Şimdi Ara

Animus Projesi Hangi Oyunu Çevirsin? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
21
Favori
33.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim arkadaşlarım da tam tersi şekilde Rpg sevdiği için Dragon age yaygin senin cevrene gore oylama yapıyoruz herhalde? Senin cevrende yayginsa onu cevirsinler bu nasil bi uslub ben anlayamadim kendince konuya nokta falan koyuyorsun.Bu arada neden yaygindir onu da açıklayım mad max i ingilizce bilmeden oynarsin ama dragon age oynanmaz iste tam bu yuzden bu yamaya ihtiyaç var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanmcaglar -- 25 Mayıs 2018; 19:23:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanmcaglar

Benim arkadaşlarım da tam tersi şekilde Rpg sevdiği için Dragon age yaygin senin cevrene gore oylama yapıyoruz herhalde? Senin cevrende yayginsa onu cevirsinler bu nasil bi uslub ben anlayamadim kendince konuya nokta falan koyuyorsun.Bu arada neden yaygindir onu da açıklayım mad max i ingilizce bilmeden oynarsin ama dragon age oynanmaz iste tam bu yuzden bu yamaya ihtiyaç var
    Yanlış anladınız. Ben RPG seven biriyim. Ama RPG birçok oyuncunun tercih ettiği bir tür değil. Bunu Fallout serisi çevirilerinde gördük

İşte tam bu yüzden bağışçı sayısı fazla olsun diye popüler oyunları öneriyorum.

• yusufulas Y kullanıcısına yanıt
    aynı fikirdeyim sadece bağış sistemini canlı tutabileceğine inanıyorum.

• Arkadaş bir yönden haklı aslında. Bir yılda iki tane oyun çevrilebilir mesela.

Dragon age şimdi hem steam'de yok hem de çıkışından o kadar geçmesine rağmen Origin'deki fiyatı hala yüksek.

Onun yerine bir yılda Batman Arkham knight ve Wolfenstein new colossus'u çevirseler daha iyi olurdu bence.

============================================================

Eğer çevireceklerse de korsan sürüme uyumlu olsun bari. Oyunu satın almak için vereceğim parayı çeviriye verir EA'ya hareket çekmiş olurum!

• matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Ha demek istediğini anladim hak veriyorum.Ben yanlis anlamisim kusura bakmayin hocam

• Dragon ile final fantasy 15 olabilir ilk tercih dragon dicem

• Hocam Kickstarter İndiegogo veya arıkovanı gibi proje için belli miktar bağış toplayan platformlarda tek seferlik limit belirleyip yapsanız bu işi daha sağlıklı olmaz mı? Çünkü arkadaşların haklı olduğu bir konu var bağışçıların devamlılığı ve düzenli bağış atan adamın buna karşı mağduriyeti projenin yavaşlaması sürecin uzaması gibi.
  • Divinity 2

• divinity original sin 2
    State of Decay 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprakartart -- 25 Mayıs 2018; 19:54:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Arkadaş bir yönden haklı aslında. Bir yılda iki tane oyun çevrilebilir mesela.

Dragon age şimdi hem steam'de yok hem de çıkışından o kadar geçmesine rağmen Origin'deki fiyatı hala yüksek.

Onun yerine bir yılda Batman Arkham knight ve Wolfenstein new colossus'u çevirseler daha iyi olurdu bence.

Eğer çevireceklerse de korsan sürüme uyumlu olsun bari. Oyunu satın almak için vereceğim parayı çeviriye verir EA'ya hareket çekmiş olurum!

Haha güldürdünüz hocam. Origin'de olması büyük dezavantaj gerçekten. Wolfeinstein gerçekten güzel oyun. Steamde ve indirimde baya uygun oluyor.

• Burdaki cevaplar sayılar kesinlikle gerçeklik ifade etmiyor. Star Wars 20 lira fiyatı uygun o çevirilsin gibi bir yazı gördüm yamanın ücretli olacağını farkında değiller galiba. Gerçekten oyunları türkçe oynamak isteyen kesim bu projeye destek vericek ve bu sistem tutarsa ki tutacagına inanıyorum artık istedigimiz oyunlar Said bey ve ekibi tarafından cevrilecektir. Bakalım bu ise gerçekten destek vericekler arasında oylamada hangi oyun çevirisi istenicek hep beraber görücez.. ( Arkham Knight,Vampyr ) UP!
  • VAMPYR olabilir gerçekten. 5 Haziran'da çıkıyor oyun. Life is Strange yapımcısından geliyor. Hikayesi çok güzel olur muhtemelen.

• Divinity Original Sin 2

Karapanter(kara'lı başlayan bir üye) ilk oyunu çevirmişti

Divinity 2 çevirmeye başlanırsa bağış yapacağıma söz veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 25 Mayıs 2018; 21:39:0 >
  • KaraPathian olacaktı aslında
  • Dragon Age Inquisition çevrilmesini isterim.

Bağış olayı iyi oldu istenilen rakam ulaşılsın ondan sonra çeviri başlansın.
  • Divinity Original Sin 2
  • Batman Arkham Knight
  • Dragon Age Inquisition
  • Star Wars Kotor 2
  • Kitlesi çok olan oyun zaten Ücretli Oylama ile kendini belli edecek. Neden bu kadar inat ettiniz Dragon Age Inquisition olmasın diye ki? Madem kitlesi az zaten kaybeder! Ama sizin saydığınız oyunların kitlesi yamaya para verecek adamlar olmadığından buradaki Dragon Age Inquisition'a para verecek adamları çevirimeye çalışıyorsunuz gibi. Madem Dragon Age Inquisition kitlesi az siz kitlesi fazla oyununuza verin ücreti yaptırın yamayı derdiniz ne!? 1 Sene de sürse Dragon Age Inquisition gibi bir oyunu oynamak varken Hitman, Batman: Arkham Knight vs. gibi tercih etmeye bilirim. Sizde tercih ediyorsanız basın parayı alın yamanızı. :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.