Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
44
Favori
178.153
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de tv de bluetooth var diye heveslenerek aldım ama tv bluetooth kulaklıkları görmüyormuş.

pahalı olmayan (30 liraya da var 800 liraya da), iş görecek bluetooth transmitter tavsiyelerini ben de bekliyorum kullananlardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alamayanlar çok dert etmesin bence tekrar indirime girecektir. Hatta 100 TL daha fazla verip aktif gürültü önleyicisi bulunan bu modeli almak çok daha mantıklı

TRY 288.93 35%OFF | Anker Soundcore Life Q20 Hybrid Active Noise Cancelling Headphones, Wireless Over Ear Bluetooth Headphones
    https://star.aliexpress.com/share/share.htm?rdtUrl=https%253A%252F%252Fwww.aliexpress.com%252Fitem%252F4000263340113%252F4000263340113.html%253Fmb%253DqzNbw76bb5jJmED%2526srcSns%253DCopy%252520to%252520Clipboard%2526tid%253Dwhite_backgroup_101&image=U25c478472f9e4238a48e06b0d5c4ad74R.jpg&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+288.93++35%2525OFF+%257C+Anker+Soundcore+Life+Q20+Hybrid+Active+Noise+Cancelling+Headphones%252C+Wireless+Over+Ear+Bluetooth+Headphones&platform=AE&tt=sns_Copy&aff_platform=default&cpt=1575376356387&sk=bmvl8UBPz&aff_trace_key=3e48e2cfeb5345c7a66c584a04881632-1575376356387-04583-bmvl8UBPz&terminal_id=aa517441a59348a9a3abd2c1a20b40ac

Aynı ürün Hepsiburada da 700 TL

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q20-bluetooth-kablosuz-kulaklik-aktif-gurultu-onleyici-anc-40-saate-varan-sarj-suresi-siyah-a3025-p-HBV00000O1ILS?magaza=Hepsiburada

Zaten bu aralar Hepsiburada ile Aliexpress teslimat süresi konusunda çok farklı değiller hatta Aliexpress daha erken gönderebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shamsheytani -- 3 Aralık 2019; 15:35:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: shamsheytani

Alamayanlar çok dert etmesin bence tekrar indirime girecektir. Hatta 100 TL daha fazla verip aktif gürültü önleyicisi bulunan bu modeli almak çok daha mantıklı

TRY 288.93 35%OFF | Anker Soundcore Life Q20 Hybrid Active Noise Cancelling Headphones, Wireless Over Ear Bluetooth Headphones
    https://star.aliexpress.com/share/share.htm?rdtUrl=https%253A%252F%252Fwww.aliexpress.com%252Fitem%252F4000263340113%252F4000263340113.html%253Fmb%253DqzNbw76bb5jJmED%2526srcSns%253DCopy%252520to%252520Clipboard%2526tid%253Dwhite_backgroup_101&image=U25c478472f9e4238a48e06b0d5c4ad74R.jpg&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+288.93++35%2525OFF+%257C+Anker+Soundcore+Life+Q20+Hybrid+Active+Noise+Cancelling+Headphones%252C+Wireless+Over+Ear+Bluetooth+Headphones&platform=AE&tt=sns_Copy&aff_platform=default&cpt=1575376356387&sk=bmvl8UBPz&aff_trace_key=3e48e2cfeb5345c7a66c584a04881632-1575376356387-04583-bmvl8UBPz&terminal_id=aa517441a59348a9a3abd2c1a20b40ac

Aynı ürün Hepsiburada da 700 TL

https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q20-bluetooth-kablosuz-kulaklik-aktif-gurultu-onleyici-anc-40-saate-varan-sarj-suresi-siyah-a3025-p-HBV00000O1ILS?magaza=Hepsiburada

Zaten bu aralar Hepsiburada ile Aliexpress teslimat süresi konusunda çok farklı değiller hatta Aliexpress daha erken gönderebilir
    ANC 'li model hepsiburada 'da 499TL 'ye satıldı. Soundcore neo kullandığım için fazladan birtane daha almak istemedim. Sadece Q10 değil diğer ürünlerde indirimde oluyor, sıkı takip etmeniz lazım. İndirimsiz rakamlara yaklaşmak mantıklı değil.

• 01taklamakan01 0 kullanıcısına yanıt
    Samsung tv’de kullaniyorum sorun cikmiyor. Sadece ses ayari cok dusuk.

Ama telefondan muzik dinlerken ses gercekten cok iyi. Bedavaya kulaklik aldik neredeyse.

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    samsung tvlerde oluyormuş evet ama benim tv philips. normalde tvnin bluetoothu var ama sadece mouse klavye gibi şeyleri kullanabiliyormuşuz.

