Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama? (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
201.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereye giderseniz gidin kendi ürünleriniz mutlaka bagajınızda olsun. Onlarla yıkamalarını söyleyin. En azından bilmediğiniz abuk subuk kimyasallar arabanıza zarar vermez.
  • Yenimahalle Aydoğanlar Sonax'ta yıkatıyorum. 20 TL, 5 TLde bahşiş veriyorum 25 Liraya geliyor. Kullandıkları su filtre işleminden geçiyormuş, böylece suyun içindeki minik kum,taş parçaları vs.arabayı çizemiyor. Sonax marka ürünler kullanıyorlar. Bunlar güzel yanları.
    İşçilik ve iç temizliği özensiz. Bunlar da eksi yanları.
    Ama zaten 40 yılda bir araba yıkatan biriyim çok önem vermiyorum evime de yakın, garip kimyasallar vs kullanmıyorlar sonax kullanıyorlar ve fırça filan da kullanmadıkları için gitmeye devam ediyorum.
  • tam aradığım konu

beğendiğim:
    kazım karabekir'deki (sitelere doğru giderken) opet. bir ara benzin alana bedava yıkama vardı. 5tl bahşiş veriyordum jantlara parlatıcı bile sürüyordu.

beğenmediklerim:
    -vamos sport complex'in altındaki yıkama. hiç yıkanmasa daha temiz olurdu
    -beşevler bp'deki yıkamacı. adamına göre muamele. jantlar pislik içinde. camlar, etekler pis.
  • eryamanda city car var.geçen iç dış yıkattım.işçilikleri gayet güzel muhabbetleride öyle iç-dış yıkama 15 tl.tavsiye ederim
  • 5 tl ye en fazla 10 tl ye iç y.-dış y.-motor-cila yapan bir yer varmı?
  • istanbul yolu acity avm nin içerisine geçen yaz aracımı yıkatmıştım. böyle bir temizleme görmedim verdiğim gibi geri aldım. bir daha tövbe etmiştim. ancak geçen hafta acity avm de işim vardı kapalı otoparkta boş yer bulamayınca aracımı yıkatmaya verdim. bu sene başı itibari ile el değiştirmiş tüm personeli yenilemişler. gayet güzel bir temizlemişler en ince ayrıntısına kadar. tavsiye ederim. gidin deneyin bence.
  • FirstClass F kullanıcısına yanıt
    dostum Bilkentte 5tlye dışını köpükleyip su tutuyorlar dediğin nasıl bir işlem?tam bir temizlik olmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergenveli

Batıkent'te angora oto yıkama var mükemmel diyebilirim, ya da ben bahşiş çok verdiğim için benim aracıma özen gösteriyolar
    Dün kuzenimin aracını batıkent sanatcar(autowax) ta yıkattırdık ve firma sahibine ben bu aracı böyle götürmem dedim tekrar yıkadılar ikinci yıkamada araçtan çamur akıyordu ama 3 saat yıkamada geçti vaktim bir daha ne giderim ne de arkadaşlarımın gitmesine müsade ederim veririm bahşişimi yıkatırım güzelce.Firma sahibi falan değilim veya reklam yapmıyorum ama angora ya giderseniz kesinlikle birdaha başka yerde araç yıkattırmazsınız.

Ben aracımı bazende babamın aracını 5 senedır Angora da yıkatırız.son derecede memnunum belkı sureklı musterısı oldugumuz ıcın ılgılenıyorlarda olabılır ancak mutlaka 5tl bahsısımı vermeye calısırız bazen bozugum olmaz veremem sıkıntı etmezler.

Adres: Şuanda yol çalısması oldugu için yol kapalı 1. yol istanbul yolu carfur kavsagından batıkente gırın ılk kavsaktan sol donun ve devam edın 300 400 metre gıdınce yolun sol tarafında goreceksınız asagıdan U cekebılırsınız.

2.yol istanbul yolu abc pejonun yanından saga donun ilk yol ayrımından tekrar saga sanayının ıcınden dumduz ılerleyın 200metre sonra yol ayrımı cıkacak ordan sola donun onune çıkacaksınız.

Fiyatlara zam yapılmış Dış:13 İçdış 18 olmuş.

Orda Selman arkadısımız var işinin hakkını verir.
  • MAJAY kullanıcısına yanıt
    zaten dünyanın parasını veriyorsun bir yıkamaya 20 lira ve de 5 tl bahşiş? niye veriyorsun kardeşim o 5 TL yi adam zaten 20 liraya yıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

zaten dünyanın parasını veriyorsun bir yıkamaya 20 lira ve de 5 tl bahşiş? niye veriyorsun kardeşim o 5 TL yi adam zaten 20 liraya yıkıyor

