Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
44
Favori
178.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirim döneminde kulaklığa zam yapıyorlar 499tlyi çizip 420 yazmışlar 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rig3L kullanıcısına yanıt
    Aynısı aynı yerde bende de var. Başta biraz rahatsız etti özellikle kulaklık kulaktayken çok belli oluyor ama artık onemsemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kulaklıkta kötü diyecegim tek şey şu mavi ışığın yanıp sönmesi. Kapatmanın bir yolu yok mudur bunu? Ortam karanlıksa rahatsız edici oluyor. Ayrıca dışarıda da dikkat çekiyor.

• Raphaël kullanıcısına yanıt
    Bu tip rahatsız edici ledleri siyah asetat kalemiyle boyuyorum.Tam siyah da yapmıyor ama ışığı epey azaltıyor.
  • Konuda daha önce kulaklığın empedansının 16 ohm olduğundan bahsedilmiş ama aslında 32 ohm.Ses yükseksiliğinin "nispeten" az olmasının sebebi de bu.Ampliye bağladığımda daha epey yüksek sesi de bozulmadan kaldırabiliyor.
  • 21 inde aldığım kulaklık bugün pazar olmasına rağmen hepsijet tarafından teslim edildi.Daha kutuyu açmadan uygulamayı sildim.15 günde çinden ürün geliyor yurtiçi 10günde zor geldi saçmalık.

• Kulaklığın beats solo3 den farkı yok sadece biraz daha ağır.burn in bitince çok daha keyifli olacaktır.

• Gagavuzz G kullanıcısına yanıt
    Burn in nedir bize açıklayabilir misiniz
    Anker sound core vortex icin forum donanimdan Freeman nickli bi arkadasimiz soyle yazmis:
    "Bugün Beats Solo 3 aldım, bu ürünü kaba bulduğum için iade etmiştim. Çok yüzeysel bir kıyaslama yapacağım.

Tasarım, kulakta duruş, görünüm olarak Beats -fikrimce- daha iyi.
    Ergonomi olarak ise Beats de iyi olsa da Anker daha iyi.
    Malzeme kalitesi Beats daha iyi. Anker ise JBL ve Sony kulaklıklara göre (500 liraya kadarki aralıkta) belirgin ölçüde iyi.
    Bağlantı kurmadaki kolaylık ikisinde de eşit.

Ses olarak:

Bass Beats için daha kuvvetli Anker için daha doğal.
    Genelde Anker daha doğal ve temiz ses verirken Beats daha sıcak, dinamik bir ses veriyor.
    Anker sahne genişliği daha iyi.

Açıkçası Anker daha güzel ve doğal bir ses veriyor. Beats ise daha eğlenceli. Türküler Beats için sözgelimi vasatken Anker için muazzam. Yani Beats’in sıcak dinamik yapısı müzik yapaylaştıkça beliriyor, müzik türkü gibi üzerine bilgisayar ile eklemeler yapılmamışsa (leonard cohen, chris rea, bob dylan gibi vokalin önem kazandığı şarkıcılarda da) Anker daha güzel.

Sonuç olarak Anker görünümü dışında daha iyi geldi, Beats belirgin oranda kötü değil ama ben daha uyguna alsam da 1300tl asla etmez."
    Buna gore, bu kulaklik daha bi f/p gorunuyor. Tek fark ANC(aktif gurultu kontrolu) ,agirlik, batarya suresi ve butonlar olsa gerek.
    Bir de vortex modeli icin 288 gram(278 gr da olabilir) denmis. Q10 modeli kac gr acaba?
    Duzeltme: Amazonda Vortex icin 1.12 ons ve 290 gr , Q10 icin ise 9.1 ons(258 gr eder) yaziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipkin35 -- 1 Aralık 2019; 21:49:8 >

Bizim kargo daha gelmedi

• Kulaklık ilk zamanlarda hafiz cızırtı veya düşük kalitede ses verebiliyor. KUllanıldıkça bu sorunların geçilmesi burn in oluyor. Bilimsel açıklamasını bilmiyorum ama daha önce aldığım kulaklıklarda düşük ses seviyelerinde olan hafif cızırtının zamanla geçmesine tanık oldum.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Hocam peki ilk zamanlarda sol taraftan gelen ses sag taraftakine gore bi tik daha dusuk muydu ?

• beyler ben iade etcem bilginiz olsun... dusunen varsa ona yollim...

• catik kullanıcısına yanıt
    Neden iade ediyorsunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

Neden iade ediyorsunuz hocam
    buyuk geldi bana kafanustu olmazmis ... airpods alicam iphone icin niyetim o

• Sağolsunlar 9 gün sonra kargoya verebildiler şimdi de teslim tarihini 16 Aralıka ertelemişler, var mı böyle bi ihtimal acaba o güne kadar gelmemesi?Delirmemek elde değil

Bende ayin 21 nde verdim daha gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala satılık mı ?
  • aynı buruşma bende de oldu 2 gün sonra . sıkıntı etmeyin illa ki buruşacak yumuşak bir materyal .
  • bluetooth u olmayan TVde kullanmak için stereo bluetooth transmitter arıyorum . bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.