• Arkadaşlar almak isteyen varsa arkadaşıma aldığım bir tane kapalı kutu var. Bursa içi elden aynı fiyata verebilirim.Boşuna Hepsiburada depoya dönmesin.

• Kulaklığı MacBook Pro'ya bağlarken sıkıntı yaşıyorum. Bluetooth seçeneklerinde kulakligi seçtiğimde baglandi yazıyor ama cihazın adının yanında bir çark donuyor. Biraz bekledikten sonra da baglanti başarısız hatası veriyor. Defalarca denedigim zaman birkac defa bağlanmayı başardım ama ilk seferde asla baglanmiyor. Benden başka Macbook kullanıp baglanti sorunu yaşayan var mı?

• travel-master kullanıcısına yanıt
    Ben de 21 kasımda aldım Yoğunluktan olsa gerek 30 kasımda geldi.
    İlk defa kulaklıkda bu kadar yüksek bas duydum.Ekstra bas ayarı var açmanıza gerek yok.
    Kablolu veya kablosuz aynı kalite sesi veriyor.
    Sanki evde anfi açık gibi ses hissi veriyor.
    Kulaklık açılınca pil durumunu veya bas açıp kapadığınızda önemli bilgileri eng kadın sesli söylüyor.
    Pili dolu geliyor. Notebook USB ye taktım 1 saatte ful şarj oldu.
    Aktif gürültü önleme yok ama ihtiyaç da yok.
    Çünki kulağı tamamen kapadığı için kafanızda iken müzik olsun veya olmasın dışardan ses almıyor dışarıya da ses vermiyor.
    Kulaktan çıkartınca diğer insanlar sesi duyuyor.
    Uzun kullanımda sanki biraz terleme yapıyor gibi, sıkı geldi bana.
    Win 10 Notebook ve Xiaomi redmi 6 tel anında gördü çalıştı.
    Bir de saklama kutusu olsa iyi olurmuş.
    Ben ambalajından cıkan şef plastik kalıbı atmadım. Onun içinde tutuyorum
    Fiyatı 300 TL altında ise alınabilir.

Kulaklıktan bir hafta önce de N11 indirimden aşağıdaki BT verici ve alıcı aparatı 200 TL ye aldım.
    Anker ve taotronics beraber kullanmak için.

https://urun.n11.com/ses-sistemleri/taotronics-tt-ba09-bluetooth-50-vericialici-dijital-optik-35m-P390835587

Yalnız bu ürünü BT olmayan tv de transmitter ile kullanmak isteyen var ise uyarayım
    Hem BT vericinin hem de kulaklığın ekranları olmadığı için göremiyorsunuz ve siz farkında olmadan etrafta açık başka cihaz varsa;
    hem BT vericisi hem de kulaklık başka aletlere bağlanmaya calısıyor ve sorun cıkıyor eşleşmiyor.
    Yani Etrafta BT yayan cihazın olmadığı bir yerde eşleştirme yapmak lazım
    Ben 15 dk uğraştım ancak eşleştirebildim.

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 4 Aralık 2019; 0:21:41 >

• Arkadaşlar Efsane Cuma'da HB den ürünü aldım. Yaklaşık 10 saat şarj ediyorum,
    Sonra Laptop'a bağlayıp birkaç dk müzik dinleme ile şarjı bitiyor.

Ben bir yerde hata mı yapıyorum, kulaklık mı arızalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01taklamakan01

ben de tv de bluetooth var diye heveslenerek aldım ama tv bluetooth kulaklıkları görmüyormuş.

pahalı olmayan (30 liraya da var 800 liraya da), iş görecek bluetooth transmitter tavsiyelerini ben de bekliyorum kullananlardan.
    ben de maalesef :)) sırf bu yüzden yeni bir android box alacağım muhtemelen . kaliteli bluetooth transmitter 140 TL civarında çünkü . uygun birşey bulursanız haberleşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Ben de 21 kasımda aldım Yoğunluktan olsa gerek 30 kasımda geldi.
    İlk defa kulaklıkda bu kadar yüksek bas duydum.Ekstra bas ayarı var açmanıza gerek yok.
    Kablolu veya kablosuz aynı kalite sesi veriyor.
    Sanki evde anfi açık gibi ses hissi veriyor.
    Kulaklık açılınca pil durumunu veya bas açıp kapadığınızda önemli bilgileri eng kadın sesli söylüyor.
    Pili dolu geliyor. Notebook USB ye taktım 1 saatte ful şarj oldu.
    Aktif gürültü önleme yok ama ihtiyaç da yok.
    Çünki kulağı tamamen kapadığı için kafanızda iken müzik olsun veya olmasın dışardan ses almıyor dışarıya da ses vermiyor.
    Kulaktan çıkartınca diğer insanlar sesi duyuyor.
    Uzun kullanımda sanki biraz terleme yapıyor gibi, sıkı geldi bana.
    Win 10 Notebook ve Xiaomi redmi 6 tel anında gördü çalıştı.
    Bir de saklama kutusu olsa iyi olurmuş.
    Ben ambalajından cıkan şef plastik kalıbı atmadım. Onun içinde tutuyorum
    Fiyatı 300 TL altında ise alınabilir.

