Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.645
Cevap
44
Favori
178.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. ürün elime ulaştı, benim de kulaklığın sol tarafından ses bi tık daha az geliyor. siz bu durumu çözebildiniz mi ya da zamanla düzeliyor mu ?
  • abi nası kargo bu pttye 3 gündür istanbuldan çıkamadı daha kargom... yuh...
  • Arkadaşlar ayın 21 de sipariş verdim ayin 22 sinde hb dan hepsijete kargom teslim edildi ve o tarihten beri halen bana ulaşmadı.istanbuldayım ve kargom istanbul içinde yanlış dagıtım merkezine gitmiş dediler. 7 gündür istanbulda bir yerden öbür tarafa geçiremediler.eline ulaşanlar güle güle kullansın.bekleyenler benden pay biçsin artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 gündür dinlemediğim müzik kalmadı aynı şekilde 3 film izledim halen şarj %70 kutudan çıktığı şekilde bunda bir problem olabilir mi inmiyor şarj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baslar gümbür gümbür. Hele bassup ile kulak titretiyor. Ancak midleri ve tizleri daha iyi beklemiştim. Yine de 200 TL'lik fiyatına göre mazur görülebilir. 400 liraya alan pek olmaz kanısındayım.

• ürüne sahip olan arkadaşlar, sol kulaklıktan gelen ses miktarı sağ kulaklıktan gelene göre biraz daha az mı sizde de , yoksa normal mi ?

ben garantiye gönderdim bu sebepten.
  • Erturrk kullanıcısına yanıt
    😁 Yok hocam normal ben de çok şaşırmıştım batarya süresine arada bakıyordum sizin gibi aynı duruyordu şarj miktarı ama %50den sonra daha hızlı düşüyor güle güle kullanın.

• WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kulaklıkta ilk günkü cızırtı dışında bir kaç saat kullandıktan sonra o cızırtı da geçti başka hiçbir problem yaşamadım iki tarafta da ses aynı film izlerken senkron sorunu yok umarım böyle devam eder.

• alan herkese hayırlı olsun diyerek başlayım . ilk kez bu tür bir kulaklık kullanıyorum ,ses kalitesi tatmin edici .

benim sıkıntım bluetooth dinleme sırasında yanıp sönen mavi ışık ! gece karanlıkta resmen fitil ediyor . bunu çözmenin bir yolu var mıdır ? siyah bantla kapatmak felan gibi amelece bir çözüme gideceğim eğer olmadı . başka marka kullanan arkadaşa da sorduğumda aynı mavi blink olayının olduğunu belirtti .
    bu mavi ışık olayı sizlerde de var mı ? ve rahatsız etmiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travel-master -- 30 Kasım 2019; 11:39:31 >
  • tuna31 T kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir saatlik kullanımdan sonra kulaklığımı satmak istiyorum. Sıfır dedem yeridir. Almak isteyen olursa 180 tlye verebilirim. Fazlalıktan satıyorum bu arada.

• AAC'yi kapatayım mı diyor telefonda ama kapattırmadım. kabloyu takınca ses daha iyi geliyor bu arada sanki.
  • Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Zarar etmenize gerek yok hocam, aldığınız fiyata iade edebilirsiniz.
  • Rig3L kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburada ptt ile gönderiyor burada ptt batmış durumda o yüzden iade etmeyecem. Hem birinin işi görülsün.

• 23 Kasımda aldığım kulaklık yarım saat önce elime ulaştı. Ses performansı olarak çok memnun kaldım fakat kulaklığın sağ süngerinin üstünde ufak bir buruşukluk var. Çok önemli değil aslında ama bunu herhangi bir şekilde düzeltebilir miyim, bir bilgisi olan var mı?

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rig3L -- 30 Kasım 2019; 17:46:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Hocam hepsiburada ptt ile gönderiyor burada ptt batmış durumda o yüzden iade etmeyecem. Hem birinin işi görülsün.
    hocam öm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Arkadaşlar bir saatlik kullanımdan sonra kulaklığımı satmak istiyorum. Sıfır dedem yeridir. Almak isteyen olursa 180 tlye verebilirim. Fazlalıktan satıyorum bu arada.
    Hangi sehirde oturuyorsun? Bursa'dan elden alabilir miyiz?
  • Kulaklik hala kargoya bile verilmedi. Musteri hizmetlerine baglanamiyorum. Site uzerinden talep actim cevap yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.