DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Ankara'da en iyi OtO yıkama?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
438
Cevap
9
Favori
128.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> Ankara'da en iyi OtO yıkama?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      130 Mesaj
      06 Temmuz 2007 15:51:52 Konu Sahibi
      Canımız ciğerimiz biricik araçlarımızı Ankara'da en iyi , en güzel ve en uygun fiyatlı olarak yıkayan yer neresidir?
      Bilirsiniz ki Müşteri Memnuniyeti her zaman çok önemlidir.Herhangi birimizin olumlu deneyimi hepimizin nasiplenmesine sebep olacaktır.Saygılarımızla...

|
      |

OtO Müzik Sistemlerinde
      "Öneri ve Çözüm Merkezi"
      f1tuning06@hotmail.com
      f1tuning.net
    • Yarbay
      4156 Mesaj
      06 Temmuz 2007 16:51:10
      en güzel aracı kendin yıkarsın ben şu ana kadar kendi arabamı çoğunlukla ben yıkadım arada sırada yıkattırıyorum benden güzel kesinlikle yapamıyor

• Binbaşı
      1359 Mesaj
      17 Temmuz 2007 14:55:29
      en iyi oto yıkama sahibidir bence
      |
      |

• Yarbay
      6892 Mesaj
      17 Temmuz 2007 15:20:32
      Keciorende park oto yıkama var Fatih stadının karşısında ben hep orya yıkatıyorum.Sagolsunlar daha kötü 1yonlerini görmedim.Pırıl pırıl yapıp veriyorlar.Fırca mırcada yok.Kompresorle köpük fışkırtıp yıkıyorlar.Hemde evime yakın.

Dış yıkama 5 , ic-dış 8ytl.
      |
      |

• Teğmen
      143 Mesaj
      30 Temmuz 2007 01:39:11
      Ben de keçiörendeyim. Genellikle şelalelerin oradaki migrosun yanındaki bp'de yıkatıyorum. İç dış 8 ytl. Güzel yıkıyorlar ama bazen güneşli havalarda arabanın üstünde dalga dalga izler kaldığını görüyorum. Birkaç kez migros kapalı otoparkındaki yıkamacıda yıkattım ama orada beklemek kötü oluyor nemden durulmuyor. Ben de birkaç kova suyla kendim yıkıyorum artık. Çok acil yıkatmanız gerekirse hipodromun köşesinde (kore şehitleri anıtının karşısında) total var oraya bayağı büyük bir yıkama kurutma makinesi koymuşlar. 3 ytl'ye hemen kirden kurtarabiliyorsunuz. 2 dakika sürmüyor. Yalnız öyle mucizevi sonuçlar da beklememek lazım...
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Temmuz 2007 08:30:55
      ankaradaki yıkamacıların yarısına gitmişimdir arabamada çok özen gösteren biriyim ve bence ankaradaki en iyi araç yıkama bilkent center ın alt otoparkındaki autowax tır.iç dış 14 ytl ye yıkanıyor ama arabanın temizlenmemiş tek bir noktasını bırakmıyorlar.üstelik oraya giden arabalar hep lüks arabalar jipler bmw mercedes audi ler yani kötü arabalar yok.ve adamlar gerçekten hakkıyla yapıyorlar helal olsun

• Yarbay
      4156 Mesaj
      30 Temmuz 2007 12:50:50
      yıkamacılarda kuyu suyu kullandıkları için su damlacıkları şeklinde lekesi kalıyor
      |
      |

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      28 Ağustos 2007 12:22:31
      quote:

Orjinalden alıntı: speed need

ankaradaki yıkamacıların yarısına gitmişimdir arabamada çok özen gösteren biriyim ve bence ankaradaki en iyi araç yıkama bilkent center ın alt otoparkındaki autowax tır.iç dış 14 ytl ye yıkanıyor ama arabanın temizlenmemiş tek bir noktasını bırakmıyorlar.üstelik oraya giden arabalar hep lüks arabalar jipler bmw mercedes audi ler yani kötü arabalar yok.ve adamlar gerçekten hakkıyla yapıyorlar helal olsun

Dostum öncelikle oranın adı autowax değil , Tabanway. Bende eskiden devamlı oraya yıkatırdım hatta 3-5 saat bekleme zamanı verirlerdi aracı bırakır okula gecerdim ve tabi son sıralarda burası çok büyüdü çok tutuldu sonrada gümm!! SOn orada yıkatmalarımda arac yıkanmamış gibiydi resmen hadi bir yanlışlık olmuştur diye 2.defa gittim yine aynı bu sefer uyardım 3.gidişimde söyliyiceğimi söyledim bastım bidahada oraya götürmüyorum aracı. Birçok arkadaşımda benimle aynı görüşte yani pahalı olması bişey ifade etmiyor artık eski performası yok oranın...
      |
      |

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      28 Ağustos 2007 12:25:30
      Şuanda aracımı Balgatta My Way diye bir yer var orada yıkatıyorum güzel yıkıyorlar fena değil. Tabi başka güzel bir yer bulursam bende denerim, varsa daha kaliteli bildiğiniz bilgimiz olsun
      |
      |

• Binbaşı
      1344 Mesaj
      03 Eylül 2007 12:50:16
      buna benzer başka bir topic daha açıldı diye hatırlıyorum ama neyse. oradada tavsiye etmiştim ve giden arkadaşlar olmuş. memnunda kalmışlarki hala gitmeye devam ediyorlarmış.

bende çiğdem mahallesindeki OLMO`da yıkatıyorum. burayı buluncaya kadar her tarafı denedim. en çok buradan memnun kaldım. iç+dış süngerle yıkatıyorum.(kendi süngerim bagajda zaten) 12 YTL. bir kart açıyorlar ve her 4 yıkamada sırasıyla dış, iç+dış, iç+dış+motor temizliği kazanıyorsunuz.
      |
      |

...:::CHEVROLET KULÜBÜ:::...