Kulaklıktan bir hafta önce de N11 indirimden aşağıdaki BT verici ve alıcı aparatı 200 TL ye aldım.
    Anker ve taotronics beraber kullanmak için.

https://urun.n11.com/ses-sistemleri/taotronics-tt-ba09-bluetooth-50-vericialici-dijital-optik-35m-P390835587

Yalnız bu ürünü BT olmayan tv de transmitter ile kullanmak isteyen var ise uyarayım
    Hem BT vericinin hem de kulaklığın ekranları olmadığı için göremiyorsunuz ve siz farkında olmadan etrafta açık başka cihaz varsa;
    hem BT vericisi hem de kulaklık başka aletlere bağlanmaya calısıyor ve sorun cıkıyor eşleşmiyor.
    Yani Etrafta BT yayan cihazın olmadığı bir yerde eşleştirme yapmak lazım
    Ben 15 dk uğraştım ancak eşleştirebildim.

astarı yüzü geçti desenize :) xiaomi mi box almayı düşünüyorum sırf bu bluetooth mevzuuna takılmamak için .

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    TaoTronics TT-BA09
    Bu aletin açıklamasında N11 sitesinde aynı anda iki tane BT kulaklık yada hoperlör bağlayıp dinlenebildiği yazılmış. (Note 9 cihazlardaki gibi) Siz bunu denedinizmi?
  • Snr.Mete kullanıcısına yanıt
    Arızalı gibi görünüyor böyle olmaması lazım. Günlerdir şarj etmiyorum kulaklığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeautifulSwitzerland

Arızalı gibi görünüyor böyle olmaması lazım. Günlerdir şarj etmiyorum kulaklığı
    İncelenmesi için kayıt açtı HB yetkilisi.

20 iş günü incelenmesi var diyor, süreç uzayacak gibi yani.

Ne kadar süre şarj ediyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snr.Mete -- 4 Aralık 2019; 13:36:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snr.Mete

İncelenmesi için kayıt açtı HB yetkilisi.

20 iş günü incelenmesi var diyor, süreç uzayacak gibi yani.

Ne kadar süre şarj ediyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Hiç sıfıra düşürmedim ve ne kadar saj ettiğimi ölçmedim fakat. günlük 3-4 saat kullanım. 3 gündür kullanıyorum. Medium şarj'a düşmedi sanırım
  • Arkadaşım geçen Cuma saat aldı Salı günü MNG kargo ile geldi, ben kulaklığı 24 Kasım'da aldım hala gelmedi şubede bekliyor.

• Ayın 23ünde sipariş vermiştim, 10 günü geçti gelmesi arkadaşın (Beceriksiz HB sağolmasın).

Ben USB-C diye aldım. Fiyatı da uygun geldi. Önceden T500BT ve Marshall Major 1&2 kullanmıştım. Yapı olarak çöp Marshallardan bin kat daha kaliteli ve JBLden bi tık daha iyi gibi şimdilik. Ankerin kablolarına benzediyse zaten sorun yok. Zaman gösterecek.

Extra bass olayı gereksiz olmuş, mid ve tizlerden kısıyor. O kapalıyken bile basslar fazlasıyla güçlü. Midler tertemiz, en beğendiğim tarafı o oldu. Tizler biraz rahatsız edebilir çünkü sahne geniş, şarkıdaki perküsyonu rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Ben ekolayzırda ters Vye çok yakın bi ayar çektim, şimdilik basslar ilk geldiği kadar rahatsız etmiyor.

Enstrümancı tayfa için fena değil kulaklık ama basslardan dolayı techno tarzı müziğe daha yatkın, synthwave tarzı seven varsa benim gibi, kesinlikle tavsiye ederim. Sonuç olarak bu sınıfta Sony CH700e çıkana kadar rakipsiz gibi. 200e aldıysanız mükemmel. 400 için yine fena değil ama Sonye çıkabilen bunu düşünmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The KsM -- 4 Aralık 2019; 18:40:49 >

• Bu sene gelicek inşallah Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    benim de sizden 3 saat önce verilmiş hala hareket yok. şanssızlığımızdan biri hepsijet olan ilde oturmamız sanırım
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.