Şimdi Ara

Ankara Lpg 3,09TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
4.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • LPG de istasyon da çok önemli. Hile-hurda işi bu LPG de olabiliyor maalesef.

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz fark pompa basınç ölçümünden kaynaklı. Değerleri sallıyorum aytemiz 10atm ye kadar gaz basabilirken bp 9atm gaz basabiliyor. Bence aradaki farkı en iyi boş depoya aynı ücret karşılığı gaz doldurup ya da tam fulleyerek kaç km gittiğini ölçerek bulabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 1 km mesafe uzerinde 3 istaston var ilk önce TP ile SHELL rekabet başlatti daha sonra LUKOİL de bu rekabete katildi fakat LUKOİL sadece hafta sonu indirim yapiyor burada hile hurda yok bilginiz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Shell ve Petrol Ofisi'nin gazı dışında pek almayın derim.

Hem tecrübe ettim ve çevremde de edenler oldu. Hem de diğerlerinin çoğu katkılı. Lpg ustalarının tavsiyelerini de göz önünde bulundurdum.

• Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt

ATK petrol yazarsan çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehmengineer

Hocam bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz fark pompa basınç ölçümünden kaynaklı. Değerleri sallıyorum aytemiz 10atm ye kadar gaz basabilirken bp 9atm gaz basabiliyor. Bence aradaki farkı en iyi boş depoya aynı ücret karşılığı gaz doldurup ya da tam fulleyerek kaç km gittiğini ölçerek bulabilirsiniz.

Km olarakda bp digerlerinden 20 30km fazla yapiyor fullleyince uygulama var oraya giriyorum bilgileri takip icim o da benzer sonuçlar veriyor

• 10 senedir 3 farklı aracımda lpg kullanıyorum. Fazla bilindik olmayan markadan bedava verse lpg almam. shell, petrol ofisi, opet, bp, ve aytemiz harici de lpg 1 kere olsun almadım almam da.

• Cezdim eyvallah benim 1.2 symbolü doldurayım en son ne zaman gördün bu fiyatı ? Birde kızılaydan gelirken istanbul yoluna yol üzerinde ankamall a gelmeden sağda mı kalıyor ?

Gzegenim.ne uygulamasi o ? Bende kullanayim yakit aldigimiz yeri mi kontrol ediyoruz ? Ben hep 50 tl aliyorum bitince neresi denk gelirse genelde petrol ofisi

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Gzegenim.ne uygulamasi o ? Bende kullanayim yakit aldigimiz yeri mi kontrol ediyoruz ? Ben hep 50 tl aliyorum bitince neresi denk gelirse genelde petrol ofisi

https://www.fuel.io/ fuelio diye bir uygulama Turkce destegi var

arac km yazion yakıt alınca kac lt yakit aldin lt fiyatini yazion lpg ve benzini ayri ayri kaydedebiliyor

favorilere istasyon atabilir secebilirsin istersen gps le istasyonu kendi buluyor oradan secebiliyorsun

googledrivea verileri yedekleyebiliyorsun

bir sonraki alimda verileri girince hemen km basina kac kr ne kadar yakit yakmis hesapliyor istatistik tutuyor aylik yillik maliyetleri vs yaziyor grafikli felan güzel uygulama yani

Ooo o zaman kaçmaz. Fiş üzerinden yazıyorsun yani, aracın toplam km sini mi giriyorsun yoksa sıfırlayıp kaç km gittiğini mi ? Her seferde sıfırlamayı unutuyorum total olanı giriyorsak ve program kendisi hesaplıyorsa süper. Yani depoyu illa fullememize gerek yok doğru mu ?

• Gaz için İpragaz bulabilirseniz mutlaka deneyin menzili oldukça iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Ooo o zaman kaçmaz. Fiş üzerinden yazıyorsun yani, aracın toplam km sini mi giriyorsun yoksa sıfırlayıp kaç km gittiğini mi ? Her seferde sıfırlamayı unutuyorum total olanı giriyorsak ve program kendisi hesaplıyorsa süper. Yani depoyu illa fullememize gerek yok doğru mu ?

Aracin km sini giriyoruz depo fulllenesende hesaplıyor fulleyince yine hesapliyor istatistiklerine bakinca veriyor

Hatta ara ara benzin alıyorum onu bile hesapliyor bakinca onun bilgilerine

sifirlamayi sadece tahmini lpg ne zaman biterdiye yapıyorum ben

Gzegen bey hesaplamayi nasil yapiyoruz ? Ben goremedim yakit hesabini yapmiyor otomatik. Km.basina ne yaktigini merak ediyorum yol bilgisayari 8 lt gosteriyor. Lpg de 9 lt mi yakar ?

https://i.hizliresim.com/oxKMJv.jpg

Fotografi attim.ekran ss i yukarida

Gzegen Bey son aldigim yakit lpg lt tutarini girdim. 100 km de 9 litre lpg yaksa 29 tl mi tuketiyor simdi ?

https://i.hizliresim.com/SIuMgy.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 4 Aralık 2020; 6:0:32 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.