2006 Chevrolet Aveo HB. 1.4 SX 16 V
    • Binbaşı
      1690 Mesaj
      07 Eylül 2007 14:41:43
      dikmen hürriyet cad de (no:120 lerde filan) OPET in içinde sonax var 15 ytl iç dış ama cillop gibi oluyo. tavsiye ederim
      |
      |

• Binbaşı
      1344 Mesaj
      10 Eylül 2007 11:11:03
      quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

dikmen hürriyet cad de (no:120 lerde filan) OPET in içinde sonax var 15 ytl iç dış ama cillop gibi oluyo. tavsiye ederim

arabamı aldığım zaman ilk yıkattırdığım yer orasıydı. (Zaten dikmenin bebesiyiz, oranın BP olduğu zamanı bilirim) bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. kendiside orada uygulama yaptırmıştı. toplam 4 arkadaş gidiyorduk sürekli. taa ki benim aracımdaki 5-10 tane (toplu iğne başı büyüklüğündeki) zifti çıkarttım diye nerdeyse yıkama parası kadar daha para talep edinceye kadar. sonuç artık hiç birimiz gitmiyoruz.
      |
      |

• Yarbay
      3359 Mesaj
      10 Eylül 2007 12:54:18
      quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

Keciorende park oto yıkama var Fatih stadının karşısında ben hep orya yıkatıyorum.Sagolsunlar daha kötü 1yonlerini görmedim.Pırıl pırıl yapıp veriyorlar.Fırca mırcada yok.Kompresorle köpük fışkırtıp yıkıyorlar.Hemde evime yakın.

Dış yıkama 5 , ic-dış 8ytl.

1-2 hafta içinde Ankaradayım. Olmazsa birlikte gideriz
      |
      |

• Binbaşı
      1690 Mesaj
      10 Eylül 2007 16:19:38
      Benim iş yerim onun tam karşısında , bana bir yanlışları olmadı daha.

quote:

Orjinalden alıntı: desevigne

Alıntıları Göster

arabamı aldığım zaman ilk yıkattırdığım yer orasıydı. (Zaten dikmenin bebesiyiz, oranın BP olduğu zamanı bilirim) bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim. kendiside orada uygulama yaptırmıştı. toplam 4 arkadaş gidiyorduk sürekli. taa ki benim aracımdaki 5-10 tane (toplu iğne başı büyüklüğündeki) zifti çıkarttım diye nerdeyse yıkama parası kadar daha para talep edinceye kadar. sonuç artık hiç birimiz gitmiyoruz.
      |
      |

• Binbaşı
      1344 Mesaj
      10 Eylül 2007 17:13:08
      quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

Benim iş yerim onun tam karşısında , bana bir yanlışları olmadı daha.

Alıntıları Göster

sizin adınıza sevindim
      |
      |

• Yarbay
      3359 Mesaj
      07 Ekim 2007 13:09:21
      Başka tavsiyesi olan var mı?
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      703 Mesaj
      09 Ekim 2007 00:49:31
      dikmen caddesinde sosyete pazarının yanında bi yıkamacı var.adını hatırlamıyorum.tansaşın soluna düşüo.memnunum güzel yıkıyorlar
      |
      |

bu alemde ultrAslan tayfa gerisi palavra
    • Teğmen
      177 Mesaj
      09 Ekim 2007 23:09:17
      en güzel oto yıkama keçiören de migrosun kapalı otoparkında
      muhteşem yıkıyorlar ayrıca istediğiniz şampunaıda verebiliyosunuz

ben onların kullandıkları kimyasal maddeleri sevmiyorum
      kendim amway den bi oto şampuanı aldım onunla yıkatıyorum
      |
      |

• Yarbay
      6892 Mesaj
      10 Ekim 2007 01:07:38
      quote:

Orjinalden alıntı: tipsy1977

en güzel oto yıkama keçiören de migrosun kapalı otoparkında
      muhteşem yıkıyorlar ayrıca istediğiniz şampunaıda verebiliyosunuz

ben onların kullandıkları kimyasal maddeleri sevmiyorum
      kendim amway den bi oto şampuanı aldım onunla yıkatıyorum

Bana gore en kotu yer orasi 2-3 kez yikattim ama rezaletti sonuc.Karanlikta ne yaptiklarindan haberleri yok.
      |
      |

• Yüzbaşı
      834 Mesaj
      11 Ekim 2007 13:49:43
      quote:

Orjinalden alıntı: ua_tayfa_kapalı

dikmen caddesinde sosyete pazarının yanında bi yıkamacı var.adını hatırlamıyorum.tansaşın soluna düşüo.memnunum güzel yıkıyorlar

evet biliyorum orayı bize çok yakın,oraya 2 defa falan verdim güzel yıkıyorlar.ordan aşağıya doğru inerken sokullu cad. başladığı yerdeki ışıkların hemen orda aliş oto kuaför var yalnış hatırlamıyorsam.ordan çok memnun kaldım adam her yerini iyicene siliyo duruluyo pırıl pırıl veriyo arabayı.
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.