Şimdi Ara

Animus Projesi Hangi Oyunu Çevirsin? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
21
Favori
33.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ve divinity 2 ye nerden oy vericeğiz.
  • O zaman hayırlısı olsun diyelim.Ben her zaman maddi desteğe hazırım.Yeter ki bir oyun daha Türkçemize kazandırılsın.Benim için bir oyunu Türkçe olarak oynamanın ötesinde başka bir şey yok.Gelişmeleri takip etmeye devam edelim şimdilik.
  • yusufulas Y kullanıcısına yanıt
    Origins için belirlediğim rakamları bu yeni projede revize edeceğim. Aylık bağış şimdikiyle aynı olmayacak. Tek sefer bağış yapanların alt limiti Patreon alt limiti x proje süresi gibi bir şey olacak. Yani tek sefer bağış yapanlar minimunda zaten Patreon bağışçılarının tüm proje boyunca ödeyeceği minimum limitte bir şey ödemiş olacaklar. Minimum üstünde ise devreye ek ayrıcalıklar giriyor. Onu tek seferlik bağış ile kıyaslayamayız. Ben bunların hepsini düşündüm yani, aylardır bunu düşünüyorum:)
  • İndirme sayılarına bakarak.
    Şöyle bir sistemde uygulanabilir mi?
    Projeye başlamadan önce bağışlar toplanır. proje ederinin yarısına ulaşması beklenir. Çeviriyi talep edenler örnek 1$ gibi bir meblağ öderler. Yarısı toplanınca projeye başlanır. Tamamladığında da extra indirecekler de yine ödeme yaparak. meblağ toplanmış olur.
    Tabi bu patreonda uygulabilir değildir sanırım. Sadece aklıma geldi. Paylaşayım dedim.

Ekleme: yukarıdaki arkadaşların olmaz yapılmaz negatif düşüncelerine karşılık yazıyorum.

1oyunu orjinal alıp İngilizce oynayacağıma, oyuna vereceğim parayı Türkçe için bağış yapar korsan oynarım.
    Bunu da çok görenlere, 1 ayda nelere 1$ ederi veriyorsunuz. Bunun için verilirmi? Diye sorsunlar kendilerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanay54 -- 25 Mayıs 2018; 18:39:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu an mantıklı gözüken hitman olması. ötekileri hem çok uzun sürecek ki bu yamaya ilginin kaybolması demek hem de sizi çok yoracak üstelik reel oyuncu sayısı olarak çok yüksek değiller. hitman gibi her ay güncelleme alacak bir oyun hem bağış ve isteği canlı tutar hem de oyun burada yazılan çoğu niş oyundan daha büyük bir kitleye sahip.
  • Çok mantıklı olmuş. Yalnız patreon aylık bağış aynı olmayacak derken ne kast ettiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adogans A kullanıcısına yanıt
    Hitman de gerçekten çeviri için ücret ödenecek bir hikaye yok ki?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 25 Mayıs 2018; 19:8:13 >
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    İki bağış kademesi olacak 1$ ve 2$ şimdiki gibi 3$ 4$ olmayacak çünkü dolar çok arttı daha da artacak gibi ama tabii ki vermek isteyen varsa verir onları da bir şekilde onore ederiz.

