Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
523
Cevap
8
Favori
201.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzhangun1992

görünüşe göre herkes yıkattığı yerden memlumben mümkün oldukça kendim yıkarım aldım alası bir hediye yıkama ve bakım seti verdiler birde kuzenimin düğünde zamanın olmadığından yıkatmıştım.
    kendi müziğimi açar çift kovam şampuanın,süngerimi,bezlerim düzgün bir yere koyar keyifle araçımı ve yıkadığımda dönüp baktığımda keyif alırım

Alıntıları Göster
    Panora'nın altındaki Oto Hammam'ın fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

• erAn_ kullanıcısına yanıt
    Bestekardaki yer iç-dış yıkamaya ne kadar alıyor hocam ?
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    Shell'in içindeki yer hala duruyor mu hocam ? duruyorsa fiyatlar ve kalite hala nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheApproachingCurve

25 TL kardeş.
  • quote:

25 TL kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

quote:

25 TL kardeş.

Alıntıları Göster
    Eskisehir yolu baglica bulvari kesisim noktasinda avm'nin kapali garajında autowax var ic dis 150, yasamkent gozum park sitesi altinda sonax var ic dis 150 bunun haricinde park caddesinde var ama cok fahist fiyat çekiyorlar. bu iki yıkamacıda düşünmeden yıkatabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusirohasuki

Eskisehir yolu baglica bulvari kesisim noktasinda avm'nin kapali garajında autowax var ic dis 150, yasamkent gozum park sitesi altinda sonax var ic dis 150 bunun haricinde park caddesinde var ama cok fahist fiyat çekiyorlar. bu iki yıkamacıda düşünmeden yıkatabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    150 tl sadece iç dış yıkamam mı
  • yusirohasuki Y kullanıcısına yanıt
    Bilader sonax 25 tl alıyor iç dış ? 150 nerden esti ayrıca yaşamkent çayyolu tarafında yıkatıcak varsa Dmax diye yaşamkentin alt tarafında var Başkent Aspavaya yakın olan tarafta uygun fiyata gayet güzel yıkıyorlar.
  • quote:

Shell'in içindeki yer hala duruyor mu hocam ? duruyorsa fiyatlar ve kalite hala nasıl ?
    Mesajın üstünden bayağı geçmiş ama cevap vermek gerekirse, evet duruyor. Fiyat, iç-dış yıkama olarak 20 TL. Ben Kasım ayında gittim, kış olduğundan ve arabalar her gün kirlendiğinden ötürü bir daha gitmedim ama kalitesini çok beğenmiştim. Çalışanlar sizli-bizli hitap ediyorlar, abi falan demiyorlar. Gayet özenliler ayrıca, öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degisken -- 31 Aralık 2014; 0:10:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Degisken

Mesajın üstünden bayağı geçmiş ama cevap vermek gerekirse, evet duruyor. Fiyat, iç-dış yıkama olarak 20 TL. Ben Kasım ayında gittim, kış olduğundan ve arabalar her gün kirlendiğinden ötürü bir daha gitmedim ama kalitesini çok beğenmiştim. Çalışanlar sizli-bizli hitap ediyorlar, abi falan demiyorlar. Gayet özenliler ayrıca, öneririm.
    Ne zor işmiş yahu, işim icabı araştırma yapmadan duramam ve yeni aldığım 2. el 2004 ford focus 1 hb ile ilgilenmek için son iki haftadır okuyorum artık kusucak seviyeye geldim... ankarada motor ustası... ankarada iç-dış bakım... cam filmi...
    boya kaporta... vs. vs. offff yahu, arabayı alırken 6 ay araştırdım şimdide bu. Ama öğreneceğim çünkü şimdilik hiç bir şey net değil öğrenincede fikrim bu diycem... umarım...

• Ostim'den Demetevlere giderken shell'i geçince sağda Lpg satan bir yer var Milangaz olması lazım. İç-dış 7,5 lira fenada değil işçilik. Hafta sonları çok sıra oluyor yalnız bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Degisken

bu arada tavsiyeniz olursa kişisel veya genel olarak memnuniyetle dinlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aliderki

bu arada tavsiyeniz olursa kişisel veya genel olarak memnuniyetle dinlerim

Alıntıları Göster
    ankamall ün altında bir oto yıkama vardı.. gecen bayram da yıkattım, iç dış cilalı yogun olmasına ragmen gayet güzel yıkamıslardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizpiyadesi

ankamall ün altında bir oto yıkama vardı.. gecen bayram da yıkattım, iç dış cilalı yogun olmasına ragmen gayet güzel yıkamıslardı..

