Şimdi Ara

Ankara'da hangi bilgisayarlı test merkezi????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
3
Favori
11.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarın Ankara'da bir araca bakmaya gideceğim. Tabi haliyle aracı teste sokmak lazım.

Bana Ankara'da önerebileceğiniz bi test merkezi var mı?? Daha önce gittiğiniz memnun kaldığınız bi yer varsa lütfen yardım edin.

Bi kaç arkadaşım Dynomoss'u tavsiye etti. Bazılarıda New Computest diyor. Kafam karıştı sizce hangisine gitmeliyim.

Lütfen yarına kadar bi fikir verin.

Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.

• Evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
  • iskitler çevik kuvvetin tam arkasında computest var. İşinin ehli arkadaşlar. Tel. 341 25 56

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koskoca forumda hiç mi Ankaralı yok?
  • ostim bölgesinde 10 larca var.
  • bu onu daha önce de açılmıştı, ona da kimse cevap vermedi..

demekki ankarada bu hizmeti kullanan yok yada ihtiyacı olan yok.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: azaz06

ostim bölgesinde 10 larca var.

İşte bende o yüzden soruyorum. Onlarca var ama hangisi iyidir, hangisine güvenebiliriz??

Rastgele birine gitmek istemiyorum. Dükkana tabelayı takan kendini usta sanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

bu onu daha önce de açılmıştı, ona da kimse cevap vermedi..

demekki ankarada bu hizmeti kullanan yok yada ihtiyacı olan yok.....

Zaten bende forumda aradım elle tutulur bi sonuç bulamayınca bu başlığı açtım ama sanırım yine bi sonuç alamıycaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

iskitler çevik kuvvetin tam arkasında computest var. İşinin ehli arkadaşlar. Tel. 341 25 56

Bende geçen eylül ayında oraya gittim, memnun kalmıştım.50 tl mi neydi.Gövde,şase,motor,şanzuman,fren,süspansiyon ve gösterge durumu için ayrıntılı rapor veriyorlardı.
  • Araba pazarının karşı sokağında erkaya bosch car servis var Ben oraya götürüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

iskitler çevik kuvvetin tam arkasında computest var. İşinin ehli arkadaşlar. Tel. 341 25 56

(eskişehirli)Tuncay usta
    kesinlikle tavsiye ederim.
  • OTOBİL KLLİNİK WAR ORAYA GIT DOSTUM GARANTILI BAKIYOR EN INCE AYRINTISINA KADAR BAKIYRLAR 0312,397,05,44 www.otobilklinik.com
  • Ben düşeş araba bulduğumda alıyorum hiç computeste götürmedim, ama benden araç alan arkadaşlar bir kaç farklı testçiye götürdüler arabaları. boyalı parçayı tespit edemeyip benim gösterdiğim arkadaşlar oldu geçen Ankara Computest diye bir yere götürdüler yine sattığım bir aracı, gençler herşeyini inceledi aracı, güzelce izah ettiler. Hatta benim kaçırdığım tek parça boyayı bile farettiler ... daha sonra 2 arabayı dyno için götürdük çok yakın sonuçlar çıkarttılar. Bunda sonra alacağım arabaları bile götürebilirim emin olmadığım bir şeyler olursa. Araba alacaksanız gerçekten tavsiye edebilirim.

• Yeni mahallede ki asil oto ekspertize götürmeyin yeter...
  • autocheck computest teşhis ve tespitte on numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general16gb -- 19 Ocak 2014; 12:29:04 >
  • never never never you will not favor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineeral -- 19 Ocak 2014; 12:21:18 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineeral -- 19 Ocak 2014; 12:21:40 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineeral -- 19 Ocak 2014; 12:21:59 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineeral -- 19 Ocak 2014; 12:22:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _999_

Ben düşeş araba bulduğumda alıyorum hiç computeste götürmedim, ama benden araç alan arkadaşlar bir kaç farklı testçiye götürdüler arabaları. boyalı parçayı tespit edemeyip benim gösterdiğim arkadaşlar oldu geçen Ankara Computest diye bir yere götürdüler yine sattığım bir aracı, gençler herşeyini inceledi aracı, güzelce izah ettiler. Hatta benim kaçırdığım tek parça boyayı bile farettiler ... daha sonra 2 arabayı dyno için götürdük çok yakın sonuçlar çıkarttılar. Bunda sonra alacağım arabaları bile götürebilirim emin olmadığım bir şeyler olursa. Araba alacaksanız gerçekten tavsiye edebilirim.

999 kardeş teşekkürler arkadaşlar gerçekten iyi baktı... Hususi ostimden İskitlere gittim, gittiğime deydi diyebilirim...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.