Bahşişle yıkama parasının hic bir bağlantısı yok ki. 20 TL direk işletmeye gidiyor. Bahşiş yıkayan arkadaşın hakkı.
  • Pazar günleri çankaya kırkkonaklardaki lukoil'de yıkıyorum arabamı. 1 tl yıkama 1 tl köpük sonra 1 tl durulama için para atıyorum. sonra güzelce kurulayıp 1 tl ye de iç süpürme ohh mis gibi oluyor. tabi zamanın varsa çünkü baya sıra bekliyorsun (ki 6-7 su kompresörü var) istersen 1 tl ye cila ya da 1 tl ye kompresör hava tutabiliyorsun hepsi bir tl :)
  • evime yakın olduğundan bir de işlerini iyi yaptıklarından dolayı Anıttepe Sonax'a bırakıyorum.
  • sokağın ortasında arabamızı yıkayabiliyor muyuz suyla vs. Yasak değil mi?
  • DeArAnGeL kullanıcısına yanıt
    Bu 1 tl ye yıkama makinaları kac dk çalışıyor parayı atınca?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Bu 1 tl ye yıkama makinaları kac dk çalışıyor parayı atınca?

1 dakika oması lazım ama bana bazen daha kısa geliyor.
  • Arkadaşlar 3 günü geçmez sürekli aracımı yıkatırım şimdiye kadar nerde yıkattıysam olmadı.
    İstediğim temizliğin karşılığını hiç alamadım. KARAR VERDİM KENDİM YIKAYACAĞIM BUNDAN SONRA.
    İçine parlatıcı sürüyor, her yerine eşit sürmemiş bi bakıyosun elin sırf yağ oluyor, başka tarafına elin gidiyor arabanın içinde orda hic parlatıcı sürülmemiş. Kapıyı açıyosun kapı içlerinde köpükler ya da tozlar kalmış silmemiş su damlıyor flan. Kapı içlerinde bak bunlar var diyosun kapıya tazyiği vuruyoda vuruyo elektrik yerleri var bisürü bozulcak kumaş ıslanmış umurunda değil.
    Bir gün geldim far önündeki sileceğim kırılmış, niye kırıldı diyosun daha önceden varmış diyo benden iyi bilecek ya .. Paspaslar kurumadan su içindeyken içine koyuyo flan hepsi böle yıkamacıların. Saat verir daha yıkanmadı abi arabayı birazdan yıkayacaz .. HEPSİ BÖYLE KİM NE DERSE DESİN . KENDİNİZ YIKAYIN .
  • Bütün araçlarımı aldığım gün yada temizliği içime sinmediği an Optimum AVM nin altındaki ALBATROS'a götürürüm. Şebeke suyu kullanıyorlar.
    Özel istekleriniz olursa hiçbirini geri çevirmiyorlar. Gitmeyenler varsa veya aklında şüpheleri olan varsa hiç dert etmeden gidebilirler. Birinci sınıf işçilikleri var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Nato yolu caddesi üzerinden nata vega ya giderken solda Klass Oto Yıkama var bugün aracımı orda yıkattım gerçekten çok memnun kaldım. Klima üfleme yerlerini fırçayla temizledi adam şok oldum ilk defa böyle yapan birisini gördüm. Sonra jantlarda bir tane balata tozu göremezsiniz. İçi dışı pırıl pırıl oldu arabamın. Aldığı para helal olsun cidden tavsiye ederim gerçekten.

Not: Yıkamacı akrabam, eşim, dostum değil biraz fazla övdüm ama gerçekten anlattıklarım gibi.

fiyat ne kadar hocam yakınım ben oraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Nato yolu caddesi üzerinden nata vega ya giderken solda Klass Oto Yıkama var bugün aracımı orda yıkattım gerçekten çok memnun kaldım. Klima üfleme yerlerini fırçayla temizledi adam şok oldum ilk defa böyle yapan birisini gördüm. Sonra jantlarda bir tane balata tozu göremezsiniz. İçi dışı pırıl pırıl oldu arabamın. Aldığı para helal olsun cidden tavsiye ederim gerçekten.

Not: Yıkamacı akrabam, eşim, dostum değil biraz fazla övdüm ama gerçekten anlattıklarım gibi.

fiyat ne kadar hocam yakınım ben oraya

İç dış 15 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracımın içini çok değil ama dışını çok sık yıkatırım. Ankara'da 2 yer önereceğim. Birincisi aceleniz varsa ve güzel bir dış yıkama istiyorsanız polisevinin oradaki petrol ofosonde yeni bir makina getirdiler. dış ı gerçekten güzel yıkıyor. yanınızda bir bez bulundurursanız 2 dakikada kurutur ve mis gibi yaparsınız. iç dış içinse beşevler metrodan başkent hastanesine giderken ( caddenin adını unuttum ) yüksel oto yıkama var. bana mı öyle denk geldi bilmiyorum ama hizmet çok iyiydi her gittiğimde. Çok uzun yola giden biri olarak uzun yol öncesinde dış yıkatıyorum, uzun yol dönüşü de iç dış yıkatıyorum. ayrıca daha yeni fırsatlardan anse avm de bulunan mis oto yıkamadan kupon aldım. boya korumayı deneyip burada paylaşırım umarım fiyasko ile sonuçlanmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.