• Pillars Of Eternity
    Deus Ex Mankind Divided

• Dragon age in ne kadar takipçisi var yahu ülkede? Üstelik bu çeviri 1.5 seneden aşağı bitmez orası kesin. Çokta tartışma çıkar ortam gerilir bu çeviride. Yaması beklenen batman arkham, prey, hitman, mad max gibi çevirisi basit oyunlar varken piyasanın en ağır rpg sinin çevrilmesini istemek mantık dışı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Dragon age in ne kadar takipçisi var yahu ülkede? Üstelik bu çeviri 1.5 seneden aşağı bitmez orası kesin. Çokta tartışma çıkar ortam gerilir bu çeviride. Yaması beklenen batman arkham, prey, hitman, mad max gibi çevirisi basit oyunlar varken piyasanın en ağır rpg sinin çevrilmesini istemek mantık dışı...
    Buyur o zaman bağış yapmaya başla.
  • İyi de ücreti verecek insanlar belirleyecek oyları ile en çok Dragon Age çıkar ise zaten ücret verenlerin seçimi olacak neden mantık dışı olsun ki? İnsanların ücretini verdikten sonra istediklerini almaya hakları var. AC: Origins te kaç aydır sürüyor bağışlarda devam ediyor. Ayrıca saydığınız oyunlar yama olmadan bile rahatça hikayesi anlaşılıp görevleri yapılıp oynanabilir. Ama DA ve Divinity 2 böyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 25 Mayıs 2018; 19:7:38 >
  • Age of empires

• Faramir kullanıcısına yanıt
    Mücadele etmemiz gereken konu bağış toplamak değil, bu zihniyeti yok etmek. Dediğim dedik çaldığım düdük olduktan sonra bu iş olmaz. Benim yamam yapıldı, hadi eyvallah dendiği sürece istediğiniz sistemi getirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

İki bağış kademesi olacak 1$ ve 2$ şimdiki gibi 3$ 4$ olmayacak çünkü dolar çok arttı daha da artacak gibi ama tabii ki vermek isteyen varsa verir onları da bir şekilde onore ederiz.
    Hocam şimdi 1 dolarlık aboneliği seçtim diyelim ortalama bir yılda 55-60 TL yapıyor.

Şimdi çevirinin başında, ortasında ya da sonunda ben tek seferde bir bağış yapmak istesem bu kadar mı vereceğim?
    Nispeten daha az olması gerekmez mi? Peşin ödeme gibi oluyor diye düşündüm.

Abonelik bana göre değil, ödeyip çeviriyi beklemek istiyorum.

Aslında bu oyun benim tarzım da değil yani. Oynamam da belki; ama sırf Mad max, Wolfenstein new colossus, Batman arkham knight gibi tamamen hikaye odaklı oyunları belki ilerde çevirirsiniz diye bağış yapmak, destek olmak istiyorum.

============================================================
    Bu arada Ubisoft, EA ve Square Enix'in Allah belasını versin ne diyeyim artık!

• Burda oylama yapılıyor,en çok çıkan uygunsa olucak.Sen oyunu oynamadın diye,daha kitlesini bile bilmedigin oyun için mantık dışı demek bence daha mantık dışı.Asil hikaye RPG oyunlarindadir.Tartisma çıkarmak için oyunu kötülemek ayrı bir ironi gerçektende.

• Divinity 2 olmalı kesinlikle.

Inquisition ile kapışması, Divinity'e hakarettir burda
  • Oylama yapılıyor insanlar dragon age'i istiyor.Arkadas cikmis kitlesi yok forumdaki dragon age isteyenelere bak al sana kitle birader ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanmcaglar -- 25 Mayıs 2018; 19:16:29 >
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    Valla Dragon Age İnquisition oyununa arkadaşlarımın hiçbiri sahip değilken; Hitman, Mad Max, Arkham Knight oyunlarına arkadaşlarımın bir çoğu sahip. Oyun ne kadar popüler olursa bağış o kadar fazla olur.

Ne kadar insan oyuna sahip = O kadar fazla bağışçı

Nokta.

Not: AC Origins'e aylardır aylık bağış yapan kişi sayısı en fazla 27 oldu. O da son aylarda. Genelde 15-25 arası değişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 25 Mayıs 2018; 19:20:55 >
  • Oyunu 2 kere bitirdim ben boş beleş konusmayın kitlesi yok işte 15 kişiyle kitlemi olacak? laf salatasını bırakın her neyse bu yama 2 seneye belki çıkar nasıl olsa neyse kolay gele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 25 Mayıs 2018; 19:22:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.