt-240 Liquid // Samsung 970 Evo Plus 500gb m2 // WD Blue 1TB 7200rpm 64mb 3,5" sata3 hdd // Pioneer APS-SL3N 240gb sata3 ssd + Seagate Barracuda 2TB 7200rpm 256mb 3,5" sata3 hdd (StoreMI) // Corsair Rm1000x // Xigmatek Overtake 10x120mm // Gamepower Gpr24c1ms144 curved 144hz 1ms
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Kütahyada değiliz. İstanbuldayız. Ben yama işiyle spor işini karıştırmıyorum. O başka bu başka. İkisi de birer hizmet sonucunda...
    Kiyas yapiyorsan.ozmaan git spor salonuna.hic ozel hoca falan tutma.duz uyelik yap.salonda en eski yani bilgili olan 3.5 arkadas hemen yaniniza gelir.arkadaslar yanlis calisiyorsunuz.soyle yapin boyle beslenin diyerek.
    Vatana millete hizmet ucretsizdir.deneyip gorebilirsin😁😁

Anlamadığım bir şey var ücretli yapmak suç filan diyorsun translate için kendini yırttın.Bu da suç değil mi o vakit.

|
    |

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Anlamadığım bir şey var ücretli yapmak suç filan diyorsun translate için kendini yırttın.Bu da suç değil mi o vakit.
    Suc tabiki.bak nasilda biliyorsun kendimi.yirttim.2 yil boyunca.acaba kimler karsi cikti tranlate yamalara 2yil boyunca.hele gecen yil anketi ben actirdim.40 yada 50 kere anket yapilsin diyerek konu aca aca

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Suc tabiki.bak nasilda biliyorsun kendimi.yirttim.2 yil boyunca.acaba kimler karsi cikti tranlate yamalara 2yil boyunca.hele gecen yil anketi ben actirdim.40 yada 50 kere anket yapilsin diyerek konu aca aca

Alıntıları Göster
    Öyleyse adamlara niye karışıyorsun alma yamalarını gitsin bir süre sonra zaten ücretsiz oluyor zaten.Bu kadar yaygaraya gerek yok forumun tadı kaçtı valla.
    k

Öyleyse adamlara niye karışıyorsun alma yamalarını gitsin bir süre sonra zaten ücretsiz oluyor zaten.Bu kadar yaygaraya gerek yok forumun tadı kaçtı valla.
    k

Alıntıları Göster
    Bir sure sonra ucretsiz olmuyor.animus grubu bir sure sonra ucretsiz yayinmiyor.anayomus sonsuza(kirilincaya)kadar ucretli yamalari

Bir sure sonra ucretsiz olmuyor.animus grubu bir sure sonra ucretsiz yayinmiyor.anayomus sonsuza(kirilincaya)kadar ucretli yamalari

Alıntıları Göster
    Ucretli yamalara neden karisiyorum.translate yama anketinde sence yada sizce ananyomus grubu.hayir demedimi.2yildir translateye karsi cikanlar.ucretli yama cikaranlar.eee ozaman ben neden onlari sikayet etmeyeyim.diyorsunkj alma yamalari olsun bitsin.
    Onlar translate yama cikmasina neden takinti yaptilar?
    Neden her konu actigimda yerden yere vurdular?
    Kullanmasinlar olsun bitsin👍

• Teğmen
    211 Mesaj

Ben ne anlatıyorum. Sen ne anlatıyorsun. Anlatmak istediğimi anlamadın. Bunun bilgi birikimi ile alakası yok. Bak 2 dk da kaçtın. Sen daha baştan pes ettin. Sana dolaylı yoldan bir şeyler anlatmaya çalıştım sen anlamadın.
    RDR2 yamasının iptali şikayet olayı falan değil. Hiç bir oyun yapımcısı şikayet edilip 3-4 gün içinde geri dönüş yapmaz. Altında başka nedenler var. RE4 remake yapan bir grup vardı. Bu grup bu çalışmaya başladıktan sonra tam 1 ay sonra Capcom tarafından durduruldu. Yani, lokalizasyon çalışmasının hiç bir şekilde önüne ket vurulduğu yok. Ki, bu oyun daja kırılmadı. Yani oyunu satın almadıktan sonra yamayı kullanamazsın. Burada, senin gibi üyelerin agresif tavırları yüzünden bu yama çıkmadan iptal oldu. Anonymous grubunun çevirdiği diğer 2 oyun çevirisi olan Deus Ex ve Horizon Zero down sence neden yayınlanmadı. Horizon çevirisi bitti. Yayınlayabilirdi grıiup, hem de ücretli bir şekilde. Ama bak o iki yamadan bir haber yok.
    BU siteden: Ucrew, Animus, Anonymous, Trgamestudios gibi siteler haricinde benim gibi tek takılıp çeviri yapanlarda çekildi.
    Translate bölüm istediniz, bu da yapıldı. Artık oradan istekte bulunun.
    Sana bir örnek vereyim, istersen araştır.
    Zonegames ru diye bir Rus sitesi var. Bu sitede, Rusya'daki tüm çeviri gruplarının birer bölümü var. Gruplar, istedikleri oyunları çeviriyorlar. X grubunun çevirdiği oyunu diğer gruplar girişmiyorlar.
    Yamayı satmak isteyen grup, satabiliyor. Hiç bir kişi de gidip şikayet edicem demiyor. Çünkü, korsan oyunculuğun en çok oldupu ülkelerden biri Rusya.
    Buraya bakın. Sayfalarca tartışmalar...
    Anlatmak istediğim, senin diline destek vermeyen oyun firmalarına mail atıp, serzenişte bulunacağınıza buradaki ücretli yama satan gruplara kızıyorsunuz ve tepki veriyorsunuz. Bu zamanda kimse kimseye ücretsiz bir şey vermek zorunluluğu yok. Ayrıca oyunu çeviren grup bu işten milyonlar kazanmıyorlar. Bugün, arkadaşınla yada bir sevgilinle kafeye 2 bardak çay içmeye git. 40 lira hesap geliyor. Bir paket sigara 20 lira. Bu mu tepkiniz? İçmeyiver bir gün sigara yada gezmeyiver. Bu karşındaki insana saygıdır, sağladığın maddi anlamdaki desteğin..
    Millet, çevirmenin yada grubun kazanacağı ve alacağı parayı hesaplama derdine düşmüş. Vergi veriyor musun diyen var. Düşüneceğiz bunlar kaldıysa, sen sağ ben selamet derim.
    Bak, sana spordan bahsetmiştim. Yardımcı olur musun diye. Sen, spor salonuna git. O yardım eder, bu yardım eder diyorsun. Yani anlayacağın, nasıl kaçarım derdindesin. İnan seninle, aynı şehirde olsak, beraber spora gitsek en fazla 1 hafta yardım edersin. Sonra, işim var gücüm var. Bugün hastayım, bugün erken geldim, bugün geç geldim gibi durumlar ortaya çıkacak. Nereden biliyorum. Zaten sporun içinde olan bir insanım. Şimdi dersin, benimle kafa mı buluyorsun diye? Hayır, sana dolaylı yoldan bir şeyler anlatabilmekti derdim. Tabi bu yazdıklarımı anlayacak kadar kasların kadar aklını geliştirdi sen ne demek istediğimi anlarsın.
    İyi günler, iyi forumlar...

|
    |
    Erol abacı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    671 Mesaj
    quote:

Ucretli yamalara neden karisiyorum.translate yama anketinde sence yada sizce ananyomus grubu.hayir demedimi.2yildir translateye karsi cikanlar.ucretli yama cikaranlar.eee ozaman ben neden onlari sikayet etmeyeyim.diyorsunkj alma yamalari olsun bitsin.
    Onlar translate yama cikmasina neden takinti yaptilar?
    Neden her konu actigimda yerden yere vurdular?
    Kullanmasinlar olsun bitsin👍

Alıntıları Göster
    Bak beni az çok bilirsin yada bilmezsin 14 tane yama yayınladım.Bunların 11 tanesi normal yama 3 tane translate ve hepsi ücretsiz.Şimdi ben ücretli yamayada translate yamayada karşı çıkmıyorum herkes özgürce içerik üretsin millet bundan faydalansın ama bu işi hiç bilmeyenler yada bildiğini zannedenler tarafından işin suyu iyice çıkarıldı.Şikayetler tehditler hakaretler havada uçuşuyor.Bu ortamda kimse bir iş çıkarmıyor yada çıkarmak istemiyor.Herkes birbirini bir salsın artık ya.

• Yarbay
    13832 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Makarnacı321

Bunların inan umurunda bile değil. Adamlar pubg mobile, cs go lol kitlesi zaten. Rdr, mass efect, dragon age v.b oyunlari zaten oynamazlar çoğu. Hele de zaten son zamanlarda bu oyunların kolayına korsana düşmemesi bu kitleyi tamamen bu oyunlardan uzaklaştırdı.

Olan cidden bu oyunlari seven
    Her anından zevk alan
    Ve o zevki Türkçe Yama ile doruklarda yasamak (biraz abartı oldu sanki ) isteyen bizlere oldu.

Bunlarda 3 5 tırt oyunla uğraşa dursun.
    ufff ne yazmışsın öyle bee, fena oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 27 Temmuz 2020; 16:32:39 >
    |
    |

2 Not

Arkadas senin ne demek istedigini cok cok ii anladim.
    Ama lutfen.zekadan vs vs girmiyelim hakaret asagilama insanlarda sadece daha cok on yargi uyandirir.
    1 ben senden sporda yardim etmem demedim.hatta yukarda bolca ornek verdim.herhangi bir spor salonuna git benim gibi her amator sporcu seve seve hata birazda kendine motivasyonu artmis sekilde sana ve senin gibi ,tabiri caizse kendisinden az bilgili spora yeni baslayan arkadaslara hocalik yapmaya bayiliriz.sahsen ben ogleyim.alt komsumun oglu var 17 yasinda cocukla.cocuk olup 3.5 kisi ayni setlere sirayla giriyoruz.
    2 tekrar tekrar anlayiyorum.anlamaya calis lutfen,hak ver demiyorum👍ama anla neden boyle tepkiliyim.
    Ben tam 2 yildir translate yama bolumu actirmaya calistim burda.defalarca anket yapilmasi icin tartistim genelde(ucretli)ceviri kesimiyle.
    Simdi sana sorayim.en son anket 320 kisi evet dedi.heralde 350civari hayir dedi.bu hayir diyenler ucretli yama gruolari ve yandaslari tabiri caizse.
    Ee simdi soruyorum.2 yilda actigim her translate konusunda yerden yere vuran.edilmedik hakaret vs dh kanunlari geregi hemen konularimj sildiren.ve ceza vs aldiran o kisileri.
    BEN NEDEN SIKAYET ETMIYEYIM

|
    |
    kuiks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 Not
    quote:

Bak beni az çok bilirsin yada bilmezsin 14 tane yama yayınladım.Bunların 11 tanesi normal yama 3 tane translate ve hepsi ücretsiz.Şimdi ben ücretli yamayada translate yamayada karşı çıkmıyorum herkes özgürce içerik üretsin millet bundan faydalansın ama bu işi hiç bilmeyenler yada bildiğini zannedenler tarafından işin suyu iyice çıkarıldı.Şikayetler tehditler hakaretler havada uçuşuyor.Bu ortamda kimse bir iş çıkarmıyor yada çıkarmak istemiyor.Herkes birbirini bir salsın artık ya.

Alıntıları Göster
    Seni biliyorum.hicbir yamani kullanmadigim halde konularina girip tebrik ediyorum motivasyon icin.
    Bu ananyomus grubunun ayni senin gibi dusunmesi lazim.kim ne uretiyorsa uretsin.translate.ucretli.ucrersiz.
    Ozaman basimin ustunde yeri her zaman olur.
    Eminim bircok karsi cikaninda.
    Ve kendi fikirim en buyuk hatalari yamalari sonsuza(kirilincaya)kadar ucretli sunmalari.animus grubunu ornek alabilirler.3.5 ay sonra ucrersiz herkeze acik olabilir.hic kimse ozaman sikayetci olmaz gibi.
    Simdi diyeceklerki ölücü yav arkadas bende buna ayar oluyorum🤷‍🤷

|
    |

• Teğmen
    211 Mesaj

Şimdi senin aklına yatıyor mu bu hayır oyu verenlerin ücretli yamalar satan gruplardan olduklarını? İspat edebilir misin? Hepsi birer varsayım.
    Translate yama ile oyun oynayacağına hiç oynama. Bir çevirmen olarak saatlerce bir cümlenin anlamını araştırıyorum. Translate ise koy, çeviri aracına, çevirsin onu kullan. Bak örnek verdim. Rusyada ki o siteyi. O sitede translate yama diye bir bölüm yok. Çünkü, hiç bir Rus oyuncu istemiyor translate çeviriyi. Adamlar çeviriyi artık aşmışlar. Oyuna dublaj yapıyorlar. Ve bunu stüdyo ortamında yapıyorlar. Ve bu dublajı satıyorlar. Siz burada text çevirisinin ücretine kızıyorsunuz.
    BU sitedeki tüm konu içeriklerinden konuları kaldırdım. Ben gibi ücretsiz yamalar çıkaran birisi bile bu son yaşanan olaylardan etkileniyor, başlayacak olanları bile başlamadan vazgeçirtir. O sitenin oluşumunu DH yapamadı. Sorun bu.
    Şu anda çıkaracağım tüm yamaları Trgamestudios sitesinde yayınlıyorum ve yayınlayacağım.
    Anlatmak istediğim seni aşağılama niteliğinde değil. Ama artık, böyle giderse yama işiyle uğraşacak kimse kalmayacak. Translate bile... Ki, ben translate yamaya karşıyım.
    Ha, sen halen parasındaysan, 1 ay protein tozu kullanma. Parasını git bu şekilde yama satan gruplardan yama al. Hem destek sağlamış olursun, hem de böbreklerin 1 ay temizlenir. Kimyevi maddeler vücuduna girmemiş olur.
    Söyleyeceklerim bu kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuiks -- 27 Temmuz 2020; 16:55:55 >
    |
    |
    Erol abacı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 Not
    quote:

Şimdi senin aklına yatıyor mu bu hayır oyu verenlerin ücretli yamalar satan gruplardan olduklarını? İspat edebilir misin? Hepsi birer varsayım.
    Translate yama ile oyun oynayacağına hiç oynama. Bir çevirmen olarak saatlerce bir cümlenin anlamını araştırıyorum. Translate ise koy, çeviri aracına, çevirsin onu kullan. Bak örnek verdim. Rusyada ki o siteyi. O sitede translate yama diye bir bölüm yok. Çünkü, hiç bir Rus oyuncu istemiyor translate çeviriyi. Adamlar çeviriyi artık aşmışlar. Oyuna dublaj yapıyorlar. Ve bunu stüdyo ortamında yapıyorlar. Ve bu dublajı satıyorlar. Siz burada text çevirisinin ücretine kızıyorsunuz.
    BU sitedeki tüm konu içeriklerinden konuları kaldırdım. Ben gibi ücretsiz yamalar çıkaran birisi bile bu son yaşanan olaylardan etkileniyor, başlayacak olanları bile başlamadan vazgeçirtir. O sitenin oluşumunu DH yapamadı. Sorun bu.
    Şu anda çıkaracağım tüm yamaları Trgamestudios sitesinde yayınlıyorum ve yayınlayacağım.
    Anlatmak istediğim seni aşağılama niteliğinde değil. Ama artık, böyle giderse yama işiyle uğraşacak kimse kalmayacak. Translate bile... Ki, ben translate yamaya karşıyım.
    Ha, sen halen parasındaysan, 1 ay protein tozu kullanma. Parasını git bu şekilde yama satan gruplardan yama al. Hem destek sağlamış olursun, hem de böbreklerin 1 ay temizlenir. Kimyevi maddeler vücuduna girmemiş olur.
    Söyleyeceklerim bu kadar...
    1. 350 civari hayir oyu verildi.animus,anayomus.u crew.sahsen bizzat ben tartistim.zira translate konusunu durup durup gundeme cikaran bendim.bu demek oluyorki bu 3 grup ankette hayir oyu verdi.
    2. O ornek verdigin rus sitesinde translate bolumu olmamasinin nedeninj kendin acikkamassin.hic kimse istemiyor diyerek.ama burda 320 kjsi evet translate ceviri olsun diyerek oy verdi.insanlarin secme hakki var.
    3. Protein tozu (450tl)yada baska bir seye para verip vermemek benim secimim.simdi hic oluyormu.toz yerine git yamaya para ver karacigerin vs dinlensin🤷‍🤷
    4. Sonuc olarak isteyen istedigi yamayi cikarip kullanmali.hatta bu iste tecrube sahibi saglam gruplar on ayak olmali(translate)dahil.ozaman hic kimsenin sorunu kalmaz.rdr 2 dusun bakalim translate yamasi var.bu kadar tepki olurmuydu.isteyen para verir kaliteli hizmet alirdi.isteyen yok ben para vermem yada veremem diyen translte oynar gecerdi.hatta cokta iii olurdu🤷

|
    |

• Yüzbaşı
    378 Mesaj
    bu konu niye hala gündemde la.adamlar gitti işte,beleşçiye yama yok,neyi tartışıyorsunuz? işsiz misiniz ergen mi?
    |
    |

-oscar wilde
  • Yarbay
    10946 Mesaj
    Bu işte para var ama dh ye bağlı olmamaları lazım

|
    |

Kiyas yapiyorsan.ozmaan git spor salonuna.hic ozel hoca falan tutma.duz uyelik yap.salonda en eski yani bilgili olan 3.5 arkadas hemen yaniniza gelir.arkadaslar yanlis calisiyorsunuz.soyle yapin boyle beslenin diyerek.
    Vatana millete hizmet ucretsizdir.deneyip gorebilirsin😁😁

Alıntıları Göster
    Hocam adam ne anlatıyor sen ne anlatıyorsun . Yanlış mı alıntı yapıyorsunuz anlamadım ki. Bu arada 3 haftadır kol çalışıyorum gelişme yok denecek kadar az beslenme ile ilgili olabilir mi

|
    |
Reklamlar
SEO
Bitcoin
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.