Alıntıları Göster
    Hmmm deniycem bunları ve offf bi ton para harcıycaz keyfimize uygun bir yer bulana kadar. Gerçi Tunalı daki Meguiars tam benim karşım ama... bütün gün izliyorum ne bileyim... orayı da deniycez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aliderki

Hmmm deniycem bunları ve offf bi ton para harcıycaz keyfimize uygun bir yer bulana kadar. Gerçi Tunalı daki Meguiars tam benim karşım ama... bütün gün izliyorum ne bileyim... orayı da deniycez

Alıntıları Göster
    ;Ankara'da araba yıkattığım yerler.
    - Panora'daki eskiden Sonax olan yer,
    - 365'teki yıkamacı
    - Ankamall
    - Dikmen Shell içi hızlı 5 dk lık yalandan yıkama (artık ordaki Happy Car işleten kişi aldı)
    - Buhaar (Çetin Emeç MHP binasının ilerisi Gökkuşağı cad.)
    - Konya yolunun kenarında Bosch car serviceteki Autowax.
    - Sonra burda Gördüğüm detailing Garaj

Sonuç son 1 senedir Detailing Garaj'a gidiyorum. Polisaj + Boya koruma yaptırdım, üstüne detaylı iç temizlik yaptırdım, üstüne plakaları bile yeniledim. Aracım 2003 Golf MK4, siyah, altın jantlı dediniz mi zaten tanırlar beni .
    Detailing Garaj'ı ben tek geçerim, her türlüde öneririm, şehir dışında bile olsam gerekmedikçe başka yere araba yıkatmıyorum. Saçma geliyor size ama gerçekten durum bu. Pazar sabahı giderdim, yıkatırdım ve temiz temiz keyifli bir ankara turu atardım. Öğlen millet dışarı çıkarken eve :D

2 şubesi vardı. Şu Kanal 24'mü ne orda bir şubeleri var fakat ben hep Cevizlidere'ye gidiyorum. Yıkama opsiyonları mevcut, normal, sonax ve sonax cilalı gibi. Mesela mikrofiber eldivenle araba yıkayan kaç yer var söyleyin bana.

İmkanınız varsa gidin ve deneyin derim, "sizi çok övüyorlar o yüzden geldim" diyerek gitmiştim ben. Aynı şekilde gidebilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayki -- 7 Ocak 2015; 1:40:16 >

• Börü_Budun kullanıcısına yanıt
    İç dış normal 25 cilalı 33
  • denizpiyadesi kullanıcısına yanıt
    Ben hiç memnun kalmadım oradan. Aracı almaya gittiğimde aracın üzerinde el kadar çamuru sildiler. Zaten bir daha gitmem oraya ama bundan sonra aracın başından ayrılmayacağım. Adama söylediğimde "abi tertemiz oldu" deyip durdu. İllallah ettim tartışmadan, çıktım. Araba çamur içinde kalsa camları siler yola çıkarım, oraya gitmem daha. Beş para etmez.
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Uzuldum hocam sorun yasamaniza, dedigim gubi ben de 1 defa bayramda gitmistim. Artik gitmem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayki

;Ankara'da araba yıkattığım yerler.
    - Panora'daki eskiden Sonax olan yer,
    - 365'teki yıkamacı
    - Ankamall
    - Dikmen Shell içi hızlı 5 dk lık yalandan yıkama (artık ordaki Happy Car işleten kişi aldı)
    - Buhaar (Çetin Emeç MHP binasının ilerisi Gökkuşağı cad.)
    - Konya yolunun kenarında Bosch car serviceteki Autowax.
    - Sonra burda Gördüğüm detailing Garaj

Sonuç son 1 senedir Detailing Garaj'a gidiyorum. Polisaj + Boya koruma yaptırdım, üstüne detaylı iç temizlik yaptırdım, üstüne plakaları bile yeniledim. Aracım 2003 Golf MK4, siyah, altın jantlı dediniz mi zaten tanırlar beni .
    Detailing Garaj'ı ben tek geçerim, her türlüde öneririm, şehir dışında bile olsam gerekmedikçe başka yere araba yıkatmıyorum. Saçma geliyor size ama gerçekten durum bu. Pazar sabahı giderdim, yıkatırdım ve temiz temiz keyifli bir ankara turu atardım. Öğlen millet dışarı çıkarken eve :D

2 şubesi vardı. Şu Kanal 24'mü ne orda bir şubeleri var fakat ben hep Cevizlidere'ye gidiyorum. Yıkama opsiyonları mevcut, normal, sonax ve sonax cilalı gibi. Mesela mikrofiber eldivenle araba yıkayan kaç yer var söyleyin bana.

İmkanınız varsa gidin ve deneyin derim, "sizi çok övüyorlar o yüzden geldim" diyerek gitmiştim ben. Aynı şekilde gidebilirsiniz .

Detailing bende merak ediyorum ama iç dış yıkama ücreti ne kadar ve yıkama kaç dk yada saat sürüyor?

• onzy O kullanıcısına yanıt
    20 mi 30 tl mi ne bir paket var onu seçiyordum. Sonax'ın cilalı şampuanıyla mı öyle birşeyle yıkıyorlar. Memnundum. İstanbul'dayım mesela şimdi araba yıkatamıyorum. Profilo AVM'de yıkatıyorum mecbur, iyi gibi onlarda.

Süre olarak hiçbir fikrim yok. Ya arabayı bırakıp gidiyordum ben, ya da pazar sabah açılışa gidiyordum evim yakın diye. Sohbet, muhabbet, geyik derken zaman geçiyordu, arabada gıcır gıcır oluyordu o yüzden hiç düşünmedim zamanı gerçekten. Yarım saat kırk dakikada bitiyordur sanırım. Yanlış bilgi vermiyim. Araba temiz olsun boşverin hızını